Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×

Volvo FE. Компактна й універсальна

Volvo FE адаптується практично до будь-якої роботи. Доставка в межах міста, вивезення відходів, будівництво, комунальне господарство. Модель Volvo FE відрізняється високою вантажністю й здатна працювати на електриці, газі й дизельному пальному. Вантажівка та індивідуальні послуги розроблені з метою вдосконалення вашого бізнесу. Підвищена експлуатаційна готовність, ефективність і рентабельність. Ця вантажівка готова до роботи.

Максимальний дохід

Ефективне використання енергії та пального

Потужність з урахуванням ваших завдань

Усе про силові агрегати Volvo FE

Робота біля та навколо вантажівки

Робота біля вантажівки

Volvo FE у цифрах і фактах

Потужність двигуна: 250–350 к.с.
Чотири розміри кабіни
Електрика, СПГ і дизель
Сідельний тягач або кузовна вантажівка
Докладна інформація у специфікаціях

Виготовляється на замовлення відповідно до ваших задач

Шасі, створене для робочих потреб

Широкий ряд послуг

Збільште продуктивність вашої роботи

Ознайомтеся з Volvo FE в інтерактивному посібнику з продукції

Ідеально підходить для цих сегментів перевезень

Варіанти кабіни Volvo FE

Ключові особливості Volvo FE

Вибір приводу

Вибирайте між електричними, газовими чи дизельними силовими агрегатами. Вантажівки Volvo FE можна пристосувати для ваших завдань і контрактів навіть в умовах найсуворіших обмежень.

Вибір приводу

Кабіна з низьким входом

Із легкістю заходьте в кабіну й виходьте з неї через складані двері й насолоджуйтеся найкращою круговою оглядовістю, яку ви коли-небудь бачили.

Кабіна з низьким входом

Вантажність

Легке й міцне шасі Volvo FE можна оптимізувати для надвисокого корисного навантаження в конфігурації самоскида 6 × 2.

Вантажність

Послуги, які підтримують ваш бізнес

Зробіть її своєю. Переглянути наші аксесуари для вантажівок

Завантажити брошуру Volvo FE

Часті запитання про Volvo FE

Якщо ви працюєте в місті й вам потрібна висока маневреність із великою вантажністю, зверніть увагу на Volvo FE. Це легка в керуванні вантажівка із вражаючим корисним навантаженням. Вона ідеально підходить для доставки вантажів, вивезення відходів і будівельних перевезень.

Вам є з чого вибрати. Крім дизеля, модель Volvo FE може працювати на альтернативних видах пального, як-от біодизель і ГРО. Доступна також версія Volvo FE CNG з газовим приводом, яка працює на біогазі та зменшує викиди CO₂. Крім того, у нас є повністю електрична модель Volvo FE Electric. Вона не виробляє шкідливих викидів і забезпечує тиху роботу й запас ходу до 200 км за типової експлуатації.

Це залежить від того, як ви сконфігуруєте шасі та яке у вас завантажувальне обладнання. Найміцніша спеціалізована модель Volvo FE з тандемною ведучою задньою віссю забезпечує загальну масу автомобіля 32 тонни. У поєднанні з легким шасі та кабіною отримуємо компактну вантажівку з високою вантажністю.

Можна. Таке шасі доступне в якості двовісного тягача, придатного для буксування причепів, коли вантажністю можна пожертвувати заради малої ваги, підвищеної середньої швидкості та комфортних ночівель.

Кабіну Volvo FE з низьким входом варто вибирати, якщо водієві доводиться часто сідати в кабіну й виходити з неї, наприклад під час вивезення відходів і доставки вантажів. Висота порогу становить лише 440 мм. Можна вибрати одну з двох моделей: з наскрізним проходом і чотирма сидіннями або з двома сидіннями й кожухом моторного відсіку.

З моделлю Volvo FE Electric і таким партнером, як компанія Volvo Trucks, це дуже просто. Якщо ви хочете перейти на електротранспорт, ми можемо запропонувати вам повний пакет з усіма необхідними для цього послугами та підтримкою.

Найпотужніший двигун в асортименті видає 350 к.с. і 1400 Н·м, чого більш ніж достатньо. А наші електричні двигуни миттєво досягають потужності 300 к.с. і максимального крутного моменту.

Виникли питання?

У місцевих дилерів Volvo Trucks є відповідь. Напишіть їм у чат, зателефонуйте або запросіть до себе у офіс для знайомства.