Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Volvo FE blue truck studio

Легкість і універсальність

Volvo FE

Volvo FE адаптується практично до будь-якої роботи. Доставки в межах міста, регіональні перевезення, вивезенні відходів або використання у будівництві. Легке та міцне шасі забезпечує високу вантажопідйомність і готовність до роботи.

Вантажівка та індивідуальні послуги розроблені з метою вдосконалення вашого бізнесу. Підвищена експлуатаційна готовність, ефективність і рентабельність.

Дизайн для міських умов

Volvo FE I-shift studio

ІНТЕГРОВАНА СИСТЕМА ПАЛИВНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ

Розроблений у Volvo модельний ряд двигунів. Інтелектуальна трансмісія I-Shift. Та десяток сервісів для заощадження палива. Volvo FE – це уособлення паливної ефективності на чотирьох (або шести) колесах.

Volvo FE garbage truck

Збільшення продуктивності

Починаючи від входу у вантажівку, що був розроблений з урахуванням потреб галузі перевезень, та закінчуючи сучасною системою управління автопарком – Volvo FE спрямований на забезпечення максимальної продуктивності.

Volvo FE overview steering wheel

Простий вихід зі складних ситуацій

Ви у скрутному положенні? Завдяки невеликому діаметру повороту, системі перемикання передач, першокласній оглядовості та ергономічному положенні сидіння й приладів, Volvo FE вирізняється неймовірною маневреністю.

Придивіться ближче до Volvo FE.

Ознайомтеся з кожною особливістю вантажівки Volvo FE. Після цього зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та побачте вантажівку у справі.