Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Послуга з керування шинами

Дозвольте шинам збільшити ваш час безвідмовної роботи 

Послуга Tyre Management Service

Послуга Tyre Management Service дозволяє вам отримати максимум від ваших шин та максимізує ваш час у дорозі. Передова система моніторингу в реальному часі дозволяє вам передбачати будь-які аварії, пов'язані з шинами, та запобігати їм. Ця новітня сервісна процедура утримує ваш транспортний засіб і шини у відмінній формі та мінімізує час, який ви проводите в майстерні. І останнє, але не менш важливе — дана послуга забезпечить вам найбільш економне використання шин.

Моніторинг стану шин в реальному часі

Ця мережева технологія дозволяє вам постійно слідкувати як за станом шин вантажівки, так і причепа. Датчики, установлені в колесах, безперервно відстежують тиск і температуру, та передають дані одночасно водію і в головний офіс.

Схема обслуговування лише з однією зупинкою

Наша схема обслуговування з однією зупинкою дозволяє вам повністю обстежити технічний стан вантажівки і шин впродовж однієї короткотривалої процедури. Це не лише забезпечить надання вам високоякісного технічного обслуговування, а й зекономить час, проведений у майстерні, та зменшить кількість необхідних відвідувань.

7-секундне сканування протектора

Ця унікальна технологія, в якій використовується лазер, вмить надасть вам дані про фактичну глибину малюнку протектора на всіх шинах. Сканування всіх чотирьох коліс триває всього 7 секунд і виконується з вражаючою точністю до однієї десятої міліметра.

Допомога з шинами

Ми допоможемо вам обрати шини з урахуванням моделі вашої вантажівки і виду робіт, використання яких буде найбільш економічним і які дозволять звести до мінімуму ваші витрати пального. Також ми можемо допомогти вам зекономити час і місце, запропонувавши послугу зберігання ваших шин як влітку, так і взимку.

Допомога з шинами

Економія часу, шин та грошей

Service procedure

Технічне обслуговування з економією часу

Виконання всіх робіт з технічного обслуговування в одному й тому самому місці зменшує кількість відвідувань майстерні та економить дорогоцінний час. Саме це і пропонує наша новітня раціональна операція з технічного обслуговування.

Truck service

Вантажівка в найвищій кондиції

Наше високоякісне технічне обслуговування є надійним захистом працездатності і цінності вашої вантажівки. Воно збільшує ваш час безвідмовної роботи і робить вашу працю безпечнішою.

Secured functionality

Зменшені витрати на шини і на пальне

Правильний вибір шин і профілактичне обслуговування, включаючи правильне регулювання кутів установки коліс, дозволяють вам максимізувати як паливну економічність, так і термін служби протектора.

Driver

Зручність і менший обсяг адміністративної роботи

Маючи тільки одну майстерню для відвідування, тільки один номер для дзвінків і один рахунок для оплати, ви отримуєте набагато простіше і більш ефективне технічне обслуговування.

Optimised uptime

Зменшений ризик неприємних сюрпризів

Наше профілактичне технічне обслуговування дозволяє вам усувати ризики до того, як вони перетворяться на проблеми. Це мінімізує ризик простоїв, ремонтів та незапланованих витрат.

Cost control

Удосконалене управління витратами

Ваші експлуатаційні витрати стануть більш передбачуваними. Ви платите фіксовану ціну зі кілометраж, а наше профілактичне обслуговування мінімізує ризики незапланованих ремонтів.

Tyre Gold Contract

Tyre Gold Contract

Tyre Gold Contract пропонує все це одразу: зручний моніторинг шин в реальному часі, раціональну схему технічного обслуговування з однією зупинкою та надзвичайно корисну допомогу з шинами. Усе це за фіксовану ціну за кілометраж, а додатково — зручне управління витратами і менші обсяги адміністративної роботи.

Genuine Volvo Service

Служба Genuine Volvo Service

Доручіть обслуговування своєї вантажівки найбільш кваліфікованим технічним спеціалістам у найсучаснішій майстерні з використанням найкращих інструментів і запасних частин.

Дізнайтеся більше про послугу Tyre Management Service