Trucks

Послуга з керування шинами

Послуга Tyre Management Service

Отримайте максимум від своїх шин і проводьте максимум часу в дорозі. Послуга управління шинами Volvo включає вдосконалену систему попередження про стан шин, яка допомагає прогнозувати та уникати інцидентів, пов’язаних з шинами. Схема обслуговування з однією зупинкою підтримує вашу вантажівку та шини в прекрасному стані та мінімізує час перебування в майстерні. А завдяки нашій спеціалізованій підтримці ви використовуєте шини максимально економно.

Комплексна перевірка стану вашої вантажівки та шин

Моніторинг стану шин в реальному часі

Ця мережева технологія дозволяє Вам постійно слідкувати як за станом шин вантажівки, так і причепа. Датчики, установлені в колесах, безперервно відстежують тиск і температуру, та передають дані одночасно водію і в головний офіс.

Дозволено для перевезень небезпечних вантажів ADR

Якщо Ви перевозите небезпечні вантажі, можете бути впевнені, що наша система сповіщення про шини сертифікована ATEX та дозволена для перевезення небезпечних вантажів ADR. Це додає ще один вимір безпеки та турботи про довкілля в транспортній галузі.

Економія часу, шин та грошей

Технічне обслуговування з економією часу

Виконання всіх робіт з технічного обслуговування в одному й тому самому місці зменшує кількість відвідувань майстерні та економить дорогоцінний час. Саме це і пропонує наш новітній раціональний метод технічного обслуговування.

Вантажівка в найвищій кондиції

Наше високоякісне технічне обслуговування є надійним захистом працездатності і цінності вашої вантажівки. Воно збільшує ваш час безвідмовної роботи і робить вашу працю безпечнішою.

Зменшені витрати на шини і на пальне

Правильний вибір шин і профілактичне обслуговування, зокрема, правильне регулювання кутів установки коліс, дають вам змогу максимізувати як економічність витрат палива, так і термін служби протектора.

Зручність і менший обсяг адміністративної роботи

Маючи тільки одну майстерню для відвідування, тільки один номер для дзвінків і один рахунок для оплати, ви отримуєте набагато простіше і більш ефективне технічне обслуговування.

Зменшений ризик неприємних сюрпризів

Наше профілактичне технічне обслуговування дозволяє вам усувати ризики до того, як вони перетворяться на проблеми. Це мінімізує ризик простоїв, ремонтів та незапланованих витрат.

Удосконалене управління витратами

Ваші експлуатаційні витрати стануть більш передбачуваними. Ви платите фіксовану ціну за кілометраж, а наше профілактичне обслуговування мінімізує ризики незапланованих ремонтів.

Служба Genuine Volvo Service

Служба Genuine Volvo Service

Доручіть обслуговування своєї вантажівки найбільш кваліфікованим технічним спеціалістам у найсучаснішій майстерні з використанням кращих інструментів і запасних частин.

Дізнайтеся більше про послугу Tyre Management Service