Trucks

Volvo FMX. Наша найвитриваліша  вантажівка для будівельної та гірничодобувної галузі.

Volvo FMX — це витривала вантажівка, оснащена технологіями, які полегшують виконання найскладніших завдань. Електричні або дизельні силові агрегати, ведучий передній міст, великий дорожній просвіт і мости, які витримують великі навантаження. Ця вантажівка створена, щоб доставити вас туди, куди інші не зможуть, дорогою чи бездоріжжям.

  Volvo FMX

  Застосування: будівництво й будівельні перевезення, перевезення в шахтах і кар’єрах, комунальне господарство
  Потужність: 330–540 к. с.

  Переглянути повні специфікації

  Volvo FMX Electric

  Застосування: будівництво й будівельні перевезення, комунальне господарство
  Повна вага: до 44 тонн
  Потужність: 490 кВт
  Запас ходу: до 300 км


  Докладніше про Volvo FMX Electric 

Створений для важкої роботи на будівництві та в кар'єрах

Налаштуйте свій Volvo FMX так, щоб легко впоратися з труднощами. Цей вантажний автомобіль оснащений функціями, призначеними для збільшення часу безвідмовної роботи та продуктивності незалежно від того, їдете ви дорогою чи бездоріжжям. Погляньте на варіанти шасі в галереї зображень нижче.

Ведучий передній міст

Обирайте Volvo FMX з ведучім переднім мостом, який забезпечить максимальне зчеплення з дорогою. Автоматичний контроль тягового зусилля вводить його в дію лише тоді, коли це потрібно. І відключає його, коли необхідність у ньому зникає.

Дорожній просвіт 300 мм

Задня пневматична підвіска, спеціально розроблена для будівельних вантажівок, забезпечує неперевершений комфорт і зчеплення з дорогою в поєднанні з дорожнім просвітом 300 мм.

Задня вісь з вантажопідйомністю на 38 тонн

Підвищте свою продуктивність за допомогою надійного рішення. Наша посилена задня вісь з легкістю витримує навантаження до 38 тонн. Ідеально підходить для Volvo FMX.

Персоналізуйте свій Volvo FMX

Міцна зовнішня конструкція, розрахована на суворі умови експлуатації. Легендарний міцний бампер з високоякісної сталі товщиною 3 мм захистить вашу передню частину вантажного автомобіля та фари на будь-якій місцевості. Мости, які тримають ваші вантажі і забезпечують зчеплення з дорогою. Широкий спектр електричних і дизельних силових агрегатів допоможе вам адаптувати Volvo FMX під свої потреби.

Контроль потужності за допомогою I-Shift

I-Shift пропонує низку варіантів коробок передач, які допоможуть вам отримати найкраще від трансмісії та максимально використовувати енергію. Обирайте понижуючі передачі і спеціальне програмне забезпечення для забезпечення відмінної рушійності. Керування однією педаллю доступне під час руху складною місцевістю та перемикання між переднім і заднім ходом. I-Shift полегшить щоденну працю у важких умовах.
 

Ознайомтеся з I-Shift 

Стійкість з системою динамічного управління від Volvo

Система динамічного управління від Volvo допомагає вам маневрувати плавно й точно, докладаючи менше зусиль. Вона послаблює удари, ривки і кидки в боки, знімаючи навантаження з плечей. Система додає функції до систем підтримки водія для підвищення безпеки та продуктивності. На додаток до цього, система динамічного управління від Volvo дозволяє керувати вантажівкою, використовуючи пульт дистанційного керування, що підвищує продуктивність.

Докладно про систему динамічного управління від Volvo 

Готовий до важкої праці

Volvo FMX — ефективний інструмент для фахівців. Volvo FMX можна легко налаштувати під будь-яке завдання. Функції, які спрощують виконання складних завдань та дозволяють максимально ефективно використати те, у що ви інвестуєте. Натисніть на галерею зображень, щоб дізнатися більше про роботу з Volvo FMX.

Підготовлено до встановлення кузовного обладнання

Шасі Volvo FMX готове до ваших задач. Широкий вибір конструкцій та специфікацій дозволяє легко адаптувати вантажівку відповідно до ваших конкретних вимог.
 

Детальніше про кузовне обладнання 

Work Remote

Тримайте під контролем функції кузовного обладнання, робочого освітлення, дверних замків і багато чого іншого під час роботи на своїй вантажівці. Work Remote розширює Ваші можливості за межами кабіни.
 

Ознайомтеся з нашими шасі 

Індикатор навантаження для контролю

Використовуйте свою вантажівку і залишайтеся в межах обмежень. Індикатор навантаження на дисплеї водія дозволяє відстежувати навантаження на кожен міст у режимі реального часу.
 

Докладніше вивчіть технічні характеристики Volvo FMX 

Варіанти кабіни

Кабіна Volvo FMX — це ваше комфортне робоче місце. Пропонуємо модельний ряд кабін, які відповідають вашим потребам. Обирайте між системою оглядових камер і бічними дзеркалами. Погляньте на доступні варіанти нижче.

  Денна кабіна

  Volvo FMX з денною кабіною пропонує безпечне, комфортне та ергономічне місце для водія. Довжина кабіни оптимізована для максимізації довжини вантажного автомобіля.

  Низька денна кабіна

  Volvo FMX з низькою денною кабіною пропонує комфортне та ергономічне місце для водія з високим рівнем безпеки. Це гарний вибір, коли надбудові потрібен простір над кабіною або умови експлуатації накладають обмеження на висоту автомобіля.

  Спальна кабіна

  Volvo FMX зі спальною кабіною поєднує в собі чудовий комфорт водіння, безпеку і зручний нічліг для однієї людини при обмеженій внутрішній висоті.

  Низька спальна кабіна

  Volvo FMX з низькою спальною кабіною поєднує в собі чудовий комфорт водіння, безпеку і зручний нічліг для однієї людини при обмеженій внутрішній висоті. Це ідеальне рішення, коли надбудові потрібне місце над кабіною.

  Кабіна Globetrotter

  Volvo FMX з кабіною Globetrotter поєднує в собі безпеку та чудовий комфорт водіння й проживання для двох осіб. Він пропонує багато місць для зберігання речей та внутрішню висоту в повний зріст.

  Кабіна з двома рядами сидінь

  Кабіна Volvo FMX з двома рядами сидінь може вмістити загалом до 9 осіб. Вона призначена для безпечного та швидкого входу та виходу.

Показані функції можуть не бути стандартними або доступними для всіх рівнів оснащення і варіантів силового агрегату.

Виникли питання?

Зв’яжіться з місцевим дилером.