Кожен бізнес є унікальним і вирізняється власним способом забезпечення зростання та прибутковості, тому ми приділяємо час тісній співпраці з вами з метою пошуку правильного рішення. Як результат, наші фінансові рішення, надані в рамках послуг Volvo Financial Services, вирізняються продуманістю та гнучкістю. Вони адаптовані до вашого бізнесу.

У вас одна вантажівка чи цілий автопарк? Нові або підтримані автомобілі? Неважливо, адже ви можете отримати комплексне рішення для вашого бізнесу. І ви заручаєтеся підтримкою потужного постачальника, який допомагатиме вам у хороші та складні часи. Завжди з вами, на кожному кроці.

Універсальність

Будучи постачальником фінансових послуг для Volvo Trucks, ми розуміємо ваш бізнес і можемо запропонувати вам підтримку та гнучкість, які не запропонує ніхто.

Простота

З нами легко вести бізнес. Ми швидко працюємо. Ви можете легко замовити наші послуги у місцевого дилера Volvo Trucks.

Друге джерело

Фінансові рішення Volvo можуть стати другим джерелом для ваших фінансових потреб. Таким чином, ви можете зберегти свою кредитну лінію.

Придбання Фінансові послуги - Послуги Volvo Trucks

Фінансові операції

Незалежно від розміру вашого бізнесу або віку вашого автопарку наші фахівці з фінансових послуг допоможуть вам знайти рішення, на яке можна покластися.

Дізнайтеся більше про фінансові послуги
Страхування Фінансові послуги - Послуги Volvo Trucks

Страхування

Ваша вантажівка та бізнес заслуговують на кращий захист. Отримайте консультації фахівців і ряд чудових страхових продуктів.

Дізнайтеся більше про страхування
Оренда вантажних автомобілів Фінансові послуги - Послуги Volvo Trucks

Оренда вантажівки

Служба Volvo Truck Rental надає власникам та операторам автопарку необхідну гнучкість для задоволення вимог мінливого світу та мінливих потреб клієнтів.

Дізнайтеся більше про оренду вантажівки

Компанія Volvo Financial Services не надає податкових та бухгалтерських консультацій. Клієнти повинні проконсультуватися зі своїм податковим адвокатом або бухгалтером щодо індивідуальних обставин.

Зв‘яжіться зі своїм дилером

Зв‘яжіться зі своїм дилером

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks допоможе з вирішенням будь-якого питання — від пошуку правильної запчастини до ремонту або обслуговування вашого вантажного автомобіля. Зателефонуйте нам — або ще краще завітайте до нас.

Знайдіть найближчого дилера