Trucks

Фінансові послуги

Кожен бізнес є унікальним і вирізняється власним способом забезпечення зростання та прибутковості, тому ми приділяємо час тісній співпраці з Вами з метою пошуку правильного рішення. Як результат, наші фінансові рішення, надані в рамках послуг Volvo Financial Services, вирізняються продуманістю та гнучкістю. Вони адаптовані до Вашого бізнесу.

У Вас одна вантажівка чи цілий автопарк? Нові або підтримані автомобілі? Неважливо, адже Ви можете отримати комплексне рішення для Вашого бізнесу. І Ви заручаєтеся підтримкою потужного постачальника, який допомагатиме Вам у хороші та складні часи. Завжди з Вами, на кожному кроці.

Швидке і просте співробітництво

Компанія Volvo Financial Services вже понад 20 років є постачальником фінансових послуг для Volvo Group. З нами легко вести бізнес, адже наші послуги Вам порекомендував Ваш місцевий дилер, і коли Вам потрібна допомога, ми діємо швидко.

Універсального рішення для всіх і кожного не існує

Кожен із нас унікальний, те ж стосується і бізнесу. Ми у Volvo Financial Services це розуміємо. Бажаєте, щоб ми адаптували платежі відповідно до Вашого руху коштів? Бажаєте збільшити перший внесок, щоб зменшити щомісячні внески? Ми тут, щоб допомагати. Познайомившись із Вами та зрозумівши суть Вашого бізнесу і шляхи його розвитку, ми можемо запропонувати Вам найкраще індивідуальне рішення. Таке, яке відповідає Вашим потребам сьогодні і є достатньо гнучким, щоб забезпечити Ваші потреби у майбутньому.

Ваш партнер на будь-який випадок

Незалежно від того, чи потрібна Вам одна вантажівка або цілий автопарк, нова вантажівка або з пробігом, Volvo Financial Services може зробити Ваше побажання реальністю.

З Вами на кожному кроці
 

Чи не було б приємно, якби бізнес завжди був успішним? На жаль, бізнес працює циклічно та йде то вгору, то вниз, а на шляху Вашого бізнесу можуть поставати інші перешкоди. Ми розуміємо і знаходимось поруч із Вами як у складні, так і в добрі часи. Коли щось трапляється, Вам потрібна підтримка та гнучкість від Вашого партнера — і це саме те, чого Ви можете очікувати від нас.

Друге джерело фінансування
 

Фінансові рішення Volvo можуть стати другим джерелом для Ваших фінансових потреб. Таким чином, Ви можете зберегти свою кредитну лінію.

Чому саме фінансові послуги Volvo Financial Services?

  • Швидке і просте співробітництво

    Індивідуальні рішення — різноманітні підходи

    Єдине рішення Volvo, доступне у Вашого дилера

    З Вами на кожному кроці

    Друге джерело фінансування, яке зберігає кредитну лінію Вашого банку

5 причин обрати Volvo Financial Services

Шукаєте фінансового партнера для придбання вантажівки? Перегляньте цей короткометражний фільм, щоб оцінити наші переваги.