Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×

Журнал "ЧАС VOLVO"

Неймовірні історії на тему вантажівок — лише тут

 

Останні статті

99 matches

1 of 5

 • Transport story

  09/17/2020 1 хвилина читання 1 хвилина читання

  Еволюція від Volvo Trucks

  Мінлива константа. Volvo Trucks невпинно розвиваються. З кожним новим поколінням випускається цілий ряд ретельно розроблених та спроектованих удосконалень.

  `
 • Transport story

  03/02/2020 2 хвилини читання 2 хвилини читання

  Оновлений салон Volvo FH: створений з увагою до водія

  Відгуки водіїв стали ключем до оновлення інтер'єру кабіни вантажівок Volvo FH і FH16. Щойно Ви сідаєте за кермо, Вам стає зрозуміло, що ці вдосконалення допомогли створити набагато безпечніші, комфортніші та зручніші умови для водіння.

  `
 • Transport story

  03/02/2020 6 хвилин читання 6 хвилин читання

  Новий Volvo FM — інтер'єр кабіни: абсолютний комфорт водія

  Редизайн салону кабіни Volvo FM — вперше з моменту запуску моделі наприкінці 1990-х. Каріна Бістрьом, головний дизайнер інтер'єру у Volvo Trucks, пояснює, що надихало її та колег під час повного оновлення дизайну кабіни.

  `
 • Performance & Fuel

  03/02/2020 2 хвилини читання 2 хвилини читання

  «Найекономічніший модельний ряд вантажівок у нашій історії»

  Завдяки економічному силовому агрегату та конфігурації шасі новий модельний ряд Volvo Trucks дозволяє значно знизити витрати палива та викиди CO2. Також нові вантажівки є частиною довгострокового плану по забезпеченню нульового рівня викидів.

  `
 • 12-дюймовий приладовий дисплей у новому модельному ряді Volvo Trucks призначений для того, щоб водії тримали руки на кермі, а погляд — на дорозі.

  `
 • Transport story

  03/02/2020 4 хвилини читання 4 хвилини читання

  Новий модельний ряд вантажівок, створений з увагою до водія

  Volvo Trucks представляє чотири нові вантажні автомобілі з акцентом на середовище водія, безпеку та продуктивність.

  `
 • Tech Product

  03/02/2020 2 хвилини читання 2 хвилини читання

  Потужніші вантажівки для більших можливостей і корисного навантаження

  Завдяки численним оновленням, які дозволили збільшити загальну вагу автопоїзда до 150 тонн, нові Volvo FMX, Volvo FH і Volvo FH16 забезпечують небачену раніше продуктивність.

  `
 • Станом на сьогоднішній день до мережі підключено понад 600 000 вантажних автомобілів Volvo, і ця цифра збільшується з кожним днем. Моніторинг у режимі реального часу став реальністю, і крок за кроком Volvo Trucks покращують час безвідмовної роботи вантажних автомобілів завдяки оптимізації обслуговування, допомагаючи транспортним компаніям щоразу виконувати свої зобов'язання вчасно.

  `
 • Transport story

  03/02/2020 Час читання: 5 хвилин Час читання: 5 хвилин

  На дорозі під прикриттям: клієнти знайомляться з новим модельним рядом вантажівок

  Наші клієнти отримали шанс випробувати нові Volvo FH16, Volvo FH та Volvo FM на звивистих дорогах в Сьєрра-де-лос-Філабрес, Іспанія. Ось їх враження.

  `
 • Business story

  03/02/2020 7 хвилин читання 7 хвилин читання

  Будівельна компанія EG Eriksson випробовує новий Volvo FMX в реальних умовах

  Новий Volvo FMX розроблений спеціально для того, щоб зробити роботу водія легшою, безпечнішою та комфортнішою. Шведська будівельна компанія EG Eriksson піддає Volvo FMX випробуванням.

  `
 • Фінська компанія Kuljetusliike Antti Airaksinen нещодавно почала використовувати Volvo FH з I-Save для розвезення харчових продуктів. З того часу споживання палива зменшилося на 4,5 літри на 100 кілометрів, що дуже позитивно вплинуло на прибутковість компанії.

  `
 • Business story

  12/10/2018

  Хазяїн лісу

  Він посів друге місце у фіналі цьогорічних змагань Volvo Driver Challenge World і є справжнім майстром у сфері паливної ефективності. Водій і власник лісовозу Берт Knatte Йохансон знає, як отримати максимум від кожної краплі пального — та вантажівок Volvo.

  `
 • Електричні вантажівки — це дещо більше, ніж просто акумулятори та зарядні станції. Вони можуть поліпшити умови роботи водіїв і збільшити прибуток для транспортних компаній. Три експерти Volvo Trucks проводять екскурс у електрифіковане майбутнє.

  `
 • The assignment

  12/10/2018

  Тут панує природа

  Дороги південно-західної Норвегії — одні з найскладніших у світі. А коли ви керуєте 50-тонним автопоїздом, де в резервуарах з водою плещеться вантаж живої риби, складність виростає в рази.

  `
 • Celebrate Volvo FH

  10/31/2018

  Двигун D12 — зсув парадигми

  Коли двигун D12 був випущений у 1993 році, це стало справжньою революцією. Дехто казав, що Volvo випередили час на десять років. Гьоран Ніхольм, колишній інженер Volvo на пенсії, розповідає нам історію з самого початку.

  `
 • Volvo FH, один із найбезпечніших у світі вантажних автомобілів, є лідером інновацій у високоякісних засобах безпеки. Разом з налаштуванням свідомості водія на безпеку, інвестиції у засоби безпеки можуть сприяти економії коштів транспортних компаній. Ми зустрілися з Карлом Йоганом Алмквістом, директором з питань безпеки руху і продукції у Volvo Trucks, щоб поговорити про те, як це зробити.

  `
 • Коли перший Volvo FH був випущений у 1993 році, вона ще навіть не народилася. А він на той час уже багато років провів на складальному конвеєрі. Зустрічайте Несму і Деніеля, які тепер є колегами на моторному заводі Volvo у Шьовде, де на світ з'являються такі важливі двигуни FH.

  `
 • Celebrate Volvo FH

  10/31/2018

  25 героїв Volvo FH

  Volvo FH — це вантажівка для водіїв. Але перш ніж дійти до водія, вона проходить через розум і руки величезної кількості пристрасних працівників. Ось 25 героїв, які наполегливо працюють над тим, щоб кожен Volvo FH сприяв успіху вашого бізнесу.

  `
 • Tech Product

  08/17/2018

  Краща оглядовість

  Пересування міськими ділянками може представляти проблеми для водіїв вантажівок. Саме тому кабіна Volvo FE з низько розташованим входом була нещодавно модернізована з метою покращення оглядовості, безпеки, ергономіки та продуктивності.

  `
 • Цифрова революція швидко змінює суспільство, і транспортна галузь не є виключенням. Каріна Холм, менеджер з послуг у Volvo Trucks, пояснює, як запуск Volvo Connect, універсального інтерфейсу для отримання інформації та послуг, допоможе спростити життя клієнтів.

  `

99 matches

1 of 5