Trucks

Журнал "ЧАС VOLVO"

Неймовірні історії на тему вантажівок — лише тут

 

Статті

116 matches

1 of 6

 • Додаткові компоненти й послуги, які допоможуть знизити споживання енергії та пального.

 • Новий двигун Volvo Trucks D17 з потужністю до 780 к. с. і крутним моментом до 3800 Н·м — це ідеальний вибір для найважчих вантажів і найскладніших завдань у галузі вантажоперевезень.

 • Новий модельний ряд великотоннажних вантажівок Volvo Trucks відрізняється покращеними енергоефективністю і витратою пального завдяки деяким новим функціям й оновленням.

 • Оглядовість і максимальне збільшення поля зору водія необхідні для безпеки дорожнього руху, тому Volvo Trucks надає цим параметрам пріоритетне значення на етапі розробки вантажівок

 • Технології та інновації

  2024-02-09

  Розробка вантажівки майбутнього

  Дізнайтеся, як сміливе оновлення дизайну аеродинамічних кабін Volvo Trucks ознаменовує нову епоху ефективності.

 • Система оглядових камер від Volvo Trucks зменшує споживання пального й витрати, а також підвищує рівень безпеки за рахунок покращення прямої та опосередкованої оглядовості.

 • Технології та інновації

  2024-01-29

  Розробка Volvo FH Aero | Volvo Trucks

  Volvo FH Aero встановлює нові стандарти енергоефективності та витрати пального завдяки своєму інноваційному аеродинамічному дизайну та подовженій кабіні.

 • Оптимізована енергоефективність, покращена оглядовість і чудові умови для водіння — ось чого можна очікувати від інновацій, представлених Volvo Trucks 29 січня. Ці ключові покращення функцій гарантують значні переваги для транспортної галузі, водіїв і суспільства в цілому. Ось огляд найважливіших новин.

 • Для багатьох водіїв вантажівок автомобіль — це більше, ніж робоче місце. Це другий дім. Інвестуючи в комфорт водія і функції, які полегшують повсякденну роботу у вантажівці, компанії не лише покращують добробут працівників, але й збільшують свої шанси залучати й утримувати кваліфікованих працівників.

 • Про що б не йшла мова — чи то дотримання юридичних норм, чи то підвищення ефективності роботи, — забезпечення постійного підключення до мережі набуває все більшого значення для транспортних компаній і перевізників. Але як забезпечити безперервний і ефективний обмін даними, а також їхній захист та конфіденційність?

 • З моменту запуску Cистема динамічного управління від Volvo допомагає запобігати ДТП і робить повсякденну роботу водіїв вантажівок безпечнішою. Досвідчений водій вантажівки Петер Еєн вважає, що одного разу система врятувала його від серйозної аварії.

 • Поки траплятимуться ДТП, компанія Volvo Trucks шукатиме шляхи підвищення безпеки дорожнього руху, щоб досягти своєї мети – повної відсутності аварій. За допомогою досліджень і найсучасніших технологій ми прагнемо запобігати ДТП до того, як вони стануться.

 • Вантажні автомобілі стають все більш високотехнологічними, тому програмне забезпечення стало так само важливим, як і будь-які їхні механічні частини або компоненти. Насправді, в сучасній автомобільній промисловості програмне забезпечення відіграє важливу роль у підвищенні часу безвідмовної роботи, безпеки та паливної економічності.

 • Технології та інновації

  2023-05-23

  9 нових та оновлених функцій безпеки Volvo Trucks

  Технології мають фундаментальне значення для сучасної безпеки дорожнього руху – і це, безумовно, стосується компанії Volvo Trucks, яка протягом багатьох років розробляє безліч новаторських функцій. Тепер же було представлено цілу низку нових функцій безпеки, які відіграють важливу роль у реалізації концепції Volvo «нуль аварій», що має на меті унеможливити всі нещасні випадки за участю вантажівок Volvo.

 • У двох окремих тестах, проведених німецькими журналами про вантажні автомобілі, вантажівка Volvo FH з I-Save посіла перше місце за показником паливної економічності. «Це дійсно підтверджує, що наша наполеглива праця приносить свої плоди. А з нашими оновленими двигунами Volvo FH з I-Save стане ще більш економічною», – говорить Пітер Францен, керівник відділу двигунів Volvo Trucks.

 • Технології та інновації

  2022-04-11

  Нові покращення аеродинаміки Volvo FH

  Оновлення аеродинамічного дизайну Volvo FH дозволяє ще більше зменшити розділення повітряних потоків та аеродинамічний опір, а отже, допоможе заощадити ще більше пального під час перевезень на далекі відстані.

 • Нещодавно представлені оновлення стандарту Євро 6 Step E сприяють значній економії пального, незалежно від того, чи займаєтеся ви магістральними, регіональними перевезеннями, постачанням чи працюєте в будівельній або гірничодобувній галузі. Компанія Volvo переглянула весь силовий агрегат і зробила низку модернізацій, які не тільки підвищують паливну економічність, а й забезпечують більш плавний і приємний режим водіння – як на дорозі, так і на бездоріжжі.

 • Transport story

  2020-09-17 1 хвилина читання 1 хвилина читання

  Еволюція від Volvo Trucks

  Мінлива константа. Volvo Trucks невпинно розвиваються. З кожним новим поколінням випускається цілий ряд ретельно розроблених та спроектованих удосконалень.

 • Transport story

  2020-03-02 2 хвилини читання 2 хвилини читання

  Оновлений салон Volvo FH: створений з увагою до водія

  Відгуки водіїв стали ключем до оновлення інтер'єру кабіни вантажівок Volvo FH і FH16. Щойно Ви сідаєте за кермо, Вам стає зрозуміло, що ці вдосконалення допомогли створити набагато безпечніші, комфортніші та зручніші умови для водіння.

 • Transport story

  2020-03-02 6 хвилин читання 6 хвилин читання

  Новий Volvo FM — інтер'єр кабіни: абсолютний комфорт водія

  Редизайн салону кабіни Volvo FM — вперше з моменту запуску моделі наприкінці 1990-х. Каріна Бістрьом, головний дизайнер інтер'єру у Volvo Trucks, пояснює, що надихало її та колег під час повного оновлення дизайну кабіни.

116 matches

1 of 6