Trucks

Журнал "ЧАС VOLVO"

Неймовірні історії на тему вантажівок — лише тут

 

Статті

107 matches

1 of 6

 • Про що б не йшла мова — чи то дотримання юридичних норм, чи то підвищення ефективності роботи, — забезпечення постійного підключення до мережі набуває все більшого значення для транспортних компаній і перевізників. Але як забезпечити безперервний і ефективний обмін даними, а також їхній захист та конфіденційність?

 • З моменту запуску Cистема динамічного управління від Volvo допомагає запобігати ДТП і робить повсякденну роботу водіїв вантажівок безпечнішою. Досвідчений водій вантажівки Петер Еєн вважає, що одного разу система врятувала його від серйозної аварії.

 • Поки траплятимуться ДТП, компанія Volvo Trucks шукатиме шляхи підвищення безпеки дорожнього руху, щоб досягти своєї мети – повної відсутності аварій. За допомогою досліджень і найсучасніших технологій ми прагнемо запобігати ДТП до того, як вони стануться.

 • Вантажні автомобілі стають все більш високотехнологічними, тому програмне забезпечення стало так само важливим, як і будь-які їхні механічні частини або компоненти. Насправді, в сучасній автомобільній промисловості програмне забезпечення відіграє важливу роль у підвищенні часу безвідмовної роботи, безпеки та паливної економічності.

 • Технології та інновації

  2023-05-23

  9 нових та оновлених функцій безпеки Volvo Trucks

  Технології мають фундаментальне значення для сучасної безпеки дорожнього руху – і це, безумовно, стосується компанії Volvo Trucks, яка протягом багатьох років розробляє безліч новаторських функцій. Тепер же було представлено цілу низку нових функцій безпеки, які відіграють важливу роль у реалізації концепції Volvo «нуль аварій», що має на меті унеможливити всі нещасні випадки за участю вантажівок Volvo.

 • У двох окремих тестах, проведених німецькими журналами про вантажні автомобілі, вантажівка Volvo FH з I-Save посіла перше місце за показником паливної економічності. «Це дійсно підтверджує, що наша наполеглива праця приносить свої плоди. А з нашими оновленими двигунами Volvo FH з I-Save стане ще більш економічною», – говорить Пітер Францен, керівник відділу двигунів Volvo Trucks.

 • Технології та інновації

  2022-04-11

  Нові покращення аеродинаміки Volvo FH

  Оновлення аеродинамічного дизайну Volvo FH дозволяє ще більше зменшити розділення повітряних потоків та аеродинамічний опір, а отже, допоможе заощадити ще більше пального під час перевезень на далекі відстані.

 • Нещодавно представлені оновлення стандарту Євро 6 Step E сприяють значній економії пального, незалежно від того, чи займаєтеся ви магістральними, регіональними перевезеннями, постачанням чи працюєте в будівельній або гірничодобувній галузі. Компанія Volvo переглянула весь силовий агрегат і зробила низку модернізацій, які не тільки підвищують паливну економічність, а й забезпечують більш плавний і приємний режим водіння – як на дорозі, так і на бездоріжжі.

 • Transport story

  2020-09-17 1 хвилина читання 1 хвилина читання

  Еволюція від Volvo Trucks

  Мінлива константа. Volvo Trucks невпинно розвиваються. З кожним новим поколінням випускається цілий ряд ретельно розроблених та спроектованих удосконалень.

 • Transport story

  2020-03-02 2 хвилини читання 2 хвилини читання

  Оновлений салон Volvo FH: створений з увагою до водія

  Відгуки водіїв стали ключем до оновлення інтер'єру кабіни вантажівок Volvo FH і FH16. Щойно Ви сідаєте за кермо, Вам стає зрозуміло, що ці вдосконалення допомогли створити набагато безпечніші, комфортніші та зручніші умови для водіння.

 • Transport story

  2020-03-02 6 хвилин читання 6 хвилин читання

  Новий Volvo FM — інтер'єр кабіни: абсолютний комфорт водія

  Редизайн салону кабіни Volvo FM — вперше з моменту запуску моделі наприкінці 1990-х. Каріна Бістрьом, головний дизайнер інтер'єру у Volvo Trucks, пояснює, що надихало її та колег під час повного оновлення дизайну кабіни.

 • Performance & Fuel

  2020-03-02 2 хвилини читання 2 хвилини читання

  «Найекономічніший модельний ряд вантажівок у нашій історії»

  Завдяки економічному силовому агрегату та конфігурації шасі новий модельний ряд Volvo Trucks дозволяє значно знизити витрати палива та викиди CO2. Також нові вантажівки є частиною довгострокового плану по забезпеченню нульового рівня викидів.

 • 12-дюймовий приладовий дисплей у новому модельному ряді Volvo Trucks призначений для того, щоб водії тримали руки на кермі, а погляд — на дорозі.

 • Transport story

  2020-03-02 4 хвилини читання 4 хвилини читання

  Новий модельний ряд вантажівок, створений з увагою до водія

  Volvo Trucks представляє чотири нові вантажні автомобілі з акцентом на середовище водія, безпеку та продуктивність.

 • Tech Product

  2020-03-02 2 хвилини читання 2 хвилини читання

  Потужніші вантажівки для більших можливостей і корисного навантаження

  Завдяки численним оновленням, які дозволили збільшити загальну вагу автопоїзда до 150 тонн, нові Volvo FMX, Volvo FH і Volvo FH16 забезпечують небачену раніше продуктивність.

 • Станом на сьогоднішній день до мережі підключено понад 600 000 вантажних автомобілів Volvo, і ця цифра збільшується з кожним днем. Моніторинг у режимі реального часу став реальністю, і крок за кроком Volvo Trucks покращують час безвідмовної роботи вантажних автомобілів завдяки оптимізації обслуговування, допомагаючи транспортним компаніям щоразу виконувати свої зобов'язання вчасно.

 • Transport story

  2020-03-02 Час читання: 5 хвилин Час читання: 5 хвилин

  На дорозі під прикриттям: клієнти знайомляться з новим модельним рядом вантажівок

  Наші клієнти отримали шанс випробувати нові Volvo FH16, Volvo FH та Volvo FM на звивистих дорогах в Сьєрра-де-лос-Філабрес, Іспанія. Ось їх враження.

 • Business story

  2020-03-02 7 хвилин читання 7 хвилин читання

  Будівельна компанія EG Eriksson випробовує новий Volvo FMX в реальних умовах

  Новий Volvo FMX розроблений спеціально для того, щоб зробити роботу водія легшою, безпечнішою та комфортнішою. Шведська будівельна компанія EG Eriksson піддає Volvo FMX випробуванням.

 • Фінська компанія Kuljetusliike Antti Airaksinen нещодавно почала використовувати Volvo FH з I-Save для розвезення харчових продуктів. З того часу споживання палива зменшилося на 4,5 літри на 100 кілометрів, що дуже позитивно вплинуло на прибутковість компанії.

 • Business story

  2018-12-10

  Хазяїн лісу

  Він посів друге місце у фіналі цьогорічних змагань Volvo Driver Challenge World і є справжнім майстром у сфері паливної ефективності. Водій і власник лісовозу Берт Knatte Йохансон знає, як отримати максимум від кожної краплі пального — та вантажівок Volvo.

107 matches

1 of 6