Trucks

Функції

Ознайомтеся з функціями, завдяки яким вантажівка Volvo ідеально відповідатиме вашим потребам. З нашими інноваціями ви працюватимете продуктивніше й енергоефективніше. Деякі з них покликані полегшити й убезпечити ваше життя, а інші — покращити ваш досвід водіння. Ось перелік деяких важливих функцій наших вантажівок.

Підвищений рівень комфорту й безпеки водія

Система оглядових камер

Система оглядових камер покращує аеродинаміку вантажівки для економії енергії. Вона поліпшує оглядовість із місця водія, а технологія нічного бачення забезпечує чітке зображення в темряві.

Ознайомтеся з нашою системою оглядових камер

Життя в кабіні

Якщо ви проводите багато часу в кабіні вантажівки Volvo, то оціните рішення, покликані покращити ваш комфорт у дорозі. Ми зробили ваше робоче місце зручним, а також забезпечили вдосталь простору й місць для зберігання — усе, щоб ви насолоджувалися часом у дорозі.

Усе про життя в кабіні

Система динамічного керування від Volvo

Бічний вітер, колії і ями? Система динамічного керування від Volvo поглинає удари від ям на дорозі і знімає навантаження з ваших плечей. Вона також підтримує інші системи, які допомагають вам кермувати ще безпечніше.

Докладніше про систему динамічного керування від Volvo

Системи підтримки водія

Наші системи підтримки водія підвищують рівень безпеки в різних ситуаціях — і на швидкісних шосе, і в містах зі щільним трафіком.

Ознайомтеся з нашими системами підтримки водія

Усе для вашої продуктивності

Підготовка до встановлення надбудов

Що швидше ви отримаєте свою вантажівку з власною надбудовою, то краще. Вантажівки Volvo готові до встановлення кузовів із заводу. Ба більше, ми надаємо широку підтримку виробникам кузовів. Це скорочує час виконання замовлення та покращує загальну якість вантажівки.


Докладніше про готовність до встановлення кузовів

Шасі

Ви хочете, щоб шасі вантажівки впоралося з вашим вантажем. Ми адаптуємо шасі, щоб ви успішно виконували свою роботу.

Ознайомтеся з нашими варіантами шасі

Енергія і ефективність

I-See

Ви знаєте, як економити енергію, оптимізуючи швидкість, перемикання передач і рух накатом відповідно до рельєфу місцевості, поворотів і заторів на шляху? I-See знає, і це знання базується на даних.

Докладніше про I-See

I-Save

Економити пальне ще ніколи не було так легко. I-Save ідеально підходить для зменшення витрати пального під час далеких перевезень — зі збереженням чудових ходових якостей.

Докладніше про I-Save

Двигуни Volvo

У модельному ряді Volvo представлені вантажівки з електричними, газовими й дизельними двигунами. Вибір двигуна доступний для середньо- і великотоннажних вантажівок. Перегляньте, які варіанти двигунів за типом пального й вихідною потужністю доступні для кожної моделі вантажівки.

Ознайомтеся з варіантами двигунів

I-Shift

I-Shift — це ряд автоматизованих трансмісій, які роблять водіння плавнішим, комфортнішим і ефективнішим. Це галузевий орієнтир.

Докладніше про I-Shift

Показані функції можуть не бути стандартними або доступними для всіх рівнів оснащення і варіантів силового агрегату.

Виникли запитання?

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks.