Trucks

Електровантажівки. Готові до роботи.

Ми допоможемо зробити ваш перехід на електровантажівки якомога зручнішим. Разом ми виберемо вантажівку, яка задовольнятиме ваші вимоги щодо заряджання, запасу ходу й маршрутів доставки. Неважливо, які перевезення ви виконуєте — міські або регіональні, — у нас ви знайдете електротранспорт із нульовими викидами вихлопних газів.

Спрощення рішень у сфері електромобільності.

Ми проаналізуємо ваші цілі, потреби та звички, щоб визначити, який транспорт підійде саме для вас. Разом ми виберемо найкраще зарядне устаткування і переконаємося, що вантажівки, які ви отримаєте, відповідатимуть вашим вимогам до продуктивності й потужності. 

Цифрове управління автопарком і звіти про вплив на довкілля.

Одна точка контакту для всіх питань, пов’язаних з електромобільністю.

Інструкції щодо найкращих налаштувань заряджання, які відповідають вашим потребам.

Правильне рішення від самого початку

Вибираючи електрику, ви інвестуєте в майбутнє. Крім того, ця технологія — потужний інструмент для зниження викидів вуглекислого газу, доступний уже тут і зараз. Якщо ви вирішите перейти на електрику, ми почнемо з ретельного аналізу ваших потреб. Так ми зможемо дібрати транспортні рішення, які ідеально відповідатимуть вашим задачам.

Переваги

Нульові викиди вихлопних газів і нижчий рівень шуму відкривають можливості, недоступні звичайним вантажівкам. Електровантажівки тихіші — отже, ви зможете забирати й доставляти вантаж у непікові години й подовжити робочий день.

Насолода від користування

Наші електровантажівки дуже тихі порівняно з традиційними — під час руху й роботи на холостих обертах. Рівень шуму й вібрації в кабіні набагато нижчий, що помітно й під час роботи біля вантажівки. До того ж, електродвигун забезпечує дуже плавний й безперервний потік потужності. Це ідеально підходить для їзди в місті, де вантажівка часто зупиняється й рушає.

Навіщо переходити на електрику? Визначте, що актуально для вашої компанії

Зараз найкращий час для переходу на електротранспорт. Можливо, ви хочете отримати перевагу над конкурентами або відповідати вимогам клієнтів щодо сталого розвитку? Ми допоможемо визначити, що актуально саме для вашої компанії, проаналізувавши її діяльність, цілі й амбіції.

Розкажіть нам, що ви шукаєте

Ми допоможемо сформулювати ваші вимоги щодо експлуатації і розглянемо такі характеристики, як споживання енергії, вантажність, час роботи. Після цього ми допоможемо вибрати транспортні рішення, які відповідають вашим потребам.

Надійне рішення, спеціальна підтримка

Забезпечте безвідмовну роботу

Ви матимете доступ до інструментів, які допоможуть забезпечити безвідмовну роботу, — як заздалегідь, так і протягом робочого дня.
 

  • Послуга «Запас ходу й маршрут» — це потужний інструмент для планування маршруту й розрахунку запасу ходу для електричних вантажівок у Volvo Connect.
  • Послуга «Пальне й довкілля» надає чіткий огляд споживання енергії, індивідуальні звіти тощо

Виберіть оснащення своєї наступної електровантажівки

Перейдіть на електрику й сконструюйте ідеальну вантажівку відповідно до своїх потреб.

Виникли питання?

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks.