Trucks

Більше контролю, менше втоми

ДИНАМІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ВІД VOLVO

Шукаєте ідеальну стабільність та контроль на всіх швидкостях у поєднанні з меншим навантаженням на м'язи? Або потребуєте допомоги, щоб уникнути заносів і ненавмисних змін смуги руху? Придивіться до системи динамічного управління від Volvo. Вона надає вам все це, а також ваші особисті налаштування. І навіть пропонує дистанційне управління.

Як це працює?

Система динамічного управління від Volvo поєднує в собі звичайний гідропідсилювач керма й електронно-керований електричний мотор, вбудований у рульовий механізм. Оброблюючи вхідні сигнали від кількох датчиків, система визначає напрямок руху вантажівки, а також наміри водія. Мотор отримує сигнали управління 2000 разів на секунду для коригування мимовільних рухів керма та надання допоміжного кермового зусилля за необхідності.

Стабільний і невимушений

На високій швидкості система динамічного управління Volvo забезпечує стабільність і стійкість руху. А при повільному та обережному маневруванні вона збільшує зусилля на кермі, які вам необхідні, незалежно від ваги вантажу. Вона навіть позбавляє зусиль при управлінні повністю завантаженою вантажівкою, що рухається заднім ходом, і автоматично повертає колесо в нейтральне положення. Ви можете проїхати понад 100 метрів, не збившись з курсу.

Прямо, як стріла

Ви змушені коригувати курс після гальмування або проїзду ділянки з нерівною поверхнею? Це все у минулому. Поштовхи через нерівності, вибоїни та розмітку на дорозі? Ви їх майже не відчуватимете. Система динамічного управління від Volvo навіть компенсує вплив сильного бокового вітру. Ослабте хватку керма — вантажівка не змінить свій напрямок, поки ви самі не захочете цього.

Як вам подобається

Особисті налаштування ставлять вас на чолі. Ви налаштовуєте опір керма згідно умов водіння та власних потреб. Ви можете обрати як попередньо налаштовану конфігурацію, так і створити власну. Результат? Це дає саме той досвід водіння, якого ви бажаєте.

Уникнення заносу

Динамічне кермування Volvo з допоміжною функцією підтримання стійкості мінімізує ризик заносу. У разі виявлення заносу система негайно надає легке допоміжне зусилля кермування. Вона допомагає вам повернути кермо у протилежну сторону й стабілізувати вантажівку — ви навіть не встигнете збагнути, що щось могло трапитися.

Не покидайте своєї смуги

Система динамічного управління від Volvo з системою утримання смуги призначене допомогти вам залишатися на своїй смузі руху. Якщо система виявить, що ваша вантажівка наближається до розмітки смуги, вона активно допоможе вам повернутися в центр смуги руху. Ця функція майже непомітна, однак вона дозволяє вивести безпеку на якісно новий рівень.

Передайте пульт!

Динамічне кермування Volvo з зовнішнім керуванням дозволяє вам керувати вантажівкою у віддаленому режимі. Воно ідеальне для випадків, коли вам потрібно робити невеликі, повторювані переміщення вашої вантажівки у поєднанні з роботою поза кабіною. Ваша продуктивність збільшиться, а робочий день стане набагато комфортнішим.

ДОСТУПНО ДЛЯ ЦИХ ВАНТАЖІВОК

ВІДКРИЙТЕ НОВИЙ ШЛЯХ

Дозвольте нам показати вам, як їзда стає легшою, безпечнішою та комфортнішою.