Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×

Просто кермуйте

I-SHIFT ВІД VOLVO TRUCKS

I-Shift — це ряд автоматизованих коробок перемикання передач Volvo Trucks, створених, щоб зробити водіння легшим, безпечнішим і комфортнішим. Кожне перемикання передачі вивірене з точністю до секунди — автоматично. Асортимент програмних пакетів дозволяє вам підлаштувати I-Shift до своїх потреб. І, залежно від моделі вантажівки, існують версії I-Shift, які відкривають нові можливості, такі як I-Shift із понижуючими передачами та подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch.

Як працює I-Shift?

Система I-Shift базується на «класичній» несинхронізованій механічній коробці перемикання передач — звідси компактна конструкція і висока ефективність. Магія відбувається у модулі електронного управління, який керує зчепленням та передачами. Безперервно оцінюючи інформацію про швидкість, вагу, якість дорожнього покриття і потрібний крутний момент, він обирає передачі з надзвичайною точністю. Окрім того, система працює у взаємодії з двигуном та підлаштовує оберти двигуна і гальмівний ефект для забезпечення найкращої продуктивності вантажівки.

I-Shift доступний для Volvo FH , Volvo FH16, Volvo FM, Volvo FMX і Volvo FE.

I-Shift із понижуючими передачами — рушайте звідки завгодно

Буксируєте важкі вантажі? Рушання з місця — це проблема в умовах горбистої місцевості або поганих дорожніх умовах? Обладнайте свою вантажівку I-Shift із понижуючими передачами та залиште цю турботу далеко позаду. Здатність рушати покращиться, а навантаження на ваше зчеплення зменшиться на 75%. Обирайте одну або дві понижуючі передачі плюс окремий варіант додаткових передач заднього ходу. Передатне число дозволяє рухатися дуже повільно зі швидкістю 0,5-2 км/год, повністю контролюючи крутний момент двигуна.

 

Крадіться повільно, поспішайте економно

Завдяки I-Shift із понижуючими передачами вам не доведеться жертвувати ані паливною економічністю, ані здатністю рушати. Ви можете мати і те, і інше. Просто оберіть більше передавальне число заднього моста, яке дозволяє вам підтримувати крейсерську швидкість на набагато нижчих обертах, їдучі гарною дорогою. Це зручніше і краще для вашої паливної економічності.

I-Shift із понижуючими передачами доступний для Volvo FH, Volvo FH16,  Volvo FM і Volvo FMX.

Подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch — новий підхід до водіння

Ваші завдання потребують високої продуктивності та частого перемикання передач? Тоді оберіть подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch — воно забезпечує справді рівне прискорення з плавним перемиканням. І перемикає передачі за долю секунди.

Ви отримаєте постійний потік потужності, який повністю змінить ваш стиль водіння — та покращить вашу ефективність. Забезпечується постійна підтримка крутного моменту, тому ви можете спокійно та впевнено перемикати передачу на повороті. Безперервний потік потужності також підтримує стабільне навантаження. Потужність постійно передається на колеса, нівелюючи ризик пробуксовування або втрати зчеплення зі слизькою дорогою. Навіть при гальмуванні двигуном під час спуску з пониженням передач забезпечується стабільний і безпечніший рух вантажівки.

 

Безперервний потік потужності

Подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch може заздалегідь обирати наступну передачу в той час, коли ви їдете на поточній. Одне зчеплення розімкнене, а інше — зімкнене. Завдяки двом вхідним валам і оригінальній конструкції зубчатих передач і механічних елементів, одночасно можуть бути ввімкнені дві передачі. Результат? Плавні перемикання передач за долю секунди — без переривання подачі енергії.


Подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch доступне для Volvo FH, Volvo FM і Volvo FMX.

ДОСТУПНО ДЛЯ ЦИХ ВАНТАЖІВОК

ГОТОВІ ДО ПІДВИЩЕНОЇ ПЕРЕДАЧІ?

Поговоріть з нами про автоматичне перемикання передач.