Trucks

ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА — ОДНА З НАШИХ ГОЛОВНИХ ЦІЛЕЙ

Ви можете назвати нас першопрохідцями. Захист навколишнього середовища є однією з наших головних цінностей ще з початку 70х. З того часу, ми скоротили обсяг викидів у нових вантажівках Volvo на 90%, та зменшили споживання пального та вплив на клімат до 40%. Ми віримо у екологічне чисте майбутнє транспортної галузі. І тому ми будемо й далі вдосконалювати наші вантажівки, послуги та діяльність у цьому напрямку.

Вантажівки та послуги

Наша ціль — розробляти вантажівки та послуги, що дозволять зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище. І ми досягли суттєвого прогресу — починаючи з покращення паливної ефективності та закінчуючи освоєнням альтернативного палива.

Енергоефективність
З 1970 року рівень споживання палива знизився на 40 %. Але ми впевнені, що це не межа. І ми робимо все можливе, аби покращити ефективність.

Управління споживанням пального
Наші вантажівки вирізняються високою паливною ефективністю. А наші інтелектуальні системи з управління споживанням пального, а також курси навчання водіїв допоможуть використовувати максимум їх можливостей.

Альтернативне паливо
Ми були першим виробником вантажівок, що провів всесторонні випробування палива Bio-DME і представив дизельний двигун, який працює на метановому газі.

Рівень викидів вантажівки
Наш двигун Euro 6 вирізняється вдвоє меншим рівнем викидів твердих частинок, а також зменшеним обсягом викидів оксиду азоту — майже на 80 %. Крім того, наші вантажівки з газовим двигуном створюють суттєво менший обсяг викидів.

Матеріали і повторна переробка
Приблизно одна третина матеріалів, що використовуються у новій вантажівці Volvo, отримана з матеріалів, що пройшли повторну переробку. А при закінченні терміну служби вантажівки повторній переробці можна піддати до 90 % матеріалу.

Дізнатися більше про наші екологічно безпечні вантажівки та послуги

Наша діяльність

Ми на шляху до забезпечення екологічно чистого процесу виробництва. Наші заводи у Генті, Бельгія, і Туве, Швеція, стали першими у світі кліматично нейтральними підприємствами з випуску транспортних засобів. Наше фарбувальне підприємство у місті Умео, Швеція, вирізняється найменшими обсягами викиду парів розчинників у даній галузі. Крім того, все більше наших дилерських центрів скорочують обсяг викидів вуглекислого газу до нульових показників. Ми на цьому не зупиняємося. Цей підхід поширюється швидко та у глобальних масштабах, та застосовується до всіх можливих методів виробництва та перевезень, а також технологій, які використовують наші виробництва та дилерські центри.

Дізнайтеся більше про екологічність нашого виробництва 

Зменьшіть свій вплив на екологію

Турбуючись про навколишнє середовище, ви отримаєте суттєві переваги для вашої вантажівки або автопарку. Місцеві дилери Volvo Trucks будуть раді допомогти вам у цьому.