Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×

Останні прес-релізи

42 matches

1 of 3

 • Наступного року перевізники в Європі зможуть замовити повністю електричні версії великотоннажних вантажівок Volvo. Це означає, що Volvo Trucks запропонує повну лінійку важких вантажних автомобілів з електричними силовими приводами, які з'являться в Європі вже у 2021 році. Масштабні зусилля Volvo Trucks, спрямовані на електрифікацію – це важливий крок на шляху до транспорту, що не використовує викопні види палива.

  `
 • Цього жовтня компанія Volvo Trucks розпочинає контрольні випробування повністю електричних вантажних автомобілів для будівельної галузі. Дві електричні великотоннажні вантажівки будуть доставлені замовнику – компанії Swerock, щоб задовольнити зростаючі вимоги щодо зменшення рівня шуму та викидів – особливо у чутливих до цього міських районах.

  `
 • Перевізники та покупці транспорту все більше зацікавлені у зменшенні викидів СО2 і витрат за рахунок використання охолодженого зрідженого газу в якості пального. З цієї причини нові вантажівки Volvo FH та Volvo FM матимуть двигуни, які працюють на зрідженому природному газі та біогазі й не поступаються ефективністю дизельним двигунам. Використання біогазу дозволяє досягти нульового балансу викидів вуглецю та скоротити рівень викидів CO2 до 100%.

  `
 • Компанія Volvo Trucks відкриває прийом клієнтських замовлень на нову лінійку важких вантажних автомобілів моделей Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM і Volvo FMX. Всі моделі мають гнучкий інтерфейс з цифровою панеллю приладів, яка надає водієві важливу інформацію в кожній ситуації. Крім того, вантажівки Volvo FM та FMX отримали нові кабіни з ще більшим внутрішнім простором і значно покращеною оглядовістю.

  `
 • Volvo FH 460 нового покоління з I-Save нещодавно пройшов випробування у реальних умовах на 343-кілометровому тестовому маршруті Green Truck test route поряд з Мюнхеном. З неймовірним результатом в 22,70 л/100 км, флагман Volvo встановив новий рекорд з економічного споживання пального, обігнавши інших відомих виробників вантажівок.

  `
 • У 2010 році Volvo Trucks представила Volvo FMX – вантажний автомобіль, спеціально розроблений для суворих умов експлуатації та бездоріжжя. З тих пір він став справжнім еталоном міцності, продуктивносі та надійності на ринку.

  `
 • Volvo Trucks представляє новий Volvo FH з оновленою кабіною, інноваційними функціями безпеки та орієнтованим на водія робочим середовищем. Основна мета нового дизайну — забезпечити водієві більш продуктивне, безпечне та комфортне життя в дорозі.

  `
 • Volvo Trucks представляє чотири нові вантажні автомобілі з акцентом на середовище водія, безпеку та продуктивність. «Ми дійсно пишаємося цією великою інвестицією у майбутнє. Наша мета — бути найкращим бізнес-партнером наших клієнтів, зробивши їх ще більш конкурентоспроможними та допомогти їм залучати найкращих водіїв на все більш жорсткому ринку», — говорить Роджер Альм, президент Volvo Trucks. Чотири великотоннажні вантажівки: Volvo FH, FH16, FM і FMX — це приблизно дві третини з того, що постачає Volvo Trucks.

  `
 • Volvo Trucks представляє новий Volvo FH16, який успішно поєднує нові функції безпеки, краще робоче середовище водія та новітні технології, що дозволить клієнтам підвищити продуктивність. Нова флагманська модель Volvo Trucks наступного покоління, розроблена з акцентом на комфорт та продуктивність водія.

  `
 • Volvo Trucks представляє Volvo FM нового покоління, який має покращене середовище водія та інновації, які забезпечують більш високий рівень комфорту, безпеки та продуктивності. «Простора та з винятковою оглядовістю, нова вантажівка Volvo FM створена, щоб бути найкращим робочим місцем на колесах у всіх сегментах», — констатує Роджер Альм, президент Volvo Trucks.

  `
 • Volvo Trucks запустили в продаж абсолютно новий Volvo FMX з повністю новою кабіною, збільшеною вантажопідйомністю та інноваційними функціями безпеки. Зі збільшеною до 20 тонн вантажопідйомністю переднього моста та 38-тонним візком, новий Volvo FMX побудований для найважчих умов та найвибагливіших завдань.

  `
 • Останнім відеороликом з нагоди презентації нових моделей компанія Volvo Trucks перевершила саму себе. Щоб продемонструвати потужність та міцність своїх чотирьох нових вантажівок, Volvo побудувала колосальну 15-метрову 58-тонну вежу з вантажівок, установивши чотири нові вантажівки одна на одну. Крім цього, на вершині розмістився президент Роджер Альм.

  `
 • Як можна зменшити екологічний та кліматичний вплив від перевезення важких вантажів, коли попит на транспортні послуги лише зростає? Нещодавно розпочавши продажі електричних вантажівок для міських перевезень, компанія Volvo Trucks вважає, що електрифікація може стати конкурентоспроможною альтернативою і для більш важких вантажівок. Щоб вивчити та продемонструвати наявні можливості, Volvo Trucks розробила два європейські концепти електричних вантажівок для будівельних робіт та регіональних перевезень.

  `
 • Volvo Trucks повідомляє про початок продажу своїх електричних вантажних автомобілів Volvo FL та Volvo FE у деяких країнах Європи – це відповідь компанії на зростаючий попит на стійкі транспортні рішення для роботи у міських умовах.

  `
 • 30 вересня розпочинається реєстрація учасників найбільшого у світі змагання на ринку післяпродажних послуг – VISTA. Цього року очікується, що в ньому змагатимуться до 20 000 спеціалістів з післяпродажного обслуговування Volvo Trucks та Volvo Buses з усього світу. Завдяки командній роботі та розвитку компетентностей VISTA має на меті залучати та підтримувати найкваліфікованіших фахівців.

  `
 • Електричний, зв'язаний і автономний транспортний засіб Volvo Trucks стане частиною інтегрованого рішення для транспортування товарів з логістичного центру до портового терміналу в Ґетеборзі, Швеція. Це завдання є результатом нової співпраці між компанією Volvo Trucks і паромною та логістичною компанією DFDS.

  `
 • Компанія Volvo Trucks запровадила нову функцію безпеки — Систему попередження про небезпечну дистанцію (Distance Alert) — яка допомагає водіям вантажівок дотримуватися безпечної дистанції до автомобіля, який рухається попереду, та уникати критичних ситуацій. Нещасні випадки, коли один транспортний засіб врізається в зад іншого, становлять близько 20 відсотків усіх серйозних зіткнень за участі вантажівок.

  `
 • Щоб забезпечити споживачам провідну паливну економічність, Volvo Trucks представляє Volvo FH з I-Save. Завдяки поєднанню нового двигуна D13TC з оновленими функціями для економії пального, це нове рішення може скоротити витрати на паливо до 7% при перевезеннях на далекі відстані — не впливаючи негативно на керованість.

  `
 • 19 лютого компанія Volvo Trucks поставила свої перші повністю електричні вантажівки: сміттєвоз для компанії зі збору й утилізації сміття Renova та вантажівку для логістичної компанії DB Schenker та її партнера-перевізника TGM, які працюють у Швеції.

  `
 • 18 лютого ЄС прийняв рішення про регулювання викидів CO2 вантажними транспортними засобами. Щоб прискорити розвиток, компанія Volvo Trucks продовжує інвестувати значні кошти в більш екологічно чисті транспортні рішення. Проте попит на машини з нижчим рівнем викидів CO2 потребує додаткового стимулювання.

  `

42 matches

1 of 3