Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×

Останні прес-релізи

56 matches

1 of 3

 • Багато з нас стикалися з такою ситуацією – з настанням сильних морозів акумулятор в телефоні починає втрачати заряд. Щоб уникнути такої ж ситуації, компанія Volvo Trucks провела випробування своїх електричних вантажівок в екстремально холодних умовах поблизу полярного кола. Результат? Функція для підтримки заряду батареї, навіть коли температура за бортом значно нижче нуля.

 • Volvo Trucks представляє декілька важливих оновлень для своїх 11- і 13-літрових двигунів стандарту Євро 6, які забезпечують поєднання переваг зменшення витрати пального і поліпшення керованості.

 • Завдяки нещодавно випущеним електровантажівкам Volvo FH, FM і FMX компанія Volvo Trucks повністю готова до швидкого переходу до більш екологічного транспорту та значного прискорення електрифікації сегменту вантажного автотранспорту. Революційна технологія, що заснована на універсальній платформі, робить ці вантажівки придатними для широкого спектра вантажоперевезень, дозволяючи багатьом транспортним компаніям легше розпочати власний шлях електрифікації.

 • DFDS – найбільша в Північній Європі транспортна логістична компанія – об'єднує зусилля з компанією Volvo Trucks для електрифікації перевезень важкими вантажівками. Першим кроком буде використання компанією DFDS повністю електричної вантажівки для доставки запчастин на завод вантажних автомобілів Volvo поблизу Гетеборга. Ця ініціатива буде ключовим кроком у побудові ланцюга поставок Volvo Group за участю електричних вантажівок.

 • Для підвищення безпеки Volvo Trucks розробила акустичну систему оповіщення з унікальними звуками для своїх електровантажівок. Розроблена Volvo система оповіщення підвищить безпеку, оскільки зазвичай електровантажівки працюють практично безшумно, а завдяки такій новації пішоходи, велосипедисти та інші учасники дорожнього руху будуть повідомлені про наближення вантажівок. Водночас звуки розроблені таким чином, щоб бути приємними і ненав'язливими як для водія, так і для людей, що знаходяться поруч.

 • Цього року компанія Volvo Trucks розпочинає продажі трьох нових повністю електричних великотоннажних моделей для деяких країн Європи та переконана, що час для розвитку електрифікації важкого автомобільного транспорту настав. Цей позитивний прогноз базується на тому, що електровантажівки Volvo можуть задовольняти різноманітні транспортні потреби. Наприклад, у ЄС уже сьогодні можна електрифікувати майже половину всіх вантажних перевезень.

 • Нова модель Volvo FM отримала нагороду Red Dot Award 2021 в категорії «Дизайн продуктів» для комерційних автомобілів. Новий Volvo FM був розроблений з безкомпромісною метою: бути оптимальним робочим інструментом для широкого спектра транспортних завдань, при цьому водій завжди буде в центрі уваги.

 • Компанія Volvo Trucks постачає повністю електричну вантажівку провідній шведській мережі супермаркетів, компанії ICA Sweden, яка розпочинає перехід до електричного транспорту. Вантажівка буде використовуватися для постачання охолоджених продуктів до районів міста Стокгольм. Окрім того, цей електричний транспортний засіб сприятиме суттєвому зменшенню рівня шуму та забруднення повітря.

 • Інноваційна інтелектуальна автоматизована коробка перемикання передач I‑Shift від Volvo Trucks продовжує займати важливе місце в транспортній галузі завдяки зниженню витрат палива, бездоганним робочим показникам, сприянню безпеці та комфорту водія. До кінця 2020 року в усьому світі було продано понад мільйон вантажівок з коробкою передач I-Shift від компанії Volvo Trucks. Наразі, коли ми святкуємо 20-річчя з моменту випуску першого покоління I-Shift, ця революційна технологія силових агрегатів продовжує розвиватись з врахуванням майбутніх тенденцій.

 • Наразі Volvo Trucks розпочинає серійне виробництво вантажівок Volvo FH, FH16, FM та FMX нового покоління на заводах Volvo у Швеції та Бельгії.

 • DHL Freight, одна з провідних компаній у сфері вантажоперевезень в Європі, і Volvo Trucks об'єднали свої зусилля, щоб посприяти впровадженню великотоннажних електричних вантажівок, що використовуватимуться для регіональних перевезень в Європі. Ці об'єднані зусилля знаменують собою ще один важливий крок на шляху до транспортних рішень без шкідливого впливу на клімат.

 • Girteka Logistics, одна з провідних логістичних компаній Європи, замовила не менше ніж 2000 вантажних автомобілів Volvo FH нового покоління. Серед очікуваних переваг від цього значного оновлення автопарку є підвищення рівня безпеки, комфорту водія та зменшення витрати пального.

 • Італійська транспортно-логістична компанія Lannutti Group замовила 1000 нових вантажівок Volvo FH з новітньою технологією економії палива – системою I-Save. Компанія вбачає можливість зменшити споживання палива на 10 відсотків, а також знизити викиди CО2.

 • Відтепер нові вантажівки Volvo FM та Volvo FMX доступні для використання в якості спецвантажівок з кабіною для екіпажу до дев'яти осіб. Нові варіанти двох моделей, що розроблені у тісній співпраці з виробниками кузовів та аварійними службами, мають певні удосконалення, спеціально розроблені для автомобілів пожежно-рятувальної служби.

 • Наступного року перевізники в Європі зможуть замовити повністю електричні версії великотоннажних вантажівок Volvo. Це означає, що Volvo Trucks запропонує повну лінійку важких вантажних автомобілів з електричними силовими приводами, які з'являться в Європі вже у 2021 році. Масштабні зусилля Volvo Trucks, спрямовані на електрифікацію – це важливий крок на шляху до транспорту, що не використовує викопні види палива.

 • Цього жовтня компанія Volvo Trucks розпочинає контрольні випробування повністю електричних вантажних автомобілів для будівельної галузі. Дві електричні великотоннажні вантажівки будуть доставлені замовнику – компанії Swerock, щоб задовольнити зростаючі вимоги щодо зменшення рівня шуму та викидів – особливо у чутливих до цього міських районах.

 • Перевізники та покупці транспорту все більше зацікавлені у зменшенні викидів СО2 і витрат за рахунок використання охолодженого зрідженого газу в якості пального. З цієї причини нові вантажівки Volvo FH та Volvo FM матимуть двигуни, які працюють на зрідженому природному газі та біогазі й не поступаються ефективністю дизельним двигунам. Використання біогазу дозволяє досягти нульового балансу викидів вуглецю та скоротити рівень викидів CO2 до 100%.

 • Компанія Volvo Trucks відкриває прийом клієнтських замовлень на нову лінійку важких вантажних автомобілів моделей Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM і Volvo FMX. Всі моделі мають гнучкий інтерфейс з цифровою панеллю приладів, яка надає водієві важливу інформацію в кожній ситуації. Крім того, вантажівки Volvo FM та FMX отримали нові кабіни з ще більшим внутрішнім простором і значно покращеною оглядовістю.

 • Volvo FH 460 нового покоління з I-Save нещодавно пройшов випробування у реальних умовах на 343-кілометровому тестовому маршруті Green Truck test route поряд з Мюнхеном. З неймовірним результатом в 22,70 л/100 км, флагман Volvo встановив новий рекорд з економічного споживання пального, обігнавши інших відомих виробників вантажівок.

 • У 2010 році Volvo Trucks представила Volvo FMX – вантажний автомобіль, спеціально розроблений для суворих умов експлуатації та бездоріжжя. З тих пір він став справжнім еталоном міцності, продуктивносі та надійності на ринку.

56 matches

1 of 3