Trucks

Шасі

Вантажівка Volvo — це точний інструмент, а шасі — її основа. Незалежно від того, яка вантажівка вам потрібна — тягач для перевезення надважких вантажів в екстремальних умовах, легкий дорожній тягач чи самоскид, — ми зможемо оснастити її відповідно до ваших вимог. Основою вантажівки стане шасі, яке підходить для всіх дизельних вантажівок. До ваших послуг широкий спектр пневматичних і ресорних підвісок, компонентів, оптимізованих для великих вантажів, і кріплень для встановлення кузовів — ви знайдете те, що задовільнить ваші вимоги.

Шасі з надійними компонентами

Ми адаптуємо ваше шасі, використовуючи компоненти й системи, які надійно працюватимуть роками.

Виберіть характеристики свого шасі

Самоскид або цистерна? Кран, автовоз або пожежна машина? Легка вантажівка або надпотужний тягач? Шасі Volvo готове до будь-яких сфер використання. Завдяки широкому спектру специфікацій шасі вантажівки можна легко пристосувати до ваших потреб.

Широкий вибір

Конструкція вантажівок Volvo дає змогу легко встановлювати на них кузовне обладнання. Виробники кузовів цінують цю перевагу. Ми пропонуємо широкий вибір конфігурацій мостів, висоти шасі, колісних баз і додаткових підсилених елементів. Завдяки цьому ми зможемо виготовити ідеальну вантажівку, яка відповідатиме вашим унікальним потребам.

Швидке встановлення кузовів

Коли ви замовляєте вантажівку, ми надаємо виробнику кузовів прямий доступ до онлайн-порталу з інструкціями Volvo Bodybuilder Instructions. Він може працювати паралельно з нами: так ви швидше отримаєте готову до роботи вантажівку, не витративши зайві кошти на доставку.

Мобільність у важких умовах

Функції для пересіченої місцевості

Незалежно від місцевості чи дорожніх умов, на вантажівці Volvo ви завжди рухатиметеся до своєї мети. Тандемний підйомний міст, ведучий передній міст, коробка I-Shift із функцією Terrain Brake і понижуючими передачами — це лише кілька з багатьох компонентів вантажівки, завдяки яким ви зможете впевнено їздити на пересіченій місцевості й у поганих дорожніх умовах.

Ведучий передній міст

Ведучий передній міст з автоматичним контролем тяги сам вмикається і вимикається в потрібний момент. Міцний кожух моста — найнижча точка вантажівки. Це забезпечує великий дорожній просвіт навіть за повного завантаження.

Пневматична підвіска для будівельної вантажівки

З нашою задньою пневматичною підвіскою для будівельних вантажівок ви отримаєте 300 мм дорожнього просвіту й менше вібрацій, ніж із ресорною підвіскою. Пружинні елементи, пневмоподушки і стабілізатори надійно розміщено у верхній частині мостів — усе для забезпечення безвідмовної роботи.

Мости для ваших вантажів

Передні мости, що витримають 10 тонн

Сильно завантажені? Жодних проблем. Пневматична підвіска або ресорна — не важливо. Одновісний передній міст витримає до 10 тонн вантажу, а двовісний — до 20. З такою машиною ви зможете більше заробляти і впевненіше перевозити важкі або нерівномірно розподілені вантажі.

Задня вісь, що витримає 38 тонн

Збільште вантажність і продуктивність завдяки міцному й довговічному рішенню для задніх мостів. Наша великовантажна задня вісь може з легкістю витримувати до 38 тонн.

До п’яти мостів — одразу із заводу

Якщо вам потрібна велика вантажність, замовте 5-вісну вантажівку прямо із заводу. Так ви швидше отримаєте автомобіль і зменшите витрати на оснащення. Тип конфігурації транспортного засобу вже буде затверджено.

Легкі вантажівки

Функції для легких вантажівок

Кожен кілограм корисного навантаження важливий. Навіщо возити вагу, яка не окупається? Поєднавши функції легких вантажівок (як-от оптимізовані за вагою передній і задній мости) зі специфікаціями для їзди рівними дорогами, ви отримаєте ідеальну машину для заробляння грошей. Максимальна вантажність і надійність гарантовані.

Наскільки легкою може бути ваша вантажівка?

Комбінуючи наші малотоннажні рішення, ви можете отримати тягач Volvo FM 4×2 вагою 6 тонн або тягач Volvo FH 4×2 вагою 6,6 тонн. Це означає більше корисного навантаження в межах законних обмежень ваги й вищий прибуток.

Тандемний підйомний міст

Тандемний привід, коли потрібно

Менше пального, більше тягове зусилля і менший радіус повороту. Тандемний підйомний міст дає змогу відключати й підіймати останній ведучий міст, забезпечуючи зчеплення з дорогою і вантажність тандемного ведучого моста в поєднанні з маневреністю і ефективністю одновісного. Коли ви знову завантажите вантажівку, міст автоматично активується і опуститься.

Економія пального з меншим опором

Тандемний підйомний міст забезпечує кращу енергоефективність: його можна відключати й піднімати, коли він вам не потрібен. Піднявши міст на зворотному шляху, ви витрачатимете менше пального. Зрештою, це позитивно вплине на ваш прибуток.

Впевненість на поворотах і підвищена тяга

Підніміть останній ведучий міст, і вантажівка поведе себе, як транспортний засіб із колісною формулою 4×2 або 6×2. Ви помітите значне збільшення радіуса повороту й маневреності порівняно з формулою 6x4. Це також зменшує зношування шин. Потрібно більше тягового зусилля? Лише натисніть кнопку на приладовій панелі, і вага перенесеться на один ведучий міст — за умови, що його можливості це дозволяють.

Work Remote

Віддалене керування

Work Remote — це корисний інструмент для роботи поза кабіною, який дає змогу керувати функціями силового агрегату й кузовного обладнання. Це надійний бездротовий пристрій із радіусом дії до 25 м і тривалим часом автономної роботи. Він заряджається, коли знаходиться на док-станції в кабіні.

Зменшення ризиків

Work Remote заощаджує час під час завантаження і розвантаження, а також допомагає уникнути помилок, наприклад перевантаження або нерівномірного розподілу вантажу. З міркувань безпеки радіосигнал зашифровано за таким самим високим стандартом, як і ключ вантажівки.

Показані функції можуть не бути стандартними або доступними для всіх рівнів оснащення і варіантів силового агрегату.

Виникли питання?

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks.