Trucks

Розрахуйте екологічний вплив

Турбота про довкілля є однією з основних наших цінностей, і ми хочемо допомогти вам зробити правильний вибір, надаючи цілісне уявлення про екологічний вплив. Ми чесно надаємо факти впливу протягом усього життєвого циклу й саме таким чином беремо на себе відповідальність.

Чому я маю розраховувати екологічний вплив?


Якщо ви хочете користатися екологічним транспортом, то, напевно, знаєте, що загальний екологічний вплив ваших вантажівок не обмежується викидами CO2. Вам потрібно врахувати все: від видобутку сировини та інших ресурсів, що використовуються у виробництві, до викидів під час переробки.


Скористайтеся калькулятором для планування експлуатації автопарку. Ви отримаєте цілісне уявлення про те, як різні рішення можуть змінити екологічний вплив, і зможете легко порівняти наявні альтернативи. Порівняйте електричні вантажівки Volvo з машинами з газовими чи дизельними двигунами на основі таких показників, як пробіг і енергоспоживання. Якщо ваші клієнти дбають про екологічність, калькулятор може чітко допомогти мінімізувати екологічний вплив вантажівок у транспортному ланцюжку. І це допоможе укласти більше контрактів.

Вплив аналізується в трьох областях

Виробництво

Цей розрахунок повністю враховує виробничий процес, навіть видобування сировини, транспортування матеріалів і деталей, а також збирання.

Експлуатація

Цей розділ, присвячений екологічному впливу вантажівки протягом експлуатаційного періоду, враховує виробництво та споживання пального, а також обслуговування.

Кінець життєвого циклу

Ці розрахунки включають шкідливі викиди від вторинної переробки й утилізації відходів, а також квоти в рамках вторинної переробки.

Компанія Volvo Trucks пишається тим, що володіє повною інформацією щодо свого впливу на довкілля – в рамках усього життєвого циклу. Це наш спосіб взяти на себе відповідальність.

Наш спосіб розрахунку

Мета калькулятора – допомогти розрахувати викиди CO2 вашої вантажівки. Розрахунки базуються на обширних дослідженнях й випробуваннях вантажівок. У їх основі лежить проведена оцінка життєвого циклу. Вони включають виробництво матеріалів, починаючи з видобутку сировини і закінчуючи виробництвом деталей, які використовуються як на підприємствах наших постачальників, так і на власних виробничих підприємствах у Європі.

Крім того, враховуються технічне обслуговування, вторинна переробка матеріалів, транспортування між заводами, виробництво пального та викиди вихлопної системи. На фазі відбраковки надається квота за уникнення виробництва нового металу для нового продукту.

Виникли питання?

У місцевих дилерів Volvo Trucks є відповідь. Напишіть їм у чат, зателефонуйте або запросіть до себе у офіс для знайомства.