Trucks

Volvo FE. Ваша
універсальна міська вантажівка.

Велика місткість у компактному форматі. Маючи вражаюче співвідношення вантажопідйомності і розміру, Volvo FE є чудовим виконавцем для таких міських задач, як доставка, будівництво та збирання сміття. Його просто підлаштувати під ваші потреби. І він пропонує гнучкість у тому, що може працювати як на електриці, так і на газовому або дизельному паливі.

  Volvo FE

  Застосування: Доставка вантажів, міське будівництво, транспорт для відходів і вторинної сировини, транспорт для комунального господарства

  Повна вага: 18–26 тонн
  Дизельний привід: 250–350 к.с.
  Конфігурації мостів​: Тягачі і вантажівки-фургони 4x2, 6x2 або 6x4
  Кабіни: Денна кабіна, коротка спальна кабіна, спальна кабіна і кабіна з низьким входом

  Volvo FE Electric

  Застосування: Доставка вантажів, будівництво, транспорт для відходів і вторинної сировини

  Повна вага: 27 тонн
  Потужність: 225 кВт
  Діапазон: до 275 км

   

  Дізнатися більше

Ключові особливості Volvo FE

Засоби безпеки інтегровано

Низьке положення водія, великі вікна та тонкі дзеркала забезпечують відмінну видимість під час їзди містом. Численні системи підтримки водія, які відповідають вимогам Загальних правил безпеки ЄС або перевершують їх, створені для захисту вразливих учасників дорожнього руху та допомагають водіям працювати ще безпечніше.

 

Дізнатися більше про системи підтримки водія

Вибір приводу

Електричний, дизельний чи газовий? Оберіть дизель з одним із чотирьох рівнів потужності від 250 до 350 к.с. і крутним моментом до 1400 Н·м. Ви можете налаштувати Volvo FE для безперебійних доставок або складних будівельних перевезень.

 

Подивитися всі специфікації Volvo FE

Селектор I-Shift

Ефективний і безпроблемний. 12-швидкісна коробка перемикання передач I-Shift використовує паливо максимально ефективно, водночас забезпечуючи максимальний комфорт. Доступні пакети програмного забезпечення для оптимізації продуктивності силового агрегата відповідно до ваших умов експлуатації. 

 

Дізнайтеся більше про I-Shift

Налаштована на роботу

Volvo FE трохи ширший і може перевозити більше вантажу, ніж Volvo FL. Дизайн підкреслює міську функціональність завдяки енергоефективним світлодіодним ліхтарям виразної форми, великим вікнам і тонким дзеркалам.

Обладнана для міста

Volvo FE – ідеальний робочий інструмент для міських професіоналів. Чотири варіанти ергономічної кабіни, включаючи версію з низьким входом. Шасі вантажівки-фургона або тягача з двома або трьома осями дозволяє легке встановлення надбудов та пропонує вражаючу вантажопідйомність, якщо потрібно.

  Великі вікна: Оптимізація видимості

  Контакт з вулицею: Низьке положення для руху

  Оптимізовані дзеркала: Краща пряма оглядовість

  Світлодіодні передні фари Краща видимість і енергоефективність

  Радар переднього огляду: Використовується системами підтримки водія

  Камера переднього огляду: Використовується системами підтримки водія

  Бічні радари: Використовується системами підтримки водія

  Сучасний інтер'єр: Оформлення матеріалами преміум-класу

  Світлодіодні ліхтарі: Покращена оглядовість

  Місце для екіпажу: Розміщення до двох пасажирів

  Місце для ваших речей: Зручні сховища

  В надійних руках: Сховище, що замикається

  Легке кермування: Автоматичні коробки перемикання передач для електрики та дизеля

  Підтримка водія: Відповідає вимогам або перевершує їх

Робота біля вантажівки 

Простий вхід

Усі кабіни Volvo FE пропонують зручний вхід, при створенні якого основну увагу було приділено безпеці й ергономіці. Кабіна має низький вхід, розташований не вище 440 мм над землею, та пласку підлогу для полегшення роботи водія. А регульована пневматична підвіска полегшує роботу з вантажем на різній висоті.

 

Див. специфікації >

Контроль обстановки навколо вантажівки

Низьке положення для руху, чудова пряма оглядовість, камери ззаду і з боку пасажира – та покращена безпека завдяки передньому індикатору наближення і підтримці уникнення бокових зіткнень. Найкращі умови, щоб бачити, де знаходиться ваш екіпаж та інші учасники дорожнього руху. 

 

Оглянути всі системи підтримки водія >

Доступ до потужності

Як для електричних, так і для дизельних модифікацій доступні механізми відбору потужності, здатні приводити в дію насоси, самоскидні пристрої, ущільнювачі, підйомники та будь-яке інше необхідне для вашої роботи устаткування. А шасі легко перетворити на зручне робоче місце.

 

Див. специфікації 

Варіанти кабіни

Денна кабіна

Для максимального простору для вантажу. Робоче місце в компактному елегантному форматі, яке використовує простір найефективніше.  

Коротка спальна кабіна

Якщо ви бажаєте використовувати місце для вантажу на шасі, але вам також потрібно більше місця в кабіні. Можна обладнати ліжком або використовувати як офісне приміщення.

Спальна кабіна

Підвищте комфорт водія завдяки збільшенню простору в кабіні. Можна обладнати ліжком або використовувати як офісне приміщення.    

Кабіна з низьким входом

Кабіна з легким доступом, максимальною оглядовістю та місцем для одного або трьох пасажирів, пристебнутих ременями.

Збудуйте свою Volvo FE

Виникли питання?

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks.