Trucks

Завжди випереджайте конкурентів завдяки підключеним послугам із керування автопарком.

Можливості безмежні. Вам буде легше керувати своїм автопарком і перевезеннями. Заощаджуйте пальне. Стежте за станом вантажівок. Користуйтеся іншими перевагами. Весь асортимент цифрових послуг доступний на порталі Volvo Connect. Ви не тільки підвищите ефективність і прибутковість повсякденної діяльності, а і зможете зосередитися на тому, що дійсно важливо: турботі про своїх клієнтів.
 

Ще не користуєтеся Volvo Connect? Попросіть дилера налаштувати обліковий запис.

Ключові переваги

Прогнозуйте позапланові зупинки та запобігайте їм.

Зменште споживання енергії та пального.

Забезпечте відповідність законодавству.

Відстежуйте свої активи та керуйте ними.

Оптимізуйте інформаційні потоки.

Скоротіть паперовий документообіг.

Детальніше про послуги «Керування автопарком» нижче. Для отримання додаткових відомостей відвідайте Volvo Connect Marketplace або зверніться до місцевого дилера.

 

Увійти у Volvo Connect

Volvo Connect

Volvo Connect – це портал для доступу до цифрових послуг, документації та інструментів, які підвищують прибутковість вашого транспортного бізнесу. Просто попросіть дилера налаштувати ваш обліковий запис, а потім увійдіть у систему і спробуйте широкий набір послуг, які допоможуть випередити конкурентів.

 

Детальніше 

Рекомендовані послуги «Керування автопарком»

Час безвідмовної роботи

Наші підключені послуги «Час безвідмовної роботи» допоможуть тримати ваш бізнес на ходу. Відстежуйте стан шин, акумуляторної батареї та інших важливих компонентів у режимі реального часу для прогнозування позапланових зупинок і запобігання їм. Складіть графік обслуговування відповідно до фактичного використання ваших вантажівок і оптимізуйте відвідування СТО. Користуйтеся допомогою на маршруті, доступною 24/7, де б ви не були.


Послуги «Час безвідмовної роботи»

Ефективність використання пального й енергії

Наші послуги «Ефективність використання пального й енергії» допоможуть скоротити споживання енергії та пального, заощадити кошти і звести до мінімуму вплив на довкілля: чи то за рахунок моніторингу продуктивності автопарку та водіїв для підвищення ефективності, чи завдяки оптимізації швидкості та перемикання передач для економії пального.


Ефективність використання пального й енергії

Підключити

Готові почати роботу з Volvo Connect? Чи маєте запитання щодо послуги? Місцевий дилер допоможе вам.