Trucks

Просте встановлення надбудови

ГОТОВІ ДО ВСТАНОВЛЕННЯ НАДБУДОВ

Самоскид або цистерна? Кран або автовіз? Можливо критий фургон або пожежне обладнання? Шасі Volvo готове до будь-якого варіанту, незалежно від сфери використання. Завдяки великій кількості варіантів специфікацій і гнучкому шасі, вантажівку можна легко пристосувати до власних потреб.

Коли ви замовляєте вантажівку Volvo, ми надаємо надбудовнику прямий доступ до онлайн-порталу з інструкціями установки кузова Volvo Bodybuilder Instructions. Завдяки точним тривимірним кресленням він може розпочати роботу ще на етапі виробництва вантажівки. Таким чином, вантажівка прибуває з заводу повністю готова, що дозволяє уникнути зайвих робіт зі зміни її конструкції. Отже, ви отримуєте готову до експлуатації вантажівку в коротший термін та за менших витрат.

Технології встановлення надбудов

Інструкції зі встановлення надбудов Volvo (VBI)
VBI — незамінний ресурс для надбудовників і майстерень. Він доступний 24 години на добу, на дванадцяти мовах. Інструкції зі встановлення надбудови включають креслення шасі, комутаційні схеми та аксесуари.

Механізми відбору потужності
Доступний широкий вибір залежних від зчеплення та незалежних від зчеплення коробок відбору потужності для приведення в дію всіх типів надбудов.

Пряма рама
Рама Volvo за кабіною повністю пряма та паралельна — це суттєво спрощує роботу надбудовнику.

Зона надбудовників
Наші інженери не розташовують жодних елементів над рамою. Це місце цілком у розпорядженні надбудовнику, що додає чимало гнучкості.

Спеціально призначені отвори
На рамі передбачено верхній ряд отворів, призначених спеціально для встановлення надбудов. Оскільки ми не використовуємо жодних заклепок, надбудовник може без складнощів встановлювати будь-яке обладнання.

Оберіть задній звис, якій відповідає саме вашим потребам
Задню частину рами відтепер можна укоротити на заводі рівно настільки, наскільки вам потрібно — з кроком у 50 мм — точно під розмір вашої надбудови.

Варіанти специфікацій

Неймовірне різноманіття можливих комбінацій полегшує процедуру обладнання вантажівок. Саме тому ми пропонуємо широкий вибір варіантів конфігурації мостів, висоти шасі та колісних баз.

 

 

Чотири варіанти зрізу торця задньої частини рами
Тепер ми можемо поставити ваше шасі з заводу з одним із чотирьох варіантів зрізу торця задньої частини рами: верхній (самоскиди, гакові підйомники та сміттєвози), нижній (причепи з центральним розташуванням осей), похилий (тягачі) та прямий (кузовні вантажівки).

Місце розташування заднього протипідкотного захисту
Щоб ще більше розширити вибір варіантів заднього торця, у вантажівці передбачено кілька місць розташування заднього протипідкотного захисту.

Дві висоти рами
На вибір пропонуються рами висотою 266 мм або 300 мм, в залежності від потреб вашої надбудови.

Модуль надбудови
Він дозволяє надбудовнику легко підключитися до системи електрики вантажівки, аби забезпечити живлення для робочого обладнання. Зручний доступ до модулю надбудови забезпечують гнучкі перемикачі панелі приладів та технологія Work Remote.

Чудовий вибір для змінних кузовів
Хід нової пневматичної задньої підвіски у 295 мм у комбінації з наднизьким шасі є чудовим рішенням, якщо ви користуєтеся тимчасовими надбудовами.

Кронштейни кріплення
Шасі може поставлятися з кронштейнами кріплення кузова, змонтованими на рамі. Відтепер вони можуть встановлюватися не лише у межах колісної бази, а й на задньому звисі.

Підготовлено для встановлення крана
Низьке шасі та можливість високого навантаження на мости — мрія кожного надбудовника, який займається встановленням кранів. Наші шасі мають і те, й інше. На додаток, ми можемо залишити вільне місце на рамі біля кабіни, та навіть поставити вашу вантажівку з фабрично-встановленою платформою крана.

Додаткові підсилені елементи
У деяких важких застосуваннях рама зазнає високих навантажень. Тому ми пропонуємо широкий вибір внутрішніх вкладишів, щоб забезпечити всі необхідні вам підсилення.

Доступно для цих вантажівок

Готові до нового кузова?

Ваше індивідуальне замовлення починається у вашого дилера