Trucks

Підготовка до встановлення надбудов

Самоскид, автоцистерна, кран, автовоз чи пожежна машина? Гнучке шасі Volvo і довгий список параметрів технічних характеристик дозволяють легко пристосувати вантажівку до ваших вимог. Ваш виробник кузовів отримує миттєвий доступ до онлайн-порталу Інструкції зі встановлення кузова Volvo Bodybuilder Instructions, щоб пришвидшити процес і підвищити якість.

Технології встановлення надбудов

Усі шасі вантажівок Volvo Trucks добре підготовлені для виробництва та встановлення кузовів у широкому діапазоні областей застосувань. Це необхідно для забезпечення високої якості укомплектованої вантажівки та прискорення процесу виготовлення та встановлення кузова. Подивіться на кілька прикладів рішень нижче.

Варіанти специфікацій

Неймовірне різноманіття можливих комбінацій полегшує процедуру обладнання вантажівок. Саме тому ми пропонуємо широкий вибір варіантів конфігурації мостів, висоти шасі та колісних баз.

Інструкції зі встановлення кузова Volvo Bodybuilder Instructions

Інструкції зі встановлення кузова Volvo Bodybuilder Instructions, доступні цілодобово та 12 мовами, є важливим ресурсом для виробників кузовів, щоб почати підготовку та оптимізацію своєї роботи, поки ми створюємо вашу вантажівку. Інструкції зі встановлення надбудови включають креслення шасі, комутаційні схеми та аксесуари.

Модуль надбудови

Ця функція дозволяє виробнику кузова легко підключитися до електричної системи вантажівки, щоб адаптувати функції. Зручний доступ до модуля надбудови забезпечують гнучкі перемикачі панелі приладів та технологія Work Remote.

Пряма рама

Рама Volvo абсолютно пряма та паралельна позаду кабіни, що значно полегшує роботу виробника кузова.

Висота рами та внутрішніх вкладень

Виберіть раму 266 мм або 300 мм відповідно до вимог вашої надбудови. Сценарії застосування з великими вантажами призводять до значних навантажень на раму. Тому ми пропонуємо широкий вибір внутрішніх вкладень, щоб забезпечити всі необхідні вам підсилення.

Спеціально призначені отвори

На рамі передбачено верхній ряд отворів, призначених спеціально для встановлення надбудов. Оскільки ми не використовуємо жодних заклепок, надбудовник може без складнощів встановлювати будь-яке обладнання.

Підготовлено для встановлення крана

Низьке шасі та можливість високого навантаження на мости — мрія кожного надбудовника, який займається встановленням кранів. Наші шасі мають і те, й інше. Ми також можемо створити вільний рамний простір біля кабіни та доставити вашу вантажівку з заводськими крановими плитами.

Механізми відбору потужності

Доступний широкий асортимент незалежних і залежних від зчеплення коробок відбору потужності для приводу будь-якого кузовного обладнання. Для електричних вантажівок доступні електричні механізмів відбору потужності з потужністю 600 В постійного або 400 В змінного струму.

Чудовий вибір для змінних кузовів

У комбінації з наднизьким шасі, хід нової пневматичної задньої підвіски у 295 мм є ідеальним рішенням, якщо ви користуєтеся тимчасовими надбудовами.

Задній звис і зрізи

Задню раму тепер можна обрізати на заводі з кроком 50 мм. Вибирайте між шасі з заводу з одним із чотирьох варіантів зрізу торця задньої частини рами: верхній (самоскиди, гакові підйомники та сміттєвози), нижній (причепи з центральним розташуванням осей), похилий (тягачі) та прямий (кузовні вантажівки).

Місце розташування заднього протипідкотного захисту

Щоб ще більше розширити вибір варіантів заднього торця, у вантажівці передбачено кілька місць розташування заднього протипідкотного захисту.

Кронштейни кріплення

Шасі може поставлятися з кронштейнами кріплення кузова, змонтованими на рамі. Відтепер вони можуть встановлюватися не лише у межах колісної бази, а й на задньому звисі.

Виникли питання?

У місцевих дилерів Volvo Trucks є відповідь. Зв'яжіться з ним по телефону, відвідайте його особисто, або попросіть приїхати до вас.

Готові до нового кузова?

Ваше індивідуальне замовлення починається у вашого дилера