Trucks

Volvo FH Aero. Аеродинамічна вантажівка для магістральних перевезень.

Volvo FH Aero — ідеальна вантажівка для магістральних перевезень. Аеродинамічний силует кабіни розроблений для економії енергії та зменшення викидів вуглекислого газу. Обирайте між електрикою і дизелем. Ця вантажівка отримала спрощену конструкцію, щоб дальність ваших перевезень зростали щодня.

  Volvo FH Aero

  Застосування: Ефективні перевезення на далекі відстані
  Потужність: 420–540 к. с.

  Прочитайте повні технічні характеристики

  Volvo FH Aero Electric

  Застосування: Регіональні та міжрегіональні перевезення
  Повна вага: 44 тонни
  Потужність: до 490 кВт
  Запас ходу: до 300 км

  Докладніше про Volvo FH Aero Electric

Ознайомитися з особливостями Volvo FH Aero

Аеродинамічний дизайн для легкого руху на високій швидкості та чіткого огляду для водія. Комфортабельні кабіни з вбудованою інформаційно-розважальною та аудіосистемою. Та додатковий простір у кабіні Globetrotter XXL. Перегляньте галерею нижче та дізнайтеся, що може запропонувати Volvo FH Aero.

Система оглядових камер

Система оглядових камер покращує аеродинаміку вантажівки для економії енергії. Більше того, вона також розширює ваше поле зору як у нормальних, так і в складних умовах. Нічне бачення допомагає водієві в темряві, а режим спостереження дозволяє водієві бачити, що відбувається зовні вантажівки, навіть коли штори опущені.

Ознайомтеся з нашою системою оглядових камер

Інформаційно-розважальна та аудіосистема

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс водія, інформаційно-розважальна система та два різних рівня аудіосистеми пропонують цілісний досвід під час водіння чи відпочинку. Динаміки та підсилювач потужності створені, щоб звучати ще краще.

Усередині кабіни Globetrotter XXL

З огляду на весь час, який ви проводите в кабіні, ви заслуговуєте найкращого. Кабіна Globetrotter XXL створена, щоб зробити ваше життя в дорозі якомога кращим. Вона пропонує ще більше простору та комфорту. А у Volvo FH Aero цього вдалося досягти шляхом збереження місця для вантажу з огляду на спеціальні законодавчі норми для вантажівок із покращеною енергоефективністю.

Докладніше про життя в кабіні

Персоналізуйте свою вантажівку для дальніх перевезень

Характерний профіль з аеродинамічним дизайном мінімізує ваш вуглецевий слід і скорочує витрати на електроенергію. Вибирайте між електричними, газовими та дизельними силовими агрегатами. Доступний широкий вибір варіантів і опцій для тягачів і вантажівок-шасі, щоб дати вам можливість пристосувати Volvo FH Aero до своїх потреб.

Ефективність використання пального з I-Save

Volvo FH з I-Save ідеально підходить для зменшення споживання пального. Серцем I-Save є двигун D13 із турбокомпаундною технологією, що забезпечує більший крутний момент на низьких обертах двигуна. Результатом є більш плавний, тихіший рух та значно зменшене споживання пального.

Дізнайтеся більше про I-Save

Оптимізовано для ваших маршрутів із I-See

I-See оптимізує швидкість, перемикання передач, рух накатом і зупинку двигуна для фактичного маршруту, коли ви їдете з увімкненим круїз-контролем. Він у режимі реального часу враховує топографію, повороти, кільцеві розв’язки та інформацію про дорожній рух, що чекають попереду. Це означає, що ви можете використовувати I-See, аби заощадити пальне, щойно вирушите в дорогу.

Ознайомтеся з I-See

Розроблений для економії енергії

Незалежно від того, чи ви оберете електричний, газовий або дизельний двигун, Volvo FH Aero від самого початку створений для економії енергії. Аеродинамічна форма, оптимізована система оглядових камер та дискові гальма з нульовим опором допоможуть знизити витрати та зменшити ваш вуглецевий слід.

Технологія, яка доповнює ваше водіння

Volvo FH Aero створений для того, аби максимально ефективно використовувати ваші навички водіння. Ми впровадили технологію, покликану зробити кожне перемикання передач і маневр ідеальними. Погляньте на деякі особливості в галереї зображень.

I-Shift використовує потужність двигуна

I-Shift забезпечує плавне, комфортне та ефективне водіння. Ви можете зосередитися на дорозі, тоді як I-Shift використовуватиме потужність двигуна в найбільш оптимальний спосіб. Якщо ви їздите горбистими маршрутами, придивіться до I-Shift Dual Clutch, яка перемикає передачі без переривання потоку потужності.

Докладніше про коробку перемикання передач I-Shift

Легке та динамічне кермування

Бічний вітер, колії та ями? Не хвилюйтеся. Система динамічного управління від Volvo фільтрує та компенсує їх усі, щоб зробити ваше водіння легшим і навіть стабільнішим, знімаючи навантаження з ваших плечей. Система також включає деякі вдосконалені системи підтримки водія, які допомагають підвищити вашу безпеку.

Докладно про систему динамічного управління від Volvo

Варіанти кабіни

Volvo FH Aero постачається з різними моделями кабін, що відповідають вашим потребам. Погляньте на доступні варіанти нижче.

  Кабіна Globetrotter XXL

  Volvo FH Aero з кабіною Globetrotter XXL пропонує незрівнянний комфорт водіння і проживання для двох осіб. Довше та ширше нижнє ліжко покликане забезпечити відмінний комфорт сну.

  Кабіна Globetrotter XL

  Volvo FH Aero з кабіною розміру Globetrotter XL є золотим стандартом для магістральних перевезень. Він пропонує зручне та просторе місце для проживання двох осіб.

  Кабіна Globetrotter

  Volvo FH Aero з кабіною Globetrotter поєднує в собі чудовий комфорт водіння і проживання для двох осіб, а також значну внутрішню висоту над відсіком двигуна.

  Спальна кабіна

  Volvo FH Aero зі спальною кабіною поєднує чудовий комфорт водіння і зручні умови для сну для двох осіб з обмеженою внутрішньою висотою.

  Низька спальна кабіна

  Volvo FH з низькою спальною кабіною пропонує нижчу габаритну висоту в поєднанні з чудовим комфортом водіння і зручні умови для сну для однієї особи при обмеженій внутрішній висоті.

Показані функції можуть не бути стандартними або доступними для всіх рівнів оснащення і варіантів силового агрегату.

Виникли питання?

Зв’яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks.