Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Наша всесвітня кампанія для підвищення рівня безпеки дорожнього руху

Наша кампанія для підвищення рівня безпеки дорожнього руху

БАЧИТИ ТА БУТИ ПОМІТНИМ

Прості заходи, що демонструють, як підвищити безпеку взаємодії між велосипедистами та водіями вантажівок.

Відмінність, яка рятує життя

У Volvo Trucks ми ставимо безпеку на перше місце від самого початку нашої діяльності. Наші дослідження та аналіз показали, що головною причиною більшості дорожніх аварій є людський фактор. Саме тому ми прагнемо не зупинятися на розробці численних інноваційних функцій безпеки для своїх продуктів, а робити ще більше.

Головною причиною більшості дорожніх аварій є людський фактор.
Наша мета — підвищити поінформованість про важливість видимості на дорозі.

Побачте та будьте побаченими

Наша мета — підвищити поінформованість людей про важливість їхньої видимості на дорозі. Кампанія висвітлює ситуації, в яких беруть участь велосипедисти та інші учасники дорожнього руху, а також, як саме підвищити безпеку взаємодії між велосипедистами та водіями вантажівок.

Набір освітніх матеріалів безкоштовний і загальнодоступний для використання. Наприклад, вчителі можуть керуватися ним при виконанні вправ з учнями, а менеджери — проводити семінари для співробітників.

Набір освітніх матеріалів

Неймовірний набір матеріалів «Побачте та будьте побаченими» складається з посібника інструктора, презентації у PowerPoint, а також посібника щодо безпечного проведення вправ на дорозі у реальній ситуації при зустрічі з вантажівкою.

Після завершення занять заохочується вручення подарунків, таких як жилет з відбивними смужками, з метою сприяння підвищенню рівня дорожньої безпеки.

Включає посібник щодо проведення вправ у реальній ситуації на дорозі

Завантажити набір освітніх матеріалів

Відчуйте безпеку на власному досвіді

Місцевий дилер Volvo Trucks продемонструє вам кожну функцію систем безпеки у дії, а також відповість на будь-які питання з безпеки вантажівок.