Trucks

Бачити та бути помітним

Безпека дорожнього руху – це спільна робота його учасників. Ініціатива «Бачити та бути помітним» — це прості заходи, що демонструють, як підвищити безпеку взаємодії між велосипедистами та водіями вантажівок. Це ідеальне групове заняття для шкіл і робочих місць.

Знання рятують життя

Безпека була пріоритетом Volvo Trucks із самого початку нашої діяльності. Наші дослідження та аналіз показали, що головною причиною виникнення більшості дорожніх аварій є людський фактор. Ось чому ми не лише розробляємо інноваційні функції безпеки для наших продуктів, але й хочемо поширювати наші знання про безпеку руху в суспільстві.

Оглядовість є пріоритетом

Наша мета ініціативи «Бачити та бути помітним» полягає в тому, щоб підвищити поінформованість людей про важливість їхньої видимості на дорозі. Ініціатива висвітлює ситуації, в яких беруть участь велосипедисти та інші учасники дорожнього руху, а також інформує, як саме підвищити безпеку взаємодії між велосипедистами та водіями вантажівок.

Набір освітніх матеріалів

Набір освітніх матеріалів ініціативи «Бачити та бути помітним» є безкоштовним і загальнодоступним для використання. Наприклад, вчителі можуть керуватися ним при виконанні вправ з учнями, а менеджери — проводити семінари для співробітників. Неймовірний набір матеріалів «Бачити та бути помітним» складається з посібника інструктора, презентації у PowerPoint, а також посібника щодо безпечного проведення вправ на дорозі у реальній ситуації при зустрічі з вантажівкою.

Завантажити набір освітніх матеріалів

ВІДЧУЙТЕ БЕЗПЕКУ НА ВЛАСНОМУ ДОСВІДІ

Місцевий дилер Volvo Trucks може продемонструвати вам усі функції безпеки у дії, а також відповісти на будь-які ваші питання щодо безпеки вантажівок.