Trucks

Volvo FM Low Entry

Volvo FM Low Entry — це електровантажівка з чудовою оглядовістю й комфортом для водія. Це ідеальний вибір, коли вам потрібна вантажівка великої місткості для будь-якого сегменту перевезень містом, наприклад, для збору відходів, будівельних робіт або доставки товарів. Обирайте різні конфігурації кабіни та шасі відповідно до ваших потреб.

Чудова оглядовість і комфорт

На водійському сидінні ви знаходитесь ближче до вулиці, а низька кабіна забезпечує максимальний прямий огляд. Завдяки цьому Volvo FM може відповідати навіть найсуворішим стандартам безпеки щодо прямого огляду.

Легко входити й виходити

Кабіна з низьким входом ідеально підходить, якщо ви часто заходите та виходите з кабіни протягом робочої зміни. Водій може легко заходити та виходити з боку пасажира для підвищення безпеки та зручності. Зрештою, це може зробити ваше робоче середовище більш ергономічним і навіть безпечнішим. 

Легкість управління

Плавний електричний силовий агрегат та система динамічного управління від Volvo у стандартній комплектації спрощують маневрування вантажівкою на вузьких вулицях. Легке водіння може гарантувати більш приємну та спокійну робочу зміну для водіїв.

Місце для екіпажу

Volvo FM Low Entry може бути адаптований тільки для водія, для одного пасажира або для трьох пасажирів. Це означає, що вантажівку можна використовувати в широкому діапазоні сценаріїв застосування – від розвезень до збору відходів, робіт у комунальних службах і будівельних робіт.

Персоналізуйте свій Volvo FM Low Entry

Створіть Volvo FM Low Entry, який відповідає вашим вимогам. Збір відходів, послуги самоскида чи доставка товарів? Два, три або чотири мости? Все залежить від вас і ваших уподобань.

Готовий до міста

У Volvo FM Low Entry ви будете насолоджуватися кращим прямим оглядом, ніж у більшості інших вантажівок. Це може дозволити вашій діяльності відповідати найсуворішим правилам безпеки для міст. Окрім цього, він пропонує плавне та легке водіння, і ви зможете керувати великовантажними транспортними засобами з нульовими викидами вихлопних газів.

Повна маса спорядженого ТЗ до 32 тонн

Запас ходу до 200 км

Потужність до 330 кВт

Технічні характеристики Volvo FM Low Entry

Особливості​

Volvo FM Low Entry

  

Конфігурації мостів​Шасі: 4x2, 6x2, 6x4, 8x2, 8x4

  

Кабіна​

Коротка кабіна для екіпажу

  

Повна маса спорядженого ТЗ

До 32 тонн

  

Ємність акумулятора

360 кВт·год, 4 акумулятори

  

Запас ходу

До 200 км

  

Час зарядки (до повної зарядки)

8,5 годин при змінному струмі (43 кВт)
1,5 годин при постійному струмі (250 кВт)

  

Агрегати трансмісії

2 електродвигуна, коробка перемикання передач I-Shift

  

Продуктивність

Тривала вихідна потужність до 330 кВт

  

Сфери застосування

Підготовка для установки кузова. 3 коробки відбору потужності:
(електрична, механічна і від коробки передач)

  

Показані функції можуть не бути стандартними або доступними для всіх рівнів оснащення і варіантів силового агрегату.

Виникли запитання?

 Зв’яжіться з місцевим дилером.