Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×

Підтримка за першої необхідності

СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ ВОДІЯ ВІД VOLVO TRUCKS

З системами підтримки водія від Volvo Trucks ви, ваша вантажівка та інші учасники дорожнього руху отримають максимальний захист.

Гальмівна функція «Stretch Brake»

При поворотах або спуску по слизькій звивистій дорозі у вантажівці активується нова функція Stretch Brake, що дозволяє уникнути складання вантажівки. Функція забезпечує імпульсне гальмування руху причепа та вирівнювання автопоїзда. Ви можете активувати функцію Stretch Brake на швидкості до 40 км/год. Функція Stretch brake доступна як для кузовних вантажівок, так і для тягачів.

Круїз-контроль під час руху схилами

Ваші маршрути пролягають настільки горбистою місцевістю, що вам потрібно використовувати педаль гальма для зменшення швидкості на спуску? Круїз-контроль під час руху схилами задіює допоміжні гальма, такі як моторне гальмо і сповільнювач, щоб зберегти швидкість, яку ви встановили на круїз-контролі.

Система утримання смуги

Система динамічного управління від Volvo з системою утримання смуги використовує камеру для контролю розмітки смуги руху та положення вантажівки в смузі руху. Якщо автомобіль ненавмисно перетне розмітку смуги, система автоматично спрямовує вантажівку назад до центру смуги. Водій також буде оповіщений через вібрацію в кермі. 

Адаптивний круїз-контроль

У випадку щільного дорожнього руху система адаптивного круїз-контролю (ACC) з радаром допомагає підтримувати дистанцію до автомобіля, що рухається попереду, управляючи акселератором і гальмами. Система «старт-стоп» повністю зупиняє двигун — просто натисніть акселератор або кнопку відновлення, щоб завести його знову. Це робить систему адаптивного круїз-контролю (ACC) корисною функцією в щільному трафіку та пробках.

Функція оповіщення про порушення дистанції Distance Alert

Під час руху зі швидкістю понад 60 км/год без використання системи адаптивного круїз-контролю активується функція оповіщення про порушення дистанції. Коли ви наближаєтеся до іншого автомобіля попереду, на лобове скло виводиться візуальне сповіщення. Функція оповіщення про порушення дистанції Distance Alert дає можливість сповільнитися та підтримувати відстань до транспортного засобу попереду.

Система допомоги при зміні смуги

При активації системи підтримки руху в смузі вмикається радар, що стежить за простором з боку пасажира для виявлення інших учасників дорожнього руху. Якщо ви вмикаєте сигнал повороту і система виявляє, що сусідня смуга зайнята, вона сповістить вас звуковим сигналом і миготливим значком поруч із дзеркалом пасажира.

Система електронного контролю стійкості

Система електронного контролю стійкості (ESC) від Volvo ефективно знижує ризик заносу і перекидання. Виявивши критичну ситуацію, система моментально спрацьовує, знижуючи потужність двигуна і активуючи гальма кожного колеса вантажівки і причепа окремо.

Стоп-сигнал при екстреному гальмуванні

При різкому натисканні на педаль гальма моментально почне миготіти стоп-сигнал, щоб попередити водіїв автомобілів, що їдуть за вами. Це легкий спосіб уникнути небезпечного зіткнення ззаду.

Система попередження зіткнення з функцією екстреного гальмування

При виявленні небезпеки зіткнення система попередження зіткнення подає зрозумілі світлові сигнали на лобове скло. Після цього автоматично активується система екстреного гальмування, тим самим значно знижуючи небезпеку серйозних пошкоджень.

Доступно для цих вантажівок

ШУКАЙТЕ СПОСІБ ПОКРАЩИТИ СТАНДАРТИ БЕЗПЕКИ?

Поговоріть з дилером Volvo Trucks про свої системи безпеки.