Trucks

Volvo FM. Універсальний спеціаліст.

Volvo FM — це універсальна вантажівка великої вантажопідйомності для активних водіїв, яка з легкістю впорається з будь-яким завданням. Підберіть свій варіант для будь-яких завдань: від регіональних перевезень до спеціалізованих завдань у міських районах. Обирайте між електрикою і дизельним пальним.

  Volvo FM


  Застосування: регіональні транспортні перевезення, нафтохімія, доставка товарів, вивезення відходів і вторинної сировини, комунальне господарство
  Потужність: 330–500 к. с.

  Переглянути повні специфікації 

  Volvo FM Electric


  Застосування: регіональні транспортні перевезення, доставка товарів, вивезення відходів і вторинної сировини, контейнерні перевезення, будівництво й будівельні перевезення, комунальне господарство
  Повна вага: 44 тонни
  Потужність: до 490 кВт
  Запас ходу: до 300 км

  Докладніше про Volvo FM Electric

Кабіна, створена для комфорту

Створено для водіїв, які входять у кабіну, виходять із неї та працюють поруч із нею. Volvo FM пропонує комфорт і простір того ж рівня, що і інші моделі. Пряма оглядовість і допоміжні рішення забезпечують високий рівень безпеки в міських умовах. Погляньте на чудове робоче середовище вантажівки в галереї нижче.

Система оглядових камер

Система оглядових камер забезпечує прямий огляд і відкриває поле зору як у зручних, так і в складних умовах. Нічне бачення покращує огляд у темряві. За допомогою кутової камери з боку пасажира можна оглядати сліпу зону поруч із вантажівкою з боку пасажира для підвищення безпеки.
 

Ознайомтеся з нашою системою оглядових камер

Інформаційно-розважальна система та звук

Простий у використанні інтерфейс водія, інформаційно-розважальна та аудіосистема, доступна в двох рівнях, роблять Volvo FM комфортним незалежно від того, перебуваєте ви за кермом чи відпочиваєте.

Ближче до землі

Кабіна Volvo FM має низьку конструкцію з положенням для руху, близьким до землі. Звідси легше встановлювати зоровий контакт з іншими учасниками дорожнього руху і контролювати оточення поруч із вантажівкою. І що частіше ви будете заходити в кабіну й виходити з неї протягом дня, то більше вам подобатиметься зручна висота. Для міських поїздок на електротязі доступна надплавна версія з низьким входом.

Докладніше про Volvo FM Low Entry 

Персоналізуйте свій Volvo FM

Широкий вибір кабін зі зручним входом. Вибір електричних, газових і дизельних силових агрегатів. Шасі, яке можна підготувати до будь-якої надбудови та будь-якого завдання, яке тільки можна уявити. А також функції енергозбереження, як-от дискові гальма з нульовим опором. Підготуйте вантажівку до будь-яких завдань.

Стійкий рух з системою динамічного управління від Volvo

Система динамічного управління від Volvo – немов помічник, який робить ваше кермування легшим і точнішим, а також знімає напругу. Налагодьте її відповідно до своїх вимог за допомогою особистих налаштувань. Вона також додає функціональності вашим системам підтримки водія, забезпечуючи активне кермування в різних ситуаціях. А якщо у вас лусне колесо, система допоможе вам тримати стійкий курс, поки ви не зупинитеся.

Докладно про систему динамічного управління від Volvo 

Ідеальне перемикання передач з I-Shift

I-Shift пропонує низку трансмісій, які роблять водіння легким та ефективним. Його можна використовувати для всього: від далекомагістральних і будівельних перевезень до доставки містом. Ряд пакетів опцій дозволяє адаптувати його до своїх потреб за допомогою функцій керування однією педаллю та інших.

Докладніше про I-Shift

Системи підтримки водія для забезпечення вашої безпеки

Якщо попереду існує певний ризик зіткнення, система попередження зіткнення з функцією екстреного гальмування попередить вас і за потреби активує гальма. Підтримка уникнення бокових зіткнень і попередження про відкриття дверей працюють з обох боків. Вони використовують радіолокаційні датчики, щоб знизити ризик зіткнень з транспортними засобами та іншими учасниками дорожнього руху, а також застерігають вас від відчинення дверей, якщо існує ризик зіткнення. Безпека з будь-якого напрямку. 
 

Докладніше про системи підтримки водія 

Шасі, готові до ваших задач.

Незалежно від того, чи плануєте ви забирати контейнери з портів, перевозити хімікати, маневрувати на будівельних майданчиках або встановити спеціалізовану надбудову на шасі — Volvo FM можна адаптувати до цього. Це наша найбільш універсальна модель вантажівки. Докладніше ознайомтеся з нашими шасі в галереї зображень.

Гнучке шасі

Шасі виготовляють спеціально для вас на нашому заводі. Ви будете здивовані, наскільки легким ми можемо створити Volvo FM, якщо знатимемо, як ви будете ним користуватися. Тандемний підйомний міст, 10-тонні передні мости, а також наші керовані середні та задні додаткові неведучі мости забезпечують величезну вантажопідйомність і маневреність. А з Work Remote ви можете керувати функціями силової передачі і кузовного обладнання, коли перебуваєте далеко від сидіння водія.

Ознайомтеся з нашими варіантами шасі 

Зручність установки надбудов

Коли ви замовляєте свою вантажівку Volvo, ми готуємо її до встановлення надбудови на нашому заводі. Виробник кузовів отримує доступ до онлайн-порталу Volvo Bodybuilder Instructions (VBI), де міститься вся інформація, необхідна для ефективної та максимально якісної підготовки вашої вантажівки до експлуатації. Спеціальний пристрій дозволяє виробнику кузова підключитися до електричної системи вантажного автомобіля для виконання потрібного налаштування функцій.

Докладніше про виробництво та встановлення кузовів 

Кабіна, яка вміщує весь екіпаж

Для деяких операцій потрібно більше людей, ніж водій і штурман. Кабіна Volvo з двома рядами сидінь може вмістити до 9 осіб. Вхід і вихід здійснюються швидко й безпечно. Щоб полегшити процес установлення кузова, ми розмістили такі компоненти, як паливні баки, акумулятори та систему додаткового очищення відпрацьованих газів, під кабіною.

Варіанти кабіни

Підберіть для свого Volvo FM кабіну, яка найкраще відповідає вашим потребам. Ви можете вибрати між системою оглядових камер та бічними дзеркалами. Погляньте на альтернативи тут.

  Денна кабіна

  Volvo FM з денною кабіною пропонує комфортне та ергономічне місце для водія. Довжина кабіни оптимізована для максимізації довжини вантажного автомобіля.

  Низька денна кабіна

  Volvo FM з низькою денною кабіною пропонує комфортне та ергономічне місце для водія. Така кабіна — найкращий вибір, коли надбудові потрібен простір над кабіною або умови експлуатації накладають обмеження на висоту автомобіля.

  Спальна кабіна

  Volvo FM зі спальною кабіною поєднує в собі чудовий комфорт водіння і зручний нічліг для однієї людини та обмежену внутрішню висоту.

  Низька спальна кабіна

  Volvo FM з низькою спальною кабіною поєднує в собі чудовий комфорт водіння, зручний нічліг для однієї людини та обмежену внутрішню висоту. Це ідеальне рішення, коли надбудові потрібне місце над кабіною, як-от в автовозах.

  Кабіна Globetrotter

  Volvo FM з кабіною Globetrotter поєднує в собі чудовий комфорт водіння і проживання для двох осіб. Він пропонує багато місць для зберігання речей та можливість випростатися в повний зріст.

  Кабіна з двома рядами сидінь

  Кабіна Volvo FM з двома рядами сидінь може вмістити загалом до 9 осіб. Вона призначена для безпечного та швидкого входу та виходу.

Показані функції можуть не бути стандартними або доступними для всіх рівнів оснащення і варіантів силового агрегату.

Виникли питання?

Зв'яжіться з найближчим дилером.