Trucks

Оригінальні запасні частини Volvo 

Щоб отримати безвідмовну роботу, надійність та продуктивність, яких Ви очікуєте від вантажівки Volvo, не погоджуйтеся менше ніж на оригінальні запчастини Volvo. Вони створені, щоб ідеально пасувати Вашій вантажівці. Виготовлено за нашими безкомпромісними стандартами. І так само, як наші вантажівки, вони проходять випробування не тільки в наших лабораторіях, але і в рамках масштабних програм польових випробувань, що охоплюють широкий спектр умов руху — від льодяних шляхів арктичних регіонів до пустельної спеки. Іншими словами, їх якість не викликає сумнівів. А при встановленні запчастини в одній із наших авторизованих майстерень, на неї поширюється дворічна гарантія. Ми робимо все, щоб Ви залишалися спокійними і не мали турбот.

Правильна запчастина. Правильне місце. Своєчасні дії.
 

Оригінальні запчастини Volvo доступні у Вашого місцевого дилера. Завдяки широкій мережі дилерів і майстерень у більш ніж 130 країнах світу, деталі та послуги будуть завжди у межах Вашої досяжності та допоможуть Вам повернутися на дорогу у разі екстреної ситуації. Наші ефективні логістичні системи також гарантують, що Ви отримаєте необхідну деталь саме тоді, коли потрібно.

Наше 15-річне зобов'язання щодо постачання деталей
 

Неважливо, якою вантажівкою Volvo Ви керуєте та коли Ви її купили, її безвідмовна робота – наш головний пріоритет. Саме тому ми продовжуємо виготовлення та постачання важливих деталей мінімум протягом 15 років після зняття моделі з виробництва.

Після встановлення деталей, на них поширюється гарантія
 

Оригінальні запчастини Volvo мають 2-річну гарантію на встановлені запчастини. Якщо протягом перших 2 років станеться поломка деталі через дефект, що покривається гарантією, ми відремонтуємо або замінимо її за власний кошт. Повна гарантія застосовується, коли роботи виконуються в авторизованій майстерні Volvo. Вона покриває вартість ремонту або заміни запчастин. І навіть побічні збитки.
 

Дізнайтеся більше про службу Genuine Volvo Service

Станьте частиною цього

Оригінальні запчастини Volvo, сервісні послуги від експертів та технічних спеціалістів, що все зроблять правильно. Все починається з місцевого дилера Volvo Trucks.