Trucks

Безпека

Ми лідери з питань безпеки дорожнього руху. Жодна вантажівка Volvo не повинна стати учасником дорожньо-транспортної пригоди — це частина нашої філософії. Це підштовхує нас до нашої мети — створення найбезпечніших вантажівок у світі: передові інновації, які забезпечують найкращу форму вантажівок і водіїв, запобігають нещасним випадкам і знижують травматизм у разі їх виникнення. Не лише для водіїв. Для кожного.

Зниження травматизму

Незважаючи на всі зусилля, нещасні випадки все ще трапляються, і наші ініціативи пасивної безпеки зосереджені на мінімізації ризику травмування. Таким чином ми зосереджуємося на створенні вантажівок, які максимально захищають водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Понад 50 років ми працюємо з власною групою з дослідження аварій, яка досліджує реальні аварії, щоб з'ясувати, чому вони відбуваються. Ми давно зрозуміли, що чим більше ми знаємо про аварії, тим краще ми запобігаємо їхньому виникненню, а також зменшуємо кількість травм. І всі ці знання ми використовуємо для підвищення безпеки дорожнього руху. Кожного.

Ознайомтеся зі спектром систем підтримки водія

Дізнайтеся більше про ініціативу
«Бачити та бути помітним» 

Дізнайтеся більше про ініціативу
«Зупинись, Подивись, Помахай» 

ЗАПИТАЙТЕ СВОГО МІСЦЕВОГО ЕКСПЕРТА

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks може показати вам наші системи підтримки водія та відповісти на ваші запитання.