Trucks

Система оглядових камер

Система оглядових камер покращує аеродинаміку вантажівки і знижує споживання енергії. Вона покращує пряму оглядовість, удосконалює нічне бачення і зменшує розмір сліпих зон біля вантажівки.

Оптимізація для ефективності вантажівок

Дзеркала заднього виду впливають на аеродинаміку вантажівки, якої форми вони б не були. Завдяки камерам конструкція вантажівки стає більш обтічною, що дає змогу споживати менше енергії.

Краща оглядовість

Покращена оглядовість

Прибравши дзеркала, ми покращили пряму оглядовість, адже тепер корпуси дзеркал не заважають огляду. Завдяки системі оглядових камер ви чітко бачитимете, що відбувається за вантажівкою під час дощу, а також забудете про засліплення променями сонця. Усе для комфорту водіння.

Зменшення

Якщо вам потрібно виконати складний маневр, скористайтеся функцією збільшення чи зменшення зображення, щоб сфокусуватися на певній ділянці або розширити кут огляду. Розумний перемикач дає змогу вибирати потрібний кут огляду: вузький або широкий.

Удосконалене нічне бачення

Уночі або в сутінках можна увімкнути інфрачервоне світло. Завдяки цій функції ви бачитимете в темряві значно краще, ніж із традиційними дзеркалами.

Камери й дисплеї

Камери для кращої оглядовості

Система оглядових камер налічує три камери: з боку водія, з боку пасажира й додаткова кутова з боку пасажира. Камери забезпечують основний і ширококутний огляд заднього виду. Лінзи камер автоматично нагріваються за низьких температур, тож лід, сніг, туман і дощ не перешкоджатимуть огляду.

Кілька дисплеїв

Система пропонує кілька варіантів перегляду зображення на різних екранах. На моніторах показано основний и широкий огляд заднього виду. Переднє дзеркало ближнього виду розташовано саме там, де потрібно, і забезпечує ідеальний огляд території перед кабіною вантажівки.

Режим спостереження

Припаркувавши вантажівку, ви можете активувати систему камер у режимі спостереження і бачити, що відбувається навколо вас.

Показані функції можуть не бути стандартними або доступними для всіх рівнів оснащення і варіантів силового агрегату.

Виникли питання?

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks.