Trucks

Обмірковує ваші маршрути, щоб заощадити пальне

I-SEE ВІД VOLVO TRUCKS

Чи знаєте ви, як оптимізувати швидкість та перемикання передач для топографії ваших маршрутів, щоб зекономити пальне? I-See знає, і його знання базуються на даних. Це може допомогти вам значно знизити споживання палива з першого дня.

Як I-See може допомогти вам заощадити пальне

При наближенні до підйому вантажівка завантажує дані з топографічної мапи високої роздільної здатності, що доступна в онлайн-режимі. Потім ця інформація використовується у рамках шестиетапного процесу для максимального використання кінетичної енергії та скорочення споживання пального на до 5% у порівнянні з вантажівкою без I-See. У разі відсутності дороги на мапі або втрати з'єднання з сервером вантажівка переключиться на рішення, що використовує загальну базу даних.

Завжди з підтримкою, навіть під час руху

I-See переважно використовує дані з комерційної топографічної карти високої роздільної здатності, яка автоматично оновлюється у вантажівці з виходом нових версій. По-друге, система використовує спільні дані — які зберігаються в хмарі. А за потреби система використовує локально збережені дані. Це означає, що ви завжди матимете доступ до даних топографії, більш плавний досвід водіння та знаєте, що система постійно оновлюється дистанційно.  

Ще краще з I-Torque

I-See допоможе заощадити ще більше палива, якщо додати функцію I-Torque. I-Torque використовує дані I-See для оптимізації доступного крутного моменту двигуна, наприклад, під час руху в гору. Керування регулюється залежно від маршруту, місця розташування та дорожніх умов.

 1. Забезпечення розгону
  I-See знає про приближення пагорбу, тому вантажівка прискорюється та залишається на високій передачі довший час.
 2. Уникнення пониження передачі
  I-See забезпечує більш плавну їзду вгору по схилу та кращу паливну ефективність завдяки нівелюванню зайвих перемикань передачі.
 3. Контроль швидкості на вершині
  При наближенні до спуску I-See запобігає непотрібному прискоренню.
 4. Рух накатом перед спуском
  Щоб заощадити енергію та мінімізувати гальмування, I-See тимчасово відключає силовий агрегат або моторне гальмо безпосередньо перед спуском.
 5. Контрольоване гальмування під час спуску
  Система I-See знає, де закінчується один схил і починається інший, і задіює гальма лише за необхідності — для максимальної ефективності.
 6. Підготовка до підйому на наступний схил
  Якщо ви знову наближаєтеся до пагорбу, I-See змушує вантажівку рухатися накатом, нарощуючи швидкість та збільшуючи розгін для забезпечення легкого підйому.

Доступно для цих вантажівок

КОНТРОЛЮЄТЕ ГРАДІЄНТИ?

Ми можемо скоротити споживання палива.