Trucks

I-See

I-See економить пальне, оптимізуючи швидкість, перемикання передач і рух накатом відповідно до рельєфу місцевості, поворотів, кільцевих розв’язок і обмежень швидкості на шляху. Це означає, що ви можете частіше використовувати круїз-контроль, економити пальне і зменшувати викиди CO2 з першого дня.

Економте енергію, адаптуючись до маршруту

Досвідчені водії завжди адаптують швидкість і передачу відповідно до дорожніх умов попереду. Але робити це завжди ідеально майже неможливо. З I-See такий режим водіння активується, щойно ви вмикаєте круїз-контроль.

Пагорби, повороти й обмеження швидкості

Система I-See оптимізує перемикання передач і швидкість відповідно до вашого маршруту. Під час руху з увімкненим круїз-контролем I-See адаптується до рельєфу, щоб ефективно використовувати кінетичну енергію вашої вантажівки. На під’їзді до поворотів або кільцевих розв’язок I-See змінить швидкість, щоб ви проїхали цю ділянку, витративши якнайменше пального. Система також адаптується до обмежень швидкості попереду.

Більше, ніж водіння по шосе

Система I-See адаптується до рельєфу, поворотів і обмежень швидкості, тому ефективна майже на будь-яких дорогах загального користування, а не лише на шосе. Використовуйте її частіше, щоб уникати зайвих перемикань передач, гальмувань і прискорень.

Використання актуальних мап

I-See використовує комерційні мапи високої роздільної здатності з інформацією про рельєф, повороти й обмеження швидкості — оновлення завантажуються автоматично.

Як I-See працює на пагорбах

Рух угору

I-See знає, що попереду знаходиться пагорб. Вантажівка прискорюється і довше їде на вищій передачі.

Завдяки I-See передачі не перемикаються дарма, вантажівка їде вгору плавніше, а ви економите пальне.

Під час наближення до спуску I-See запобігає небажаному прискоренню.

Рух униз

Для економії енергії під час наближенні до схилу I-See тимчасово відключає силовий агрегат або моторне гальмо, щоб ви рухалися накатом.

Після схилу

Система I-See знає, де закінчується один схил і починається інший. Якщо ви знову наближаєтеся до підйому, вантажівка рухатиметься накатом, нарощуючи швидкість і збільшуючи розгін.

Повороти й кільцеві розв’язки

Коли вантажівка наближається до місця, де потрібно проїхати повільно — наприклад, до повороту або кільцевої розв’язки, — I-See заздалегідь змінює передачу і швидкість, щоб водію не довелося використовувати педаль гальма. Коли ця ділянка залишиться позаду, I-See максимально ефективно адаптується до обмеження швидкості.

Керування обмеженням швидкості

I-See знає про зміни обмеження швидкості попереду, тому заздалегідь і максимально ефективно адаптує передачу і швидкість. Це допоможе вам уникнути зайвого гальмування або різкого прискорення.

Показані функції можуть не бути стандартними або доступними для всіх рівнів оснащення і варіантів силового агрегату.

Виникли питання?

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks