Ваша місія — отримати максимальний рівень експлуатаційної готовності вантажівок, що дозволить отримати прибуток для вашої компанії. Ми працюємо над втіленням такої самої цілі. Дізнайтеся, як наші послуги можуть допомогти вам управляти своїм бізнесом.

Volvo FH — отримання послуги

Запчастини й аксесуари

Ми знаємо, наскільки важливо тримати вантажівку в русі. Тому оригінальні запчастини та аксесуари Volvo розроблені для максимальної надійності, довговічності та продуктивності. 

Запчастини й аксесуари
Volvo FMX — збільшення часу безвідмовної роботи

Догляд за автомобілем

Збільшіть час безвідмовної роботи вантажівки до максимуму за допомогою служби Genuine Volvo Service та сервісних контрактів Volvo.

Догляд за автомобілем
Людина оптимізує свій бізнес з Volvo Trucks

Оптимізація бізнесу

Ми пропонуємо індивідуальні рішення для ваших конкретних потреб: управління автопарком і транспортуванням з Dynafleet, індивідуальні рекомендації з підвищення ефективності використання палива за допомогою послуги Fuel Advice, легкий доступ до всіх ваших цифрових послуг та даних на Volvo Connect і багато іншого.

Оптимізація бізнесу
Водій у вантажівці Volvo

Підтримка водія

Доведено, що досвідчені, мотивовані водії більш продуктивні та керують автомобілем більш ефективно та безпечно. Якщо ви вклали гроші у вантажівку Volvo, не менш важливо — вкласти гроші у водія, адже це допоможе скористатися всіма перевагами вашої вантажівки. Наші курси з навчання водіїв допоможуть вам досягти цієї мети — і набагато більшого.

Підтримка водія
Людина отримує фінансову консультацію

Фінансові послуги

Кожен бізнес є унікальним і вирізняється власним способом забезпечення зростання та прибутковості, тому ми приділяємо час тісній співпраці з вами з метою пошуку правильного рішення. Як результат, наші фінансові рішення, надані в рамках послуг Volvo Financial Services, вирізняються продуманістю та гнучкістю. Вони адаптовані до вашого бізнесу.

Фінансові послуги
Пошук місцевого дилера

Піклування про ваш бізнес

Послуги можна підібрати у вашого місцевого дилера. Ось де можна їх знайти.

Пошук місцевого дилера