Trucks

Залишайтеся на ходу з послугами Volvo Trucks

Послуги Volvo Trucks

Купуючи вантажівку Volvo преміум-класу, ви із самого початку займаєте виграшну позицію. Але наші зобов’язання перед вами не припиняються після того, як ми передаємо вам ключі. Адже справа не обмежується продажем.
 

Асортимент цифрових послуг та сервісів на порталі Volvo Connect допоможе підтримувати автопарк в ідеальному стані та розвивати бізнес. Спробуйте продумані методи збільшення часу безвідмовної роботи, керування автопарком і підвищення енергоефективності за допомогою даних, отриманих у режимі реального часу за допомогою інтелектуальних технологій і бездротового зв’язку у вантажівках. Компетентні місцеві дилери, якісні та надійні оригінальні запчастини Volvo та обслуговування гарантують, що ви отримуватимете найкращу підтримку впродовж усього терміну експлуатації вашої вантажівки – і не тільки.

Volvo Connect

Volvo Connect – це портал для доступу до цифрових послуг, документації та інструментів, які підвищують прибутковість вашого транспортного бізнесу. Просто попросіть дилера налаштувати ваш обліковий запис, а потім увійдіть у систему і спробуйте широкий набір послуг, які допоможуть випередити конкурентів.

Уже маєте обліковий запис Volvo Connect?

Керування автопарком

Наші послуги з керування автопарком зроблять вашу повсякденну роботу простішою, ефективнішою і продуктивнішою та допоможуть уникнути позапланових зупинок. Плануйте транспортні завдання і відвідування СТО. Підвищте енергоефективність і безпеку. Отримайте безліч інших переваг. І все це на єдиній платформі – Volvo Connect.
 

Керування автопарком

Підтримка водія

Доведено, що досвідчені та вмотивовані водії працюють продуктивніше й водять ефективніше та безпечніше. Якщо ви вклали гроші у вантажівку Volvo, не менш важливо вкластися у водія, адже це допоможе скористатися всіма перевагами вашої вантажівки. Скористайтеся нашими курсами для навчання водіїв, щоб досягти цієї та інших цілей.
 

Підтримка водія

Фінансові послуги

Кожен бізнес унікальний. Він росте та розвивається по-своєму, тому ми прагнемо до тісної співпраці з вами, щоб знайти оптимальне рішення. Результат: ми пропонуємо клієнтам гнучкі та розумні фінансові рішення Volvo Financial Services, адаптовані під потреби їхнього бізнесу.
 

Фінансові послуги

Ваше шосте чуття

Новий спосіб мінімізації простою вашої вантажівки.

Підключити

Готові почати роботу з Volvo Connect? Чи маєте запитання щодо послуги? Місцевий дилер допоможе вам.