Trucks

Модельний ряд Volvo Aero. Ще більше варіантів.

Представляємо нашу найекономічнішу вантажівку на сьогоднішній день. Обтічний силует із подовженою передньою частиною та системою оглядових камер не лише надає їй виразного зовнішнього вигляду, але й суттєво заощаджує енергію. Десятиліття революційних інновацій у сфері ефективності, комфорту та безпеки, масштабні дослідницькі роботи, розробки та випробування. І ось результат: новий модельний ряд Volvo Aero.

Додаткова економія пального до 5 %

Нова подовжена передня частина й система оглядових камер з аеродинамічною конструкцією, а також продумані інженерні рішення, як-от покращені ущільнювачі кабіни, нова область для знаків і подовжений верхній бічний щиток, значно зменшують опір моделі Volvo FH Aero та дають змогу додатково заощадити до 5 % пального*.

 

Дізнайтеся більше про процес розробки

Додаткове підвищення енергоефективності

Вантажівки Volvo FH Aero й Volvo FH16 Aero створено для ефективного водіння на високих швидкостях, незалежно від того, який тип приводу ви виберете: електричний, газовий чи дизельний. На додаток до нової подовженої передньої частини й системи оглядових камер із аеродинамічною конструкцією вантажівки оснащено новими дисковими гальмами з нульовим опором та покращеними функціями I-See й I-Save для додаткового зменшення споживання енергії та викидів вуглецю.

I-See: спеціально для ваших маршрутів

Система I-See оптимізує швидкість, перемикання передач, рух накатом і зупинку двигуна для конкретного маршруту, коли ви їдете з увімкненим круїз-контролем. Вдосконалена система I-See тепер також враховує рельєф попереду, повороти, кругові розв’язки та інформацію про дорожній рух у режимі реального часу. Це дає змогу ще частіше використовувати круїз-контроль, щоб заощаджувати більше пального щоразу, коли ви вирушаєте в дорогу.

Дізнайтеся більше про I-See

Система оглядових камер Camera Monitor System

Система оглядових камер складається з трьох камер. Прибравши дзеркала, ми покращили пряму оглядовість, адже тепер корпуси дзеркал не заважають огляду. Крім того, система оглядових камер додатково покращує оглядовість позаду в дощову й туманну погоду та зводить до мінімуму поміхи від прямих сонячних променів. Усе для комфорту водіння.

Покращена оглядовість

Система оглядових камер не лише покращує аеродинаміку, але й забезпечує кращу оглядовість за будь-яких умов. Нічний режим допомагає водієві в темноті, а режим спостереження дає змогу бачити, що відбувається навколо, навіть коли штори опущено.

Більший комфорт водія

Насолоджуйтеся довгими поїздками й добре проведеним часом у своїй кабіні. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс водія, нова інформаційно-розважальна система й аудіосистема забезпечують комфорт за кермом і під час відпочинку. Усе потрібне завжди під рукою.

Модельний ряд Volvo Aero. Ще більше варіантів.

Модельний ряд Volvo Aero створений для економії енергії та пропонує різні типи приводу й конструкції кабін, щоб ви могли вибрати найкращий варіант для свого бізнесу. Вибирайте між дизельними та електричними силовими агрегатами та створіть вантажівку Volvo спеціально для своїх завдань, щоб забезпечити комфорт у дорозі й підвищення продуктивності завдяки продуманим функціям.

Не пропустіть жодної важливої новини підпишіться на розсилку. 

* Фактична економія пального залежить від багатьох факторів, як-от швидкість руху, використання круїз-контролю, специфікація транспортного засобу, навантаження транспортного засобу, фактичний рельєф, досвід водія, технічне обслуговування автомобіля та погодні умови.

 

Ми не гарантуємо, що показані функції доступні за замовчуванням або для всіх варіантів оснащення й силового агрегату.

Менше опору на дорозі

Дізнайтеся більше про нову лінійку Extended Family та про переваги аеродинамічної конструкції.