Trucks

Volvo FH. Взірець і легенда магістральних перевезень.

Volvo FH — це легендарна вантажівка для магістральних перевезень, покликана забезпечити комфорт і безпеку на найдовших маршрутах. Вона оснащена технологіями, які підвищують вашу ефективність. Обирайте з широкого спектру електричних і дизельних силових агрегатів, які з першого дня перетворять водіння на якісно проведений час.

  Volvo FH

  Застосування: магістральні й регіональні транспортні перевезення, будівництво й будівельні перевезення, лісозаготівля, перевезення в шахтах і кар’єрах
  Потужність: 420–540 к. с.

  Переглянути повні специфікації

  Volvo FH Electric

  Застосування: регіональні й контейнерні перевезення, будівництво й будівельні перевезення
  Повна вага: 44 тонни
  Потужність: до 490 кВт
  Запас ходу: до 300 км

  Докладніше про Volvo FH Electric

Ознайомтеся з функціями комфорту та безпеки Volvo FH

Характерна форма фар і вертикальний профіль кабіни, які легко впізнати здалеку. Модельний ряд комфортабельних кабін, оснащених рішеннями, які зроблять ваше життя в дорозі ще кращим. Огляньте галерею нижче, аби дізнатися більше про те, що робить цю вантажівку ефективним і комфортним робочим місцем.

Створений для ефективності

Світлодіодні фари, вужчі зазори і система оглядових камер є прикладами ефективних конструктивних особливостей Volvo FH, які зменшують опір та економлять енергію. Крім того, адаптивне дальнє світло оптимізує ваше бачення, не заважаючи іншим, що підвищує безпеку дорожнього руху.

Ідеальний клімат у кабіні

Добре відкалібрована кліматична система розподіляє та циркулює повітря в кабіні Volvo FH, коли ви перебуваєте в русі. Коли ви вимикаєте двигун, збираючись відпочити, просто активуйте I-Park Cool, щоб підтримувати комфортний клімат в кабіні протягом усієї ночі, використовуючи тільки заряд акумулятора.

Комфорт щодня

Кабіни Volvo FH створені, щоб ваші дні в дорозі минали в комфорті. Тут удосталь місця для зберігання речей, два холодильники для зберігання їжі та напоїв, а також мікрохвильова піч для розігріву улюблених страв. І, звичайно, дуже зручне ліжко.

Персоналізуйте свій Volvo FH

Електрика або дизель. П’ять розмірів кабіни. Широкий вибір комплектацій кузова і салону. І значний вибір опцій, як-от дискові гальмівні механізми без тертя і I-Save, щоб зробити водіння ще більш ефективним, безпечним і продуктивним.

I-Save – економічний і плавний рух

Плавніша їзда, зниження шуму й економія палива. I-Save використовує двигун D13 із турбокомпаундною технологією. До ваших послуг більший крутний момент на низьких обертах двигуна, економічні задні мости й оптимізовані програмні рішення. Це допомагає заощадити паливо й підвищити прибутковість перевезень.

Представляємо Volvo FH із технологією I-Save

Плануйте заздалегідь, щоб економити енергію з I-See

З I-See ваша вантажівка в режимі реального часу оптимізує швидкість, перемикання передач, рух накотом і зупинки двигуна з урахуванням топографії, поворотів та інформації про дорожній рух, що чекає попереду. Планувати наперед та економити енергію. Ви можете використовувати I-See, щойно вирушите в дорогу.

Докладніше про I-See

Адаптивний круїз-контроль

Дотримання постійної швидкості економить енергію. Адаптивний круїз-контроль допоможе вам зробити це безпечно та комфортно. Він працює на всіх швидкостях аж до повної зупинки і автоматично запускається знову, тому ви можете використовувати його практично всюди, а не лише на шосе.

Докладніше про системи підтримки водія

Зробіть Volvo FH ідеальним вантажним автомобілем

Незалежно від того, чи використовуєте ви свій Volvo FH для магістральних перевезень або будівельних робіт, перемикання передач буде бездоганним, а маневри будуть чіткими й контрольованими завдяки I-Shift і системі динамічного управління від Volvo. У галереї нижче ви знайдете більш детальну інформацію про I-Shift, систему динамічного управління від Volvo та інші опції для вашої вантажівки.

Правильна передача з I-Shift

I-Shift пропонує широкий вибір трансмісій, які можна адаптувати для будь-яких задач: від далеких перевезень до будівництва і великовантажних перевезень. А коробка передач I-Shift Dual Clutch з двома зчепленнями перемикає передачі без переривання потоку потужності. Обладнана понижуючими передачами коробка передач I-Shift дозволяє впоратися з екстремальними навантаженнями від самого рушання з місця без шкоди для економії пального на високих швидкостях.

Дізнайтеся більше про I-Shift

Точність системи динамічного керування від Volvo

Система динамічного керування від Volvo допомагає кермувати, полегшуючи водіння й позбавляючи напруги. Вона також додає функціональності вашим системам підтримки водія, забезпечуючи активне кермування в різних ситуаціях. Крім того, є можливість керувати вантажівкою за допомогою пульта дистанційного керування.

Докладніше про систему динамічного керування від Volvo

Тандемний підйомний міст

Менша витрата пального, краще зчеплення та менший радіус повороту. Тандемний підйомний міст дає можливість відключати й піднімати один із ведучих мостів. Тягові характеристики та вантажопідйомність тандемного приводу з керованістю й ефективністю одинарного приводу.

Ознайомтеся з нашими варіантами шасі

Інтерфейс інформаційно-розважальної системи

Проведіть незабутній час у кабіні. Інформаційно-розважальна система дозволяє інтегрувати ваш смартфон. Обирайте між двома різними рівнями аудіосистеми з додатковим сабвуфером під сидінням, щоб слухати улюблену музику й подкасти.

Безпека навколо вантажівки

Варіанти кабіни

Підберіть для свого Volvo FH модель кабіни, яка відповідає вашим потребам. Ви можете вибрати між енергозберігальною системою оглядових камер та бічними дзеркалами. Погляньте на альтернативи нижче.

  Кабіна Globetrotter XXL

  Volvo FH з кабіною Globetrotter XXL пропонує високий комфорт водіння й проживання для двох осіб. Довше та ширше нижнє ліжко покликане забезпечити відмінний комфорт сну.

  Кабіна Globetrotter XL

  Кабіна Volvo FH Globetrotter XL є взірцем і галузевим стандартом для далеких перевезень та інших видів застосування з підвищеними вимогами до комфорту. Зручне та просторе місце для проживання двох осіб.

  Кабіна Globetrotter

  Volvo FH з кабіною Globetrotter поєднує в собі чудовий комфорт водіння і проживання для двох осіб, а також значну внутрішню висоту над відсіком двигуна.

  Спальна кабіна

  Volvo FH зі спальною кабіною поєднує чудовий комфорт водіння і зручний нічліг для двох осіб з обмеженою внутрішньою висотою.

  Низька спальна кабіна

  Volvo FH з низькою спальною кабіною пропонує нижчу габаритну висоту в поєднанні з чудовим комфортом водіння і зручний нічліг для однієї особи при обмеженій внутрішній висоті.

Показані функції можуть не бути стандартними або доступними для всіх рівнів оснащення і варіантів силового агрегату.

Виникли питання?

Зв’яжіться з місцевим дилером.