Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Програма «Зупинись, Подивись, Помахай» сприяє безпеці дітей в умовах дорожнього руху

Наша глобальна кампанія з покращення безпеки дітей в умовах дорожнього руху

Зупинка. Подивись. Помахай

Змініть світ на краще де б ви не були

Кількість дітей, які приймають участь у компанії Volvo Trucks «Зупинись, Подивись, Помахай» продовжує зростати. Мета — допомогти дітям у всьому світі зрозуміти, як безпечно поводитися поблизу дорожнього руху. Перше — це зупинка. Потім подивитися та оглянути своє оточення. І нарешті, помахати водієві та переконатися, що їх побачили.

Ми заохочуємо наших співробітників по всьому світу брати участь у сприянні безпеки своїх дітей і дітей своїх громад. Зараз все більше країн приєднуються до програми «Зупинись, Подивись, Помахай».

Приєднавшись до нас ви зможете змінити світ на краще.

Програма «Зупинись, Подивись, Помахай» може врятувати життя

Щороку у ДТП гине понад 260 000 дітей віком до 19 років. Занадто багато з цих ДТП пов'язані з вантажівками та автобусами. Багато молодих життів можна врятувати, навчивши дітей правилам поводження біля дорожнього руху.

Навчальні матеріали програми «Зупинись, Подивись, Помахай» було розроблено для того, щоб допомогти батькам, вчителям, організаціям та органам влади навчити дітей за допомогою практичного навчання в ігровій формі.

Всі матеріали безкоштовні та доступні для кожного. Вони включають в себе базовий і комплексний набір, анімаційну інтерактивну історію, а також презентацію в Powerpoint та інструкції з курсу.

Навчальні набори доступні кількома мовами.

Усі навчальні матеріали програми «Зупинись, Подивись, Помахай» безкоштовні та розважальні!

Підказки, які допоможуть врятувати життя

Компанія Volvo Trucks розробила надихаючі навчальні матеріали програми «Зупинись, Подивись, Помахай» у зручному форматі. Вони були розроблені для того, щоб допомогти батькам, вчителям, організаціям та органам влади навчити дітей за допомогою практичного навчання в ігровій формі.

Всі матеріали кампанії безкоштовні та можуть використовуватися всіма бажаючими.

Відчуйте безпеку на власному досвіді

Місцевий дилер Volvo Trucks продемонструє вам кожну функцію систем безпеки у дії, а також відповість на будь-які питання з безпеки вантажівок.