Trucks

Життя в кабіні 

Volvo пропонує широкий вибір вантажівок зі спальними кабінами. У всіх моделях — від просторої Globetrotter XXL до компактніших спальних кабін — є продумані інтер’єрні рішення, завдяки яким час у дорозі буде ще кращим.

Комфорте життя в дорозі

Для далекобійників, які ночують у кабінах вантажівок, важливий комфорт не лише під час водіння. Міцний сон, місця для зберігання речей, додаткові засоби енергозабезпечення, якісна аудіосистема і вдосталь простору — усе це створює відчуття дому далеко від дому.

Здоровий сон для високої продуктивності

Хороший відпочинок — запорука ефективної роботи, тож подбайте про те, щоб добре висипатися в рейсі. Ліжка в кабінах Volvo Trucks обладнані матрацом із пружинною системою Air Pocket або з пінним наповнювачем, щоб ви могли добре відпочити. Для ще більшого комфорту ліжко можна регулювати, щоб компенсувати нахил під час стоянки на схилі.

Режим спостереження

Припаркувавши вантажівку, ви можете активувати систему камер у режимі спостереження й бачити зони біля вантажівки на бічному дисплеї.

Контроль клімату в кабіні

Якщо під час зупинки для відпочинку світить палюче сонце, система I-Park Cool зможе охолодити кабіну так сильно, як вам потрібно. Вимкніть двигун, і кліматична система працюватиме від акумулятора.

Здвоєна система акумуляторів

Потужність для запуску й комфорт

Завдяки двом окремим наборам акумуляторів ви не залишитеся без електроживлення. Один із них призначений для запуску двигуна, а інший — для живлення бортових функцій покращення комфорту. Користуйтеся бортовою кліматичною системою, мультимедійною системою і зарядними пристроями й не турбуйтеся про розряд стартерних батарей вантажівки.

Більший термін служби

У здвоєній системі акумуляторів використовується гелева технологія для живлення бортових систем і вдосконалені батареї з рідким електролітом для запуску двигуна. Гелеві батареї витримують повне розрядження без пошкодження і триваліший термін експлуатації, ніж традиційні кислотні акумуляторні батареї.

Система самоконтролю

Вам не потрібно турбуватися про перевірку рівня заряду. Система стежить за рівнем заряду, щоб запобігти вичерпанню запасу енергії. Спочатку поступово відключаються всі допоміжні прилади, і ви отримаєте сповіщення.

Комфорт щодня

Холодильники й мікрохвильова піч

Беріть у дорогу свіжу їжу й напої. Залежно від моделі кабіни, у ній може бути один або два холодильники. Ви також можете готувати гарячі напої або підігрівати їжу у вбудованій мікрохвильовій печі, зручно розміщеній на передній верхній поличці.

Якісна аудіосистема

Ми пропонуємо дві конфігурації аудіосистем: Selected і Extended. До ваших послуг набір із шести високоякісних динаміків преміумкласу. Система Extended доступна для вантажівок Volvo FH16 Aero, Volvo FH Aero, Volvo FH16 і Volvo FH — якість звуку покращується завдяки доданому сабвуферу.

Зручні аксесуари

Ми пропонуємо широкий асортимент аксесуарів Volvo, які зроблять ваше життя в дорозі ще комфортнішим: від вбудованих кавоварок і тримачів для чашок до кранів із водою, щоб ви могли помити руки.

 

Докладніше про аксесуари Volvo 

Кабіна Globetrotter XXL

Більше простору й комфорту

Кабіна Globetrotter XXL просторіша й комфортніша, ніж будь-яка інша, і має таку саму внутрішню висоту, що й Globetrotter XL. Аеродинамічні моделі Volvo FH Aero й Volvo FH16 Aero можна оснастити кабіною Globetrotter XXL, не порушуючи вимоги до довжини вантажівки.

Достатньо велика для двох

Подовжена кабіна Globetrotter XXL має ширше й довше ліжко — усе для якісного сну двох людей. Довжина ліжка в кабіні Globetrotter XXL складає 213 см. Ширина підголів’я, середньої частини й ділянки для ніг складає 99/106,5/91 см відповідно.

Створіть свій простір у кабіні

Скористайтеся Volvo Truck Builder, щоб побачити весь модельний ряд вантажівок і варіанти розміру кабіни. Створіть простір, у якому ви житимете під час рейсу. Ознайомтеся з доступними рівнями внутрішнього оздоблення, варіантами сидінь, ліжок тощо.

Показані функції можуть не бути стандартними або доступними для всіх рівнів оснащення і варіантів силового агрегату.

Виникли питання?

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks.