Trucks

Ознайомтеся з нашими вантажівками

Ознайомтеся з нашими вантажівками та дізнайтеся, як ми можемо пристосовувати їх під ваші потреби. Придивіться до двигунів, шасі, кабін та рішень, які роблять вантажівки Volvo унікальними. Ознайомитися з детальними відомостями та широким спектром доступних для вас варіантів. Тут ви знайдете свою наступну вантажівку.

Знайдіть своє натхнення. Наші вантажні автомобілі, послуги та сегменти представлені в зручних посібниках.

 

Гарантія на вашу вантажівку

Ваша нова вантажівка Volvo постачається з 12-місячною гарантією на автомобіль та 24-місячною гарантією на силовий агрегат. Разом це надає вичерпний пакет переваг, які захищають вас від виробничих дефектів. Будь-яка несправна деталь буде відремонтована або замінена повністю безкоштовно на будь-якій авторизованій сервісній станції Volvo.

Гарантія на автомобіль діє протягом 12 місяців від дати доставки без обмеження пробігу. Гарантія на силовий агрегат діє протягом 24 місяців від дати доставки або в межах 300 000 км пробігу. Ваш дилер може дати вам повну інформацію про умови гарантії.

Виникли питання?

У місцевих дилерів Volvo Trucks є відповідь. Напишіть їм у чат, зателефонуйте або запросіть до себе у офіс для знайомства.