Наші вантажівки

Volvo FH16 — наша найпотужніша вантажівка
Volvo FH16

Volvo FH16 — це наша найбільш потужна вантажівка серії, призначена для найбільш суворих умов експлуатації.

Volvo FH, перевезення на дальні відстані
Volvo FH

Лідер у сфері перевезень на далекі відстані, вантажівки модельного ряду Volvo FH забезпечують неймовірний комфорт водія, безпеку та економне споживання пального.

Volvo FMX
Volvo FMX

Сучасна вантажівка для будівництва. Міцна, потужна та оснащена найсучаснішими провідними технологіями.

Volvo FM
Volvo FM

Наша найбільш універсальна вантажівка. Вражаючий дизайн, фантастичне управління та неймовірна експлуатаційна економічність.

Volvo FE
Volvo FE

Гнучкість, неймовірні ходові якості та продуктивність - і все це у компактній вантажівці для здійснення регіональних перевезень.

Volvo FL
Volvo FL

Легка та маневрена вантажівка, що ідеально підходить для здійснення міських перевезень.

VT

Вантажівки з пробігом

Вантажівки Volvo з пробігом – це високоякісні вантажівки, безпечні, перевірені в експлуатації, які характеризуються позитивною історією експлуатації та пройшли багато перевірок.

Це означає, що ви можете бути впевнені, що обрані вантажівки з пробігом – безпечний вибір на ринку транспортних засобів із пробігом. Ви отримуєте вантажівку в найкращому стані та водночас транспортне рішення з високою надійністю та доступністю.

Знайдіть свою вантажівку Volvo з пробігом
Фінансові послуги

Допомога у фінансуванні

Правильний вибір вантажного автомобіля сильно позначається на рентабельності і приносить гарний прибуток. Наші гнучкі фінансові пакети можуть зробити ваш вантажний автомобіль вигідною інвестицією.

Гнучкі фінансові рішення

Гарантія на вантажний автомобіль

Наша стандартна гарантія забезпечує спокій протягом 12 місяців. Плюс додатково 12 місяців (або до 300 000 км) для силового приводу і деяких додаткових компонентів. Гарантія також надає широкий спектр переваг, які захищають ваші інвестиції, незалежно від того, перебуваєте ви в своїй країні або за кордоном.

Гарантія поширюється на виробничі дефекти матеріалу або брак виробництва від часу поставки і до закінчення дії гарантії на всі гарантійні компоненти. (За винятком ушкоджень, неправильного використання або аварій.)

Find your local dealer

У Вас є запитання?

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks може відповісти на всі Ваші запитання. Подзвоніть або відвідайте найближчого дилера.

Знайдіть найближчого дилера