Trucks

Висока якість – це наше життєве правило

Це не просто слова. Це наша місія. Постійні зусилля, спрямовані на вихід за рамки можливого, і жодних надій на волю випадку. Це позиція, яку ми сповідаємо у всіх сферах своєї діяльності - від розробки продуктів до роботи нашої глобальної підтримки мережі сервісних станцій. Як ми вимірюємо якість? У продуктивності вашої вантажівки. Вона в дорозі завжди, коли вам потрібно. А ваш бізнес отримує максимальні прибутки.

Якісні продукти

Точність, з якою ми займаємося розробкою, випробуванням, вимірюванням та виробництвом кожної деталі та компонента, декому може здатися надмірною. Цей процес наповнений пристрастю та увагою до найменших деталей, при цьому управління якістю здійснюється від початку і до кінця. Саме такий підхід дозволяє забезпечити ефективність, експлуатаційну готовність, безпеку та комфорт, які ви відчуваєте за кермом вантажівки Volvo. І завдяки яким вантажівки долають кілометр за кілометр, без будь-яких неочікуваних зупинок.

Якісні послуги

Підтримка, яку ви отримуєте від наших дилерів. Навички та досвід наших технічних спеціалістів — де б вам не знадобилася їх допомога. А також ефективність нашої глобальної розгалуженої мережі сервісного обслуговування. Коли справа стосується обслуговування, Volvo допоможе суттєво покращити якості вашої вантажівки, від паливної ефективності та рівня безпеки до продуктивності водія та його захищеності. Всі запасні частини та необхідна підтримка завжди поруч — це допоможе вам залишатися у русі і покращити свою прибутковість.

Хочете побачити нашу якість у справі?

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks. Вони можуть розповідати вам про якість цілий день. Це їх пристрасть.