Trucks

Volvo FH16 Aero. Ефективний великовантажний транспорт.

Volvo FH16 Aero — це вантажівка для важких перевезень, конструкція та потужність якої забезпечують високу продуктивність. Аеродинамічний дизайн у поєднанні з потужним двигуном D17 дозволяє підвищити продуктивність, заощаджуючи пальне. Неперевершений досвід водіння гарантовано.

Volvo FH16 Aero

Застосування: Важкі транспортні завдання
Потужність: 600 к. с., 700 к. с. або 780 к. с.

Ознайомтеся з повними технічними характеристиками

Ефективність і комфорт для ваших потреб

Погляньте на аеродинамічну конструкцію вантажівки з системою оглядових камер: зменшує опір для економії пального, а також покращує пряму оглядовість. Відчуйте комфорт кабіни Globetrotter XXL. Перегляньте галерею нижче, щоб дізнатися все про Volvo FH16 Aero.

Система оглядових камер

Система оглядових камер покращує аеродинаміку для економії пального. Вона також розширює ваше поле зору як у нормальних, так і в складних умовах. Нічне бачення розсіює темряву, а режим спостереження дозволяє бачити, що відбувається навколо припаркованої вантажівки.

Ознайомтеся з нашою системою оглядових камер

Інформаційно-розважальна та аудіосистема

Простий у використанні інтерфейс водія, інформаційно-розважальна та аудіосистема, доступна в двох рівнях, роблять Volvo FH16 Aero комфортним незалежно від того, перебуваєте ви за кермом чи відпочиваєте.

Кабіна Globetrotter XXL

Volvo FH16 Aero створений, щоб зробити ваше життя в дорозі максимально комфортним. Досягайте максимуму з кабіною Globetrotter XXL. Ще більше простору, більше комфорту, більше ліжко та більше домашнього затишку. Усе це, як і вантажопідйомність залишається незмінним.

Дізнайтеся більше життя в кабіні

Створіть свій Volvo FH16 Aero

Потужний характер з аеродинамічним дизайном і гальмівні механізми без тертя, щоб мінімізувати ваш вуглецевий слід і зменшити витрати на пальне. Адаптуйте свій Volvo FH16 Aero до важких транспортних задач.

Підвищуйте свою продуктивність за допомогою адаптивного круїз-контролю

Підтримуйте постійну швидкість, щоб заощадити пальне. Підтримання високої середньої швидкості також підвищує продуктивність. Адаптивний круїз-контроль підлаштовує швидкість під швидкість автомобіля попереду, охоплюючи весь діапазон швидкостей – від крейсерської до повної зупинки – а потім знову розганяючись до крейсерської. Тобто, ви можете використовувати його ще ефективніше.

Наші системи підтримки водія

Прогнозуйте маршрути та економте пальне з I-See

Система I-See знає ваші маршрути та оптимізує швидкість, перемикання передач, рух накатом і зупинки двигуна відповідно до них. Вона в реальному часі враховує топографію, повороти, кільцеві розв’язки та дорожні умови, що чекають попереду, щоб заощадити пальне.

Докладніше про I-See

Заряджений на продуктивність і ефективність

D17 – це найпотужніший двигун, яким коли-небудь оснащували вантажівку Volvo. Але саме паливна економічність і високий крутний момент роблять Volvo FH16 Aero ідеальним вибором для вибагливих важких перевезень, де потрібна висока середня швидкість.

До 780 к. с.

D17 — це 17-літровий рядний шестициліндровий двигун з малою вагою та високою ефективністю. Обирайте з-поміж 600, 700 і 780 к. с. Щоб зменшити викиди CO2, усі версії працюють або на дизелі, або на ГРО. Версія потужністю 700 к.с. також працює на біодизелі.

Ознайомтеся з повними технічними характеристиками Volvo FH16 Aero

Більша ефективність та вищий крутний момент

Усі двигуни Volvo FH16 Aero забезпечують більшу потужність, до 3800 Н·м крутного моменту та більшу потужність гальмування двигуном на низьких обертах двигуна. Це означає, що ви можете налаштувати плавний, потужний та ефективний силовий агрегат, а в перспективі — зменшити витрати на пальне.

Докладніше про двигуни Volvo

Більше потужності для кращої ефективності використання пального

Потужний силовий агрегат D17 створено для економії пального при перевезенні важких вантажів. Як? Величезна потужність і крутний момент дозволяють двигуну працювати з меншим навантаженням на низьких обертах, що сприяє економії пального.

Повний контроль над потужністю та маневрами

Ефективно використовуйте свою потужність. I-Shift дає вам повний контроль над потужністю D17. А з системою динамічного управління від Volvo ваш наступний рух буде легким і точним. Перейдіть до галереї зображень нижче, щоб дізнатися більше про ці функції.

Ідеальне перемикання передач з I-Shift

З I-Shift кожне перемикання передач відбувається плавно та з точністю до мілісекунди. Це забезпечує комфортне та економічне водіння. Вибір програмних пакетів дозволяє вам підлаштувати свій I-Shift до потреб важких перевезень.

Докладніше про I-Shift

Система динамічного управління від Volvo

Маневрування з важкими вантажами на низькій швидкості, точне та контрольоване. Система динамічного управління від Volvo покликана зробити ваше водіння легшим. Вона також пропонує взаємодію з вашими системами підтримки водія.

Докладно про систему динамічного управління від Volvo

Варіанти кабіни

Ми пропонуємо Volvo FH16 Aero з широким вибором кабін, щоб задовольнити будь-які потреби. Погляньте на доступні варіанти нижче.

  Кабіна Globetrotter XXL

  Volvo FH16 Aero з кабіною Globetrotter XXL поєднує в собі чудовий комфорт водіння і проживання для двох осіб. Надзвичайний комфорт сну на подовженому та ширшому нижньому ліжку.

  Кабіна Globetrotter XL

  Volvo FH16 Aero з кабіною Globetrotter XL поєднує в собі чудовий комфорт водіння і проживання для двох осіб з великою кількістю місця для зберігання речей та особистого простору.

  Кабіна Globetrotter

  Volvo FH16 Aero з кабіною Globetrotter поєднує в собі чудовий комфорт водіння і проживання для двох осіб, а також значну внутрішню висоту над відсіком двигуна.

  Спальна кабіна

  Volvo FH16 Aero зі спальною кабіною пропонує чудовий комфорт водіння і зручні умови для сну для двох осіб при обмеженій внутрішній висоті.

  Низька спальна кабіна

  Volvo FH16 Aero з низькою спальною кабіною пропонує нижчу габаритну висоту в поєднанні з чудовим комфортом водіння і зручні умови для сну для однієї особи при обмеженій внутрішній висоті.

Показані функції можуть не бути стандартними або доступними для всіх рівнів оснащення і варіантів силового агрегату.

Виникли питання?

Усі відповіді можна отримати у вашого регіонального торгового представника Volvo Trucks. Зв’яжіться з найближчим дилером.