Trucks

Volvo FH16. Найвища потужність для великовантажних перевезень.

Volvo FH16 — це наша найсильніша вантажівка, створена для важких завдань, що потребують максимальної потужності й крутного моменту. Вона долає труднощі, з якими не можуть впоратись інші вантажівки. Ефективний двигун D17 і покращені функції для комфорту водія задовольнять ваші вимоги щодо продуктивності.

Volvo FH16

Застосування: великовантажні, негабаритні перевезення, лісозаготівля, перевезення в шахтах і кар’єрах
Потужність: 600 к. с., 700 к. с. або 780 к. с.

Переглянути повні специфікації

Вантажівка для вашої продуктивності

Volvo FH16 пропонує довершену потужність для підвищення продуктивності і найвищий рівень комфорту в кабіні. Незалежно від того, яку версію ви оберете, очевидно, що отримуєте ви набагато більше. Дізнайтеся більше про Volvo FH16 у галереї нижче.

Оптимальне бачення з адаптивним дальнім світлом

Чорний дизайн фар є унікальним для Volvo FH16. Світлодіодні ліхтарі забезпечують чудовий огляд і чітку світлову пляму. Використовуйте адаптивне дальнє світло, щоб поліпшити огляд і не засліплювати інших учасників дорожнього руху.

Дізнайтеся більше про системи підтримки водія

Бампер підвищеної міцності

Бампер підвищеної міцності призначений протистояти складним умовам. Виготовлений з високоякісної сталі товщиною 3 мм, він захищає передню частину вашої вантажівки від вм’ятин і розбитих фар. Його стійкість відповідає зовнішньому вигляду.

Відповідний інтер’єр

Незалежно від того, чи обираєте ви оздоблення Volvo FH16, чи шкіряне оздоблення, очевидно, що воно знаходиться на крок попереду решти.

Все про життя в кабіні

Створіть свій Volvo FH16

Знаковий дизайн, висока потужність і великий крутний момент, а також широкий вибір параметрів, які дозволяють адаптувати цю професійну вантажівку відповідно до ваших вимог. Потужність до 780 к. с., міцні мости й комфортабельні кабіни в різних комплектаціях, а також функції економії палива, як-от дискові гальма з нульовим опором. Час вибирати ті переваги, які вам потрібні.

Система динамічного керування від Volvo

Управління важкими вантажами при маневрах на низькій швидкості або водіння на високих швидкостях в колії або на вибоїнах? Система динамічного керування від Volvo – це ваш помічник, який полегшує ваше водіння і позбавляє напруги.

Докладніше про систему динамічного керування від Volvo

Економія пального з використанням системи I-See

Система I-See оптимізує швидкість, перемикання передач, рух накатом і зупинки двигуна для вашого маршруту, щоб заощадити пальне. Вона враховує топографію, повороти, кільцеві розв’язки та інформацію про дорожній рух на передбачуваному маршруті в режимі реального часу, щоб підвищити ефективність використання пального та зменшити викиди вуглекислого газу.

Докладніше про I-See

Мости для максимальної вантажності

Для забезпечення граничної вантажопідйомності ви можете придбати свій Volvo FH16 з числом мостів до п’яти просто з заводу. Готовий до поїздок, з гарантією та післяпродажною підтримкою. Розвантаживши вантажівку, можна скористатися тандемним підйомним мостом, щоб відключити й підняти одну з ведучих осей.

Ознайомтеся з нашими варіантами шасі

Двигун D17 забезпечує результат

Потужність у 780 к. с. робить D17 наймогутнішим двигуном для вантажівок Volvo. Крім того, він забезпечує ефективність використання палива й величезний крутний момент. Саме тому Volvo FH16 ідеально підходить для великовантажних перевезень і виконання інших складних завдань.

Три рівні потужності D17

Двигун D17 вирізняється потужністю й ефективністю, необхідними для великовантажних транспортних перевезень. Виберіть потрібну потужність: 600, 700 або 780 к. с. Щоб зменшити вуглецевий слід і задовольнити особливим вимогам, будь-який із цих двигунів можна заправляти ГРО. Версія потужністю 700 к.с. також працює на біодизелі.

Докладніше див. в специфікаціях Volvo FH16

Більше крутного моменту

Двигун D17 забезпечує більшу потужність: крутний момент до 3800 Н·м і велике гальмівне зусилля на низьких обертах. Це дає змогу створити ефективний силовий агрегат, який працює на потрібному рівні навіть за необхідності дотримуватися найвищих стандартів.

Познайомитися з двигунами Volvo

Більше контролю з I-Shift

З I-Shift ви самі вирішуєте, чи потрібна вам тяга для рушання з місця або підтримання крутного моменту на низькій швидкості. Дізнайтеся більше про переваги I-Shift у цій галереї зображень.

Понижуючі передачі

Рушання з місця з важким вантажем – це випробування як для тягового зусилля, так і для зчеплення. I-Shift з понижуючими передачами покращує пускові якості і значно зменшує навантаження на зчеплення.

Керування однією педаллю

Функція зміни напрямку дозволяє перемикатися між переднім і заднім ходом, використовуючи лише акселератор. На швидкості до 4 км/год система Terrain Brake дозволяє використовувати акселератор для керування як дросельною заслонкою двигуна, так і колісними гальмами.

Інтелектуальне програмне забезпечення

Ключовим компонентом є електронний блок управління, який керує роботою зчеплення і перемиканням передач. Ряд програмних пакетів дозволяє адаптувати I-Shift до ваших потреб. Доступний спеціальний пакет для важких умов експлуатації, який допоможе вам упоратися з екстремальними навантаженнями.

Система оглядових камер

Система оглядових камер покращує аеродинаміку для економії енергії. Вона також покращує вашу пряму видимість і має функції моніторингу, яких немає у дзеркал. Однак для довгих автопоїздів кращим вибором все ж є бічні дзеркала.

Ознайомтеся з нашою системою оглядових камер

Інформаційно-розважальна та аудіосистема

Простий у використанні інтерфейс водія, інформаційно-розважальна та аудіосистема, доступна в двох рівнях, роблять Volvo FH16 комфортним незалежно від того, перебуваєте ви за кермом чи відпочиваєте.

Варіанти кабіни

Volvo FH16 постачається з широким вибором кабін, які відповідають вашим вимогам. Ви можете вибрати між енергозберігальною системою відеоспостереження та бічними дзеркалами. Погляньте на альтернативи.

  Кабіна Globetrotter XXL

  Кабіна Globetrotter XXL для Volvo FH16 поєднує в собі чудовий комфорт водіння і проживання для двох осіб. Надзвичайний комфорт сну на довшому та ширшому нижньому ліжку.

  Кабіна Globetrotter XL

  Кабіна Globetrotter XL для Volvo FH16 поєднує в собі чудовий комфорт водіння і проживання для двох осіб з великою кількістю місця для зберігання речей і особистого простору.

  Кабіна Globetrotter

  Кабіна Globetrotter для Volvo FH16 поєднує в собі чудовий комфорт водіння і проживання для двох осіб, а також значну внутрішню висоту над відсіком двигуна.

  Спальна кабіна

  Спальна кабіна для Volvo FH16 пропонує чудовий комфорт водіння і зручний нічліг для двох осіб при обмеженій внутрішній висоті.

  Низька спальна кабіна

  Низька спальна кабіна Volvo FH16 пропонує нижчу габаритну висоту в поєднанні з чудовим комфортом водіння і зручний нічліг для однієї особи при обмеженій внутрішній висоті.

Показані функції можуть не бути стандартними або доступними для всіх рівнів оснащення і варіантів силового агрегату.

Виникли питання?

Зв’яжіться з найближчим дилером.