Ми знаємо, наскільки важливо тримати вантажівку в русі. Тому оригінальні запчастини та аксесуари Volvo розроблені для максимальної надійності, довговічності та продуктивності. Вони відповідають стандартам якості, специфікаціям Volvo і найсуворішим вимогам. Так само, як наші вантажівки, оригінальні запчастини Volvo проходять випробування не тільки в наших лабораторіях, але і в рамках масштабних програм польових випробувань, що охоплюють широкий спектр умов руху — від арктичних льодів до пустельної спеки.

У разі незапланованої зупинки ми знайдемо потрібні деталі та відразу доставимо їх у необхідне місце завдяки власній вдосконаленій та ефективній системі логістики. Крім того, вам на допомогу готові будуть прийти наші кваліфіковані фахівці, тому вантажівка повернеться на дорогу якомога швидше. Максимальна експлуатаційна готовність. І гарантований спокій.

Якість

Як під час придбання. Саме такий стан вантажівки є для вас пріоритетом. Якість фабричного рівня, довговічність і відповідність специфікації — все це допоможе вашому Volvo залишатися Volvo.

Розвезення

Правильні запасні частини. У потрібному місці в потрібний час. Мережа Volvo Trucks охоплює понад 130 країн, більше 2000 дилерів і майстерень.

Гарантія

2 роки гарантії на встановлені оригінальні запчастини й аксесуари Volvo.

Оригінальні запчастини Volvo Послуги Volvo Trucks

Оригінальні запасні частини Volvo

Оригінальні запчастини Volvo — це найкращий спосіб підтримувати вантажівку в русі, адже це правильні запчастини, що відповідають правильним специфікаціям.

Дізнайтеся більше про оригінальні запчастини Volvo
Аксесуари Volvo Trucks Послуги Volvo Trucks

Аксесуари Volvo Truck

Перетворіть вантажівку Volvo у власну вантажівку Volvo, адаптувавши зовнішній вигляд, продуктивність і комфорт вашого вантажного автомобіля.

Дізнайтеся більше про аксесуари Volvo Truck
Магазини Volvo Trucks - Послуги Volvo Trucks

Магазин Volvo Trucks

Продукція Volvo Trucks унікальна та призначена для підтримки повсякденного життя водіїв.

Відвідайте магазин Volvo Trucks

Актуальні новини й історії

Вікно у світ цифрових технологій

Цифрова революція швидко змінює суспільство, і транспортна галузь не є виключенням. Каріна Холм, менеджер з послуг у Volvo Trucks, пояснює, як запуск Volvo Connect, універсального інтерфейсу для отримання інформації та послуг, допоможе спростити ...

Легші вантажівки — запорука кращого корисного вантажу

Працюючи на дуже конкурентному ринку, Arclid Transport спромоглися максимізувати вантажопідйомність і збільшити продуктивність. Щоб успішно досягнути цих цілей, менеджер автопарку Пітер Конвей поєднав інвестування у створені за власними ...

Зв‘яжіться зі своїм дилером

Зв‘яжіться зі своїм дилером

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks допоможе з вирішенням будь-якого питання — від пошуку правильної запчастини до ремонту або обслуговування вашого вантажного автомобіля. Зателефонуйте нам — або ще краще завітайте до нас.

Знайдіть найближчого дилера