Trucks

Оновлення програмного забезпечення

Підвищуйте потужність, ефективність та продуктивність своєї вантажівки. Від зменшення викидів та економії палива до підвищення безпеки водія та покращення засобів зв'язку — наше оновлення програмного забезпечення розкриває справжній потенціал вашої вантажівки. 

Дистанційне завантаження програмного забезпечення

Розширені можливості під'єднуваності полегшують дистанційне завантаження програмного забезпечення, зменшуючи потребу у відвідуванні сервісної станції. Нове програмне забезпечення завантажується та зберігається у вантажівці, поки водій не знайде зручний час для встановлення. Обрані програмні аксесуари Volvo також можна завантажувати дистанційно для легкого та зручного оновлення. 

Оновлення програмного забезпечення

Оновіть свій I-Shift
 

Більш плавне перемикання передач. Зменшені експлуатаційні витрати. Покращена ефективність споживання пального. Вища продуктивність. Останніми роками Volvo I-Shift став галузевим еталоном серед автоматизованих трансмісій.

Також стало можливо оновити програмне забезпечення I-Shift, щоб пристосувати його до ваших транспортних задач. Ознайомтеся з численними опціями, призначеними зробити ваш бізнес ще більш ефективним.

Розумна силова лінія стала ще розумнішою
 

Коли ми проектували вашу вантажівку, ми оптимізували програмне забезпечення вашого I-Shift для конкретних транспортних задач. Ваші транспортні задачі змінилися з того часу? Чи ви знайшли вантажівку з функціями, які бездоганно відповідають вашим потребам, за винятком програмного забезпечення I-Shift?

Жодних турбот. Ми можемо просто оновити програмне забезпечення вашого I-Shift відповідно до ваших потреб. Ви зможете збільшити свою продуктивність, економити пальне та зменшити зношування компонентів силової лінії.

Як оновити?
 

Єдине, що потрібно зробити для оптимізації свого I-Shift, це завітати до свого дилера Volvo. А ми вже оновимо програмне забезпечення вашого I-Shift відповідно до ваших транспортних задач. Програмне забезпечення розроблене з урахуванням сертифікації рівня викидів вашого двигуна та версії вашого I-Shift.
 

Деякі з переваг оновлення:

  • Покращені експлуатаційні якості
  • Менший обсяг споживання пального
  • Більш комфортне водіння
  • Зменшене зношування компонентів силової лінії

Яке програмне забезпечення мені обрати?

Який програмний пакет підходить для Ваших транспортних задач? Нижче Ви знайдете короткий огляд доступних пакетів. Зауважте, що для більш давніх версій I-Shift деякі програмні пакети є комбінованими.

Забезпечення максимальної ефективності

Керувати вантажівкою у міських умовах стане простіше завдяки I-Shift – нашій інтелектуальній системі силової передачі. Швидка система подвійного зчеплення I-Shift з низьким рівнем шуму забезпечує плавне та комфортне керування вантажівкою, а також сприяє збільшенню паливної ефективності та продуктивності водія.

Зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та дізнайтеся про всі технічні характеристики та всі деталі пропозиції.