Не дивно, що існує глобальна проблема дефіциту професійних водіїв. Залучити та утримати їх — це виклик для багатьох операторів. Але зусилля варті результату. Доведено, що досвідчені, мотивовані водії більш продуктивні та керують автомобілем більш ефективно та безпечно. Простіше кажучи, вони чинять суттєвий позитивний вплив на прибутковість.

Вантажівка Volvo вже забезпечує водіям можливості світового класу з точки зору безпеки, керованості, водіння та комфорту для відпочинку. Тому, якщо спершу ви інвестували кошти, щоб придбати потрібну вам вантажівку, інвестувати у водія також важливо — це допоможе отримати всі переваги від вантажівки. Наші курси з навчання водіїв допоможуть вам досягти цієї мети — і набагато більшого. Курси розвивають у водіїв навички для більш безпечного, ефективного й обізнаного водіння. Це дозволяє зменшити рівень зносу вантажівки, покращити паливну економічність, душевне та фізичне здоров'я водіїв, а також забезпечити більш солідний прибуток.

Курси навчання водіїв — Підтримка водія — Послуги Volvo Trucks

Навчання водіїв

Курси навчання Volvo допомагають водіям отримати максимум від вантажівки, керувати нею більш безпечно й обізнано, а також економити паливо.
 

Дізнайтеся більше про курси навчання водіїв >

My Truck App — Підтримка водія — Послуги Volvo Trucks

Додаток My Truck App

Підключення автомобіля до додатка на смартфоні. Ця функція миттєво надає водію інформацію про стан і можливість керування автомобілем у віддаленому режимі.
 

Дізнатися більше про My Truck App >

Змагання Volvo Trucks Driver Challenge — Підтримка водія — Послуги Volvo Trucks

Змагання Volvo Trucks Driver Challenge

Змагання Volvo Trucks Driver Challenge — це глобальне змагання водіїв, яке покликане підкреслити важливість ефективних навичок водіння.

Актуальні новини й історії

Хазяїн лісу

Він посів друге місце у фіналі цьогорічних змагань Volvo Driver Challenge World і є справжнім майстром у сфері паливної ефективності. Водій і власник лісовозу Берт Knatte Йохансон знає, як отримати максимум від кожної краплі пального — та вантажівок ...

Пряма боротьба з браком водіїв

Брак водіїв є проблемою сучасної автотранспортної галузі. У Австралії, де проблема постає найбільш гостро, Президент і Генеральний директор Volvo Group Australia Пітер Фурхове разом із колегами вирішили зіграти на випередження....

Покращте продуктивність за допомогою навчання водіїв

Курси з навчання водіїв від Volvo Trucks — це поєднання спеціальних знань та практичних навичок для максимального збільшення продуктивності вантажівки....

Зв‘яжіться зі своїм дилером

Зв‘яжіться зі своїм дилером

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks допоможе з вирішенням будь-якого питання — від пошуку правильної запчастини до ремонту або обслуговування вашого вантажного автомобіля. Зателефонуйте нам — або ще краще завітайте до нас.

Знайдіть найближчого дилера