Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Контракти з обслуговування допоможуть підтримувати вашу вантажівку у русі

Сервісні контракти Volvo

Сервісні контракти Volvo включають широкий вибір послуг, починаючи від планового технічного обслуговування і закінчуючи 100% гарантією на безвідмовну роботу, та допоможуть вам завжди залишатися в дорозі. А завдяки зниженню часу простоїв та загальної вартості володіння вантажівкою, а також покращенню операційного контролю, ви зможете збільшити прибутковість свого бізнесу.

Volvo trucks services servicing contracts workshop pit

Найкращий вибір для вашого бізнесу

Сервісне обслуговування, план та кошторис якого були розроблені заздалегідь, забезпечує кращий операційний контроль та розуміння бізнесу — ви заощаджуєте час та гроші на управлінні. Вантажівка, про яку гарно турбуються, надійніша та більш ефективно споживає пальне. Усе це знижує загальну вартість володіння та полегшує ваш фінансовий тягар, завдяки чому ви зможете зосередитися на розвитку свого бізнесу.

Volvo trucks services servicing contracts technician front

Найкращий вибір для вашої вантажівки

Для підтримання вашої вантажівки в оптимальному стані та забезпечення високої рентабельності її оглядатимуть сертифіковані технічні спеціалісти Volvo. У них є всі необхідні інструменти Volvo, засоби діагностики, а також бази даних. Вони використовують лише оригінальні запчастини Volvo. А щоб мінімізувати негативний вплив на ваш бізнес, вони працюють лише тоді, коли вам це зручно. 

Оберіть ідеальний для себе сервісний контракт

Обслуговування, пристосоване до ваших вимог

Почніть з плану обслуговування

Максимальна експлуатаційна готовність забезпечується ще на початку, в рамках безкоштовного плану обслуговування. Ми знайомимося з вашою вантажівкою та особливостями бізнесу, та разом з вами визначаємо необхідний обсяг послуг з технічного обслуговування. Після цього ми доходимо з вами згоди щодо плану обслуговування, який допоможе вам досягти максимальної продуктивності на кожному кілометрі шляху.

Який контракт вам найкраще підходить?

Місцевий дилер Volvo Trucks має відповіді на всі ваші питання. Напишіть йому у чат або зателефонуйте, та почніть отримувати послуги в рамках свого сервісного плану вже сьогодні.