Trucks

Навчання водіїв

Наші навчальні курси стануть у нагоді. Чи бажаєте Ви економити паливо, підвищити продуктивність або перебувати в курсі інновацій галузі? Ми надамо Вам реальні знання та впевненість, які дозволять Вам зайняти позицію лідера.
 

Вчіться у кращих
 

Навчаючись у нас, Ви дізнаєтеся про свою вантажівку від тих, хто знає її найкраще — від тих, хто її створив. Більше того, наші тісні стосунки з транспортними компаніями, органами влади та логістичною галуззю гарантують, що Ви завжди будете отримувати найсвіжішу інформацію про події та тенденції в галузі. Що не менш важливо, ми постійно розвиваємо і навчаємо наших інструкторів, тому Ви можете завжди бути переконаними у їх високій кваліфікації і належній атестації. Все, щоб допомогти Вам використовувати свій вантажний автомобіль по максимуму.

Чому саме Навчання водіїв Driver Development від Volvo Trucks

  • Використовуйте свою вантажівку максимально ефективно
  •  Економія пального
  • Збільшення продуктивності
  • Підвищення обізнаності в галузі
  • Покращення безпеки водія

Покращіть прибутковість

Найшвидший і найпростіший спосіб покращити прибутковість — змінити стиль водіння. Покращивши спосіб прискорення та гальмування, а також повністю використовуючи функції вантажівки, Ви можете миттєво скоротити споживання пального на цілих 10%. Покращення безпеки і зменшення зносу дозволить заощадити ще більше часу та грошей.

Наші курси навчають водіїв якнайкраще користуватися функціями та сервісами вантажівки, а також покращують їх галузеві знання. Все, щоб вони могли їздити ще економічніше, безпечніше та майстерніше — що також збільшить продуктивність.

Поради, що виправдовують себе

Наші курси з підвищення знань водіїв поєднують у собі теоретичні й практичні методи навчання. Вони розроблені на базі багаторічних досліджень та досвіду компанії Volvo, і проводяться висококваліфікованим інструктором.  А наші вантажівки обладнані найсучаснішими технологіями з економії пального та забезпечення безпеки водія. Кожен курс може бути пристосований до Ваших потреб або потреб Вашої компанії.

Переваги курсу
 

  • Ви одразу відчуєте покращення у питаннях економії пального, рівня безпеки та зносу
  • Інструктором є досвідчений спеціаліст
  • Матеріал курсів постійно оновлюється, тому Ви завжди будете на крок попереду інших.
  • Курси засновані на багаторічному досвіді та дослідженнях

Добірка курсів

Довідник водія Volvo Trucks    

Все, що Вам потрібно знати про свою вантажівку, її унікальну конфігурацію та способи керування нею, можна знайти у своєму індивідуальному Довіднику водія. Він доступний у багатьох різних форматах: Перегляньте його в Інтернеті, завантажте додаток, прочитайте друковану книгу або завантажте у форматі PDF.

Докладніше про Довідник водія Volvo Trucks

ОБЕРІТЬ СВІЙ КУРС НАВЧАННЯ. ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАШИМ ТРЕНЕРОМ ВОДІЇВ

КИЇВ

 

АНАТОЛІЙ ЛАГУТА                         095-2821680                 anatoliy.laguta@volvo.com