Навчання одразу приносить відчутні результати

Покращіть прибутковість

Найшвидший і найпростіший спосіб покращити прибутковість — змінити стиль водіння. Покращивши свою манеру розгону та гальмування, а також використання функцій вантажівки ви можете одразу заощадити до 10 % палива. Покращення безпеки, уникнення аварій і зменшення зносу — все це дозволить зекономити ще більше часу та грошей.

Наші курси були ретельно розроблені, аби навчити водіїв, як найкраще використовувати функції та сервіси вантажівки, а також покращити знання про галузь, допомогти керувати вантажівкою безпечніше, вправніше, з кращим рівнем паливної ефективності. Це сприяє збільшенню продуктивності.

Курси поєднують в собі теоретичні і практичні заняття

Поради, що виправдовують себе

Наші курси навчання водії базуються на багаторічному досвіді та результатах досліджень компанії Volvo. Вони проводяться інструкторами-спеціалістами та поєднують у собі теоретичні та практичні заняття. Наші учбові вантажівки оснащені найостаннішими технологіями економії пального і засобами безпеки. Будь-який курс можна адаптувати до ваших потреб, або потреб вашої компанії.

Кожен курс нараховує 7 годин і складений для задоволення вимог до отримання сертифікату професіональної компетенції (СПК), згідно яких необхідно обов'язково прослухати 35 годин.

  • Курси засновані на багаторічному досвіді та дослідженнях
  • Ви миттєво помітите позитивні зміни в економії пального, безпеці і рівні зношування
  • Курси відповідають законодавству ЄС (дійсні для отримання СПК)
  • Наші учбові вантажівки обладнані найновішими функціями і можливостями
  • Інструктори — це досвідчені спеціалісти Volvo Truck
  • Додаткові послуги на кшталт Dynafleet та Fuel Advice допомагають покращити ваші результати
  • Матеріал курсів постійно оновлюється, тому ви завжди будете попереду інших.
Замовте свій посібник водія тут

Отримуйте максимум від своєї вантажівки

Чим більше ви знаєте про свою вантажівку, тим більше ви отримуєте від неї. Наш посібник водія містить інформацію з експлуатації та технічного обслуговування, систем безпеки, приладів і органів управління.

Замовте свій посібник водія
VT

Оберіть для себе курс.

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks допоможе вам обрати та замовити курс, що найкраще підходитиме для вас та вашого бізнесу.

Пошук місцевого дилера