Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Послуги догляду за автомобілем Vehicle Care - Послуги від Volvo Trucks

Збільшіть час безвідмовної роботи вантажівки до максимуму за допомогою служби Genuine Volvo Service та сервісних контрактів Volvo

Сервісне обслуговування вантажівки

Компанія Volvo Trucks віддає першочерговий пріоритет забезпеченню безперебійної роботи й експлуатаційної готовності вантажних автомобілів. Кожна вантажівка протягом свого життєвого циклу потребує технічного обслуговування та ремонту для гарантії максимальної продуктивності та надійності. Заплановані простої з метою проведення обслуговування та ремонту дають змогу мінімізувати затримки, допомагають збільшити інтервали обслуговування, а також економлять час і гроші. Завдяки вдосконаленим засобам телематики та діагностики Volvo Trucks ми можемо дистанційно відстежувати стан вантажних автомобілів, планувати та готувати візит до майстерні для забезпечення більш оптимізованого й ефективного обслуговування. Все це сприяє більшому часу безвідмовної роботи, кращій ефективності використання палива та більш інтелектуальним послугам.

Якість

Всі роботи з обслуговування виконуються кваліфікованими технічними фахівцями Volvo.

Розвезення

Завдяки більш ніж 2000 дилерів і майстерень у понад 130 країнах ви завжди отримаєте необхідну підтримку — де б не опинилися.

Підтримка

У разі непередбачуваної ситуації ми будемо напоготові та допоможемо вам відновити рух.

Press Release

Актуальні новини й історії

Зв‘яжіться зі своїм дилером

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks допоможе з вирішенням будь-якого питання — від пошуку правильної запчастини до ремонту або обслуговування вашого вантажного автомобіля.

Зателефонуйте нам — або ще краще завітайте до нас.