Trucks

Сервісне обслуговування вантажівки

У наших авторизованих майстернях Ваші вантажівки перебувають у надійних руках. Компанія Volvo Trucks віддає першочерговий пріоритет забезпеченню безвідмовної роботи й експлуатаційної готовності вантажних автомобілів. Ключем до цього є запланований час простою для обслуговування та ремонту: це мінімізує простої, подовжує інтервали обслуговування та економить час та гроші. Завдяки дистанційному з'єднанню та вдосконаленим засобам телематики і діагностики від Volvo Trucks ми можемо спланувати та підготувати обслуговування з урахуванням Вашого фактичного використання вантажівки. А за допомогою моніторингу в реальному часі ми навіть можемо передбачити несподівані зупинки та перетворити їх на заплановані відвідування майстерні. Все, щоб Ви могли почуватися впевнено на дорозі, насолоджуватися більшим часом безвідмовної роботи та виконувати зобов'язання перед своїми клієнтами.

 

Чому саме Genuine Volvo Service

  • Завжди тільки оригінальні запчастини Volvo з дворічною гарантією на встановлені деталі
  • Понад 2000 дилерів та
    майстерень у 130 країнах
  • Уповноважені та навчені технічні спеціалісти
  • Допомога на дорозі 16 мовами
  • Обслуговування лише з однією зупинкою
  • Індивідуальні контракти на обслуговування

Послуги моніторингу в режимі реального часу та послуги із забезпечення безвідмовної роботи

Дізнайтеся, як компанія Volvo Trucks використовує покращені можливості дистанційної діагностики для відстеження своїх вантажівок у реальному часі та прогнозування незапланованих зупинок до їх виникнення. У поєднанні з дистанційним завантаженням програмного забезпечення та службою Volvo Action Service (VAS) система пропонує розумніші транспортні рішення, які утримують вантажівки в русі та встановлюють стандарти безвідмовної роботи.

Зв‘яжіться зі своїм дилером

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks допоможе з вирішенням будь-якого питання — від пошуку правильної запчастини до ремонту або обслуговування Вашого вантажного автомобіля.

Зателефонуйте нам — або ще краще завітайте до нас.