Trucks

I-Save

I-Save ідеально підходить для зменшення споживання пального під час далеких перевезень — зі збереженням чудових ходових якостей. Що більше ви проїжджаєте за рік, то більше можете заощадити. Технологія I-Save доступна на вантажівках Volvo FH Aero й Volvo FH. У ній поєднуються двигун D13 із турбокомпаундною технологією і Паливний пакет*.

Поєднання ефективних технологій для економії пального

У I-Save поєднуються двигун D13 із турбокомпаундною технологією і трансмісія I-Shift із системою I-See. Система I-See оптимізує швидкість, перемикання передач і рух накатом відповідно до вашого маршруту. Задні мости, інші компоненти і програмне забезпечення I-Save створені, щоб забезпечувати економне споживання пального.

Економте пальне без втрати швидкості

Двигун D13 із турбокомпаундною технологією забезпечує на 300 Н·м більший крутний момент на низьких обертах порівняно з двигуном D13 із такою самою потужністю, але без турбокомпаундної технології. Це означає, що вантажівка рухатиметься автошляхами з постійною швидкістю, рідше понижуючи передачу і споживаючи менше пального. У тандемі з I-See двигун зможе долати пагорби й підйоми на вищій передачі, заощаджуючи пальне без втрати швидкості.

Система I-Shift для далеких перевезень

Система I-Shift з оптимізованим програмним забезпеченням була спеціально розроблена для ефективного руху автошляхами й економії пального. Під час руху в економічному режимі передачі перемикаються саме тоді, коли потрібно. Завдяки цьому двигун може працювати на найоптимальніших обертах.

Енергоефективний двигун

Двигун D13 із турбокомпаундною технологією використовує всю наявну потужність на кожному технологічному етапі й забезпечує ефективну роботу на всіх обертах. Максимальна потужність двигуна досягається в діапазоні 900–1300 об/хв. Доступні моделі потужністю 420, 460 і 500 к. с.

I-See

Технологія I-See аналізує дані про топографію, повороти, кільцеві розв’язки й дорожній рух попереду, щоб максимально ефективно використовувати кінетичну енергію вантажівки. Вона точно визначає місцеположення за допомогою карти з високою роздільною здатністю. У режимі круїз-контролю I-See відповідає за вибір передачі, прискорення, гальмування двигуном і рух накатом — усе, щоб зменшити витрату пального. Це важлива частина пакету I-Save.


Докладніше про I-See 

Найкраща система для далеких поїздок

Систему I-Save створено спеціально для перевезень на далекі відстані. Удосконалена ефективність використання пального миттєво впливає на експлуатаційні витрати. До того ж, I-Save забезпечує чудовий досвід водіння і покращену керованість. Більший крутний момент, нижчі оберти двигуна й тихіший силовий агрегат — це переваги, які цінують водії.

* Паливний пакет складається із систем I-See, I-Cruise з I-Roll, економічних задніх мостів, системи зупинки двигуна в разі тривалого холостого ходу й сервонасоса з перемінною подачею.

Показані функції можуть не бути стандартними або доступними для всіх рівнів оснащення і варіантів силового агрегату.

Виникли питання?

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks