Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×

Довершена вантажівка для дальніх перевезень

VOLVO FH З I-SAVE

Volvo FH з I-Save ідеально підходить для зменшення споживання палива при дальніх перевезеннях — зі збереженням чудових ходових якостей. Чим більше ви проїжджаєте за рік, тим більше ви можете заощадити.

Volvo FH з I-Save поєднує наші двигуни D13TC з паливним пакетом*. Це може зменшити ваші витрати на пальне на до 7%**. Крім того, I-Save дозволяє довго рухатися на низьких обертах і високій передачі, що забезпечує більшу плавність під час їзди та зниження шуму. Ви також можете сподіватися на швидке зростання крутного моменту силового агрегату. Це чудовий привід.

Суттєве збільшення продуктивності

Двигун D13TC забезпечує на 300 Н·м більший крутний момент на низьких обертах. Щоб підтримувати постійну швидкість на автомагістралях, не потрібно багато працювати газом і втрачати пальне. Економ-пакет I-See дозволяє двигуну долати підйоми на більш високій передачі — тобто ви заощаджуєте пальне, не втрачаючи швидкість і рухаючись плавно. Додатковий крутний момент — це також більша середня швидкість, яка особливо помітна під час руху вгору.

Двигун D13TC — більше ефективності та крутного моменту

Двигун D13TC — це наш найекономічніший двигун за всю історію. Він пропонується з потужністю 460 і 500 к. с. У ньому використовуються поршні із запатентованим хвилястим внутрішнім профілем, який покращує згорання пального і підвищує ефективність двигуна. Завдяки технології Turbo Compound двигун D13TC використовує усю наявну потужність на кожному технологічному етапі і забезпечує ефективну роботу на всіх обертах. Максимальна потужність двигуна досягається в діапазоні 900-1400 об/хв.

* Паливний пакет складається з картографічної системи I-See, системи I-Shift із програмним забезпеченням, оптимізованим для дальніх перевезень, I-Cruise з I-Roll, економічних задніх мостів, системи вимкнення двигуна на холостому ході і сервонасоса з перемінною подачею.

** Порівнюється D13TC Euro 6 Step D з паливним пакетом (I-Save) і D13 eSCR Euro 6 Step D. Фактичний показник економії пального буде залежати від багатьох факторів, зокрема використання круїз-контролю, фактичної топографії, досвіду водія та погодних умов.

ДОСТУПНО ДЛЯ ЦИХ ВАНТАЖІВОК

Використовуйте пальне максимально ефективно

Ваш дилер може допомогти вам витиснути максимум із кожної краплі.