Trucks

Довершена вантажівка для дальніх перевезень

VOLVO FH З I-SAVE

Volvo FH з I-Save ідеально підходить для зменшення споживання палива при дальніх перевезеннях — зі збереженням чудових ходових якостей. Чим більше ви проїжджаєте за рік, тим більше ви можете заощадити.

Volvo FH з I-Save поєднує наші двигуни D13TC з паливним пакетом*. Це може зменшити ваші витрати на пальне на 10%**. Крім того, I-Save дозволяє довго рухатися на низьких обертах і високій передачі, що забезпечує більшу плавність під час їзди та зниження шуму. Ви також можете сподіватися на швидке зростання крутного моменту силового агрегату. Це чудовий привід.

Суттєве збільшення продуктивності

Двигун D13TC забезпечує на 300 Н·м більший крутний момент на низьких обертах. Щоб підтримувати постійну швидкість на автомагістралях, не потрібно багато працювати газом і втрачати пальне. Економ-пакет I-See дозволяє двигуну долати підйоми на більш високій передачі — тобто ви заощаджуєте пальне, не втрачаючи швидкість і рухаючись плавно. Додатковий крутний момент — це також більша середня швидкість, яка особливо помітна під час руху вгору.

Двигун D13TC — більше ефективності та крутного моменту

D13TC є нашим найбільш економічним двигуном, він доступний у версіях на 420, 460 і 500 к.с. Завдяки технології Turbo Compound двигун D13TC використовує усю наявну потужність на кожному технологічному етапі і забезпечує ефективну роботу на всіх обертах. Максимальна потужність двигуна досягається в діапазоні 900-1300 об/хв.

* Паливний пакет складається з картографічної системи I-See, I-Cruise з I-Roll, економічних задніх мостів, системи вимкнення двигуна на холостому ході і сервонасоса з перемінною подачею.

** Заявлене поліпшення економії палива розраховується шляхом порівняння витрат на дизельне паливо і AdBlue для нового модельного ряду I-Save D13TC Євро 6 step E з пакетом FUELECO + пакетом до моделі Classic D13 eSCR Євро 6 step D без функцій, включених до Паливного пакету. Фактична економія палива може змінюватися залежно від багатьох факторів, як-от швидкість руху, використання круїз-контролю, специфікація транспортного засобу, навантаження транспортного засобу, фактична топографія, досвід водія, технічне обслуговування автомобіля та погодні умови.

Доступно для цих вантажівок

Використовуйте пальне максимально ефективно

Ваш дилер може допомогти вам витиснути максимум із кожної краплі.