Trucks

Усе потрібне на одній платформі

Volvo Connect надає всю важливу для бізнесу інформацію і миттєвий доступ до низки найкращих у галузі послуг на єдиній зручній платформі з одним безпечним входом у систему.

Volvo Connect – це система керування автопарком вантажних автомобілів та інтерфейс для доступу до цифрових послуг Volvo Trucks. Це рішення дає змогу використовувати потужні інструменти для моніторингу продуктивності вантажівок, планування технічного обслуговування та підвищення продуктивності – і все це на одній платформі. Незалежно від того, працюєте ви за кермом власної вантажівки чи керуєте цілим автопарком, Volvo Connect надасть послуги та підтримку, які допоможуть підвищити прибутковість перевезень. У будь-який час, у будь-якому місці.

 

Детальніше про послуги Volvo Connect нижче. Для отримання додаткових відомостей відвідайте Volvo Connect Marketplace або зверніться до місцевого дилера.

Ще не користуєтеся Volvo Connect?

 

Зверніться до дилера, щоб зареєструватися

Ваш час безвідмовної роботи

Тримайте все під контролем і забудьте про тривогу, адже тепер ви знатимете, що ваші вантажівки справні та готові до роботи. Volvo Connect надає доступ до низки послуг, які суттєво подовжують час безвідмовної роботи. Слідкуйте за станом усіх своїх активів, отримуйте попередження та сповіщення. Переглядайте повну історію обслуговування і майбутні візити на СТО. Повідомляйте про неполадки в роботі активів, докладаючи мінімум зусиль. І це далеко не все.

Ваша продуктивність

Отримуйте інформацію, яка допоможе робити більше й випереджати конкурентів. Volvo Connect включає в себе послуги з керування автопарком, як-от «Позиціонування», що дає змогу в режимі реального часу контролювати місцезнаходження і стан усіх вантажівок та транспортних активів.

Ваша продуктивність

Охопіть усю картину в найдрібніших деталях для більшої ефективності, злагодженості та продуктивності. Volvo Connect пропонує послуги для підвищення продуктивності, як-от «Пальне та довкілля», які допоможуть простіше відстежувати динаміку витрати пального. Крім того, ця послуга дає водіям корисні поради, навчаючи їх заощаджувати пальне.

Підтримка всього вашого бізнесу

Volvo Connect відкриє перед вами нові можливості. Надає доступ до провідних послуг коли, де, і як вам потрібно. Усе дуже просто.

 

Мінімалістичний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що полегшує навігацію. Щойно ви увійдете, то отримаєте огляд найважливішої для вас інформації та послуг. А ознайомитися з детальнішою інформацією можна за одне або два натискання. Ви можете налаштувати гнучку та адаптивну платформу Volvo Connect відповідно до своїх потреб і вподобань. Усе залежить від вас.
 

Готові почати?
 

Звернутися до дилера

Це Volvo Connect

Клієнтський портал

Щоб розкрити й використати весь потенціал доступних у Volvo Connect послуг, достатньо увійти на портал Volvo Connect. Доступ надається користувачам на основі ролей. Під час входу в систему відображається персоналізована приладова панель, яка відображає повний перелік відомостей і послуг, актуальних для вашої ролі. Отже, переваги отримують усі користувачі: від власників вантажівок і керівників автопарку до водіїв, диспетчерів і адміністраторів.

 

Marketplace

Магазин цифрових послуг, доступний через Marketplace, представляє цифрові послуги від Volvo Trucks та вибраних партнерів. З часом ви зможете замовляти й активувати послуги від ще більшого ряду партнерів безпосередньо тут.

Портал для розробників

Портал для розробників допомагає постійно вдосконалювати Volvo Connect. Залучення та застосування нових, інноваційних послуг, розроблених обраними компетентними партнерами.

Зростає разом із вами

Розвивайте свій бізнес завдяки динамічному інтерфейсу, який зростає разом із вами. Сьогодні Volvo Connect надає важливі послуги, які допоможуть вам ефективніше керувати бізнесом і розвивати його. Але це лише початок. Очікуйте на нові цифрові послуги, які допоможуть вам вивести свій бізнес на наступний рівень.

Підключити

Готові почати роботу з Volvo Connect? Чи маєте запитання щодо послуги? Місцевий дилер допоможе вам.