Trucks

Додаток My Truck App

Отримайте дистанційний доступ до своєї вантажівки Volvo, встановивши додаток «My Truck».

Ласкаво просимо до нової кабіни


Завдяки додатку My Truck ваша вантажівка Volvo завжди буде в межах досяжності, де б ви не знаходилися. За допомогою одного простого дотику додаток надає оновлений статус панелі приладів вашої вантажівки, полегшуючи щоденний огляд. My Truck також надає віддалений доступ із вашого пристрою до функції «Стоянковий клімат» (Parking climate), а також до таймерів «Готовність до роботи» (Ready to Run’ timers) для вашої електричної вантажівки, щоб забезпечити максимальну продуктивність із самого початку.

Переваги My Truck

Простіше планування

Ви можете перевіряти рівень пального, моторного мастила, рідини для омивання й охолоджувальної рідини, а також стан освітлювальних приладів. Це покращує готовність вашої вантажівки до поїздки та спрощує планування щоденної роботи.

Для електромобілів перевіряйте стан заряду, статуси заряджання, сповіщення та встановлюйте таймери попереднього стану акумулятора, щоб забезпечити оптимальну продуктивність і зберегти справність акумулятора. 

Кращий комфорт

Ви можете встановити стоянковий обігрівач вантажівки і охолоджувач кабіни та налаштувати режим їх роботи, щоб у вас завжди був ідеальний клімат для комфортної подорожі.

Покращений рівень безпеки 

Ви можете перевіряти, чи замкнуті двері, й отримувати сповіщення про спрацьовування сигналізації. Це дозволяє покращити безпеку вантажівки, адже якщо щось станеться — ви негайно отримуватимете повідомлення.

Зв‘яжіться зі своїм дилером

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks допоможе з вирішенням будь-якого питання — від пошуку правильної запчастини до ремонту або обслуговування вашого вантажного автомобіля.

Зателефонуйте нам — або ще краще завітайте до нас.