Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
My Truck

Ласкаво просимо до нової кабіни

Установивши додаток «My Truck», ви отримаєте дистанційний доступ до своєї вантажівки Volvo.

Ласкаво просимо до нової кабіни

Установивши додаток «My Truck», ви отримаєте дистанційний доступ до своєї вантажівки Volvo. Це дозволяє вам перевіряти показання приладів, налаштовувати клімат у кабіні, перевіряти стан замків дверей та реагувати на сигнали сигналізації — де б ви не були. Додаток доступний для вантажівок Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM і Volvo FMX. На нашу думку, це найлегший спосіб покращити щоденну роботу.

Ласкаво просимо до нової кабіни

Три причини обрати My Truck

Простіше планування

Ви можете перевіряти рівень пального, моторного мастила, рідини для омивання й охолоджувальної рідини, а також стан акумулятора й освітлювальних приладів. Це покращує готовність вашої вантажівки до поїздки та спрощує планування щоденної роботи.

Кращий комфорт

Ви можете налаштувати графік роботи стоянкового охолоджувача й обігрівача кабіни. Іншими словами, клімат у кабіні завжди буде максимально зручним і комфортним для поїздки.

Покращений рівень безпеки

Ви можете перевіряти, чи замкнуті двері, й отримувати сповіщення про спрацьовування сигналізації. Це дозволяє покращити безпеку вантажівки, адже якщо щось станеться — ви негайно отримуватимете повідомлення.

My Truck

Коротко ознайомтеся з додатком і завантажте My Truck

Зв‘яжіться зі своїм дилером

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks допоможе з вирішенням будь-якого питання — від пошуку правильної запчастини до ремонту або обслуговування вашого вантажного автомобіля.

Зателефонуйте нам — або ще краще завітайте до нас.