Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Послуги служби Genuine Volvo Service в поєднанні з оригінальними запчастинами Volvo

Служба Genuine Volvo Service

Досвідчені технічні спеціалісти. Високоякісні запчастини. Спеціальні інструменти. Служба Genuine Volvo Service забезпечать ідеальний стан вашої вантажівки. Та гарантуватиме її безвідмовну роботу.

Неперевершена якість послуг

Ніхто не обслуговуватиме вантажівку Volvo так, як це робимо ми. З нами ви будете впевнені, що з вантажівкою все в порядку. Жодних проявів несумлінності. Жодних несподіванок. Наші технічні спеціалісти – це висококваліфіковані та досвідчені експерти. У них у розпорядженні повний набір спеціальних інструментів, діагностичних систем і баз даних. І вони завжди використовують виключно оригінальні запчастини Volvo. А при встановленні запчастин у авторизованій майстерні Volvo на них поширюється повна дворічна гарантія. З Volvo ви будете впевнені, що ваша вантажівка та ваш бізнес отримують високоякісні послуги, на які вони заслуговують.

Експерти Volvo Trucks використовують виключно оригінальні запчастини Volvo
Планове профілактичне технічне обслуговування — найкращий спосіб покращити рівень експлуатаційної готовності.

Профілактичне технічне обслуговування

Профілактичне технічне обслуговування - найкращий спосіб уникнути незапланованих простоїв. У рамках надання сервісних послуг ми змінюємо фільтри і змазку, а також здійснюємо цілий ряд процедур з налаштування та перевірки вантажівки, що дозволяє усунути незначні проблеми до того, як вони перетворяться у великі неприємності та додаткові витрати для вашого бізнесу.

Докладніше про Сервісні контракти Volvo

Ми проконсультуємо вас та допоможемо розробити план обслуговування відповідно до ваших потреб

Ваш персональний план

Ми віримо не лише у необхідність профілактичного технічного обслуговування — ми віримо у необхідність пристосування цієї послуги до потреб вашої вантажівки та сфери діяльності. Скористайтеся безкоштовною послугою планування обслуговування. Все, що потрібно для надання високоякісних послуг з технічного обслуговування та розробки плану обслуговування з урахуванням усіх ваших потреб – лише невелика консультація. Таким чином, ви будете завчасно знати, коли і скільки ваша вантажівка перебуватиме у майстерні та скільки це вам коштуватиме.

Оригінальна пропозиція

Завітайте до дилера Volvo Trucks, аби дізнатися більше про Службу Genuine Volvo Service та її переваги для вашого бізнесу.