Trucks

Важлива кожна хвилина

Ми знаємо, наскільки важлива кожна хвилина безвідмовної роботи. Тому ми прагнемо забезпечити найкращу в галузі підтримку, щоб ваша вантажівка завжди залишалася на ходу, а продуктивність автопарку була максимальною.

Дізнайтеся, на що здатні наші послуги «Час безвідмовної роботи»: від запобігання позаплановим зупинкам за допомогою послуг Volvo Connect, як-от моніторинг у режимі реального часу та моніторинг шин, до допомоги на маршруті та служби екстреної допомоги Volvo Action Service. Ми щодня встановлюємо нові стандарти часу безвідмовної роботи для вантажівок, щоб ваш бізнес зростав і розвивався.

Ключові переваги

Прогнозуйте позапланові зупинки та запобігайте їм.

Отримайте план обслуговування на основі фактичного використання вантажівки.

Запобігайте проблемам із шинами.

Користуйтеся допомогою на маршруті.

Користуйтеся комплексними послугами буксирування. 

Детальніше про послуги «Час безвідмовної роботи» нижче. Для отримання додаткових відомостей відвідайте Volvo Connect Marketplace або зверніться до місцевого дилера.

 

Ще не користуєтеся Volvo Connect?

 

Зверніться до дилера, щоб зареєструватися

Рекомендовані послуги «Час безвідмовної роботи»

Служба екстреної допомоги Volvo Action Service

Служба екстреної допомоги Volvo Action Service готова виручити вас у разі позапланової зупинки 24/7 по всій Європі. Водію достатньо просто зателефонувати або натиснути кнопку VAS у кабіні, щоб миттєво зв’язатися з оператором. Завдяки підтримці широкої мережі партнерів із буксирування та авторизованих майстерень ми якнайшвидше повернемо вантажівку на дорогу.

Служба екстреної допомоги Volvo Action Service

Планування обслуговування за допомогою підключення

Послуга «Планування обслуговування за допомогою підключення» дає змогу оптимізувати графік техобслуговування завдяки зв’язку з вантажівкою. Ми дистанційно перевіряємо зношеність певних компонентів і за необхідності коригуємо графік обслуговування, заздалегідь повідомивши вас про це. Послугу «Планування обслуговування за допомогою підключення» включено в усі сервісні контракти.

Планування обслуговування 

Підключити

Готові почати роботу з Volvo Connect? Чи маєте запитання щодо послуги? Місцевий дилер допоможе вам.