Trucks

Планування обслуговування Volvo

Поломки та негайна потреба у ремонті коштують вам прибутку та зменшують експлуатаційну готовність. Профілактичне обслуговування та завчасний сервісний огляд допомагають заощадити кошти. Отже, планування виправдовує себе. І ми зробимо його за вас. Послуга планування обслуговування від Volvo спеціально створена для вашої вантажівки та бізнесу. Час відвідування майстерні розписаний по графіку, час простою мінімізовано, гарантована оптимальна експлуатаційна готовність. І все це повністю безкоштовно.

У відповідності до потреб вашої вантажівки

Суворі умови експлуатації дорівнюють більшому зносу. Малий пробіг означає меншу необхідність в обслуговуванні. Та все ж, те що підходить для однієї вантажівки, не обов'язково підійде для вашої. Для планування підключених послуг ми використовуємо вбудовану технологію під'єднуваності вашої вантажівки, яка дає змогу визначити її унікальні потреби в обслуговуванні. А потім ми заздалегідь оптимізовуємо ваш графік обслуговування. Все для того, щоб забезпечити для вашої вантажівки саме те сервісне обслуговування, якого вона потребує – не більше й не менше.

Контракт із забезпечення експлуатаційної готовності Uptime Care Contract
 

Контракт із забезпечення експлуатаційної готовності від Volvo – це план обслуговування для реального світу. Він включає планування підключених послуг, де ми використовуємо вбудовану технологію дистанційного з'єднання Вашої вантажівки для віддаленої перевірки зносу певних компонентів. Потім ми звертаємося до Вас, і, використовуючи дані Вашої вантажівки, складаємо оптимальний графік технічного обслуговування. Це означає, що відвідування майстерні можна планувати на основі фактичного використання та стану Вашої вантажівки. Це також гарантує, що самі візити будуть більш ефективними і що деталі завжди будуть у наявності. Усе щоб забезпечувати Вашим вантажівкам безвідмовну роботу.

Планування обслуговування – як це відбувається

Крок 1: Ми вводимо дані

Безкоштовна сесія планування обслуговування починається з введення точних специфікацій вашої вантажівки, умов експлуатації та річного пробігу, а також особливостей вашого бізнесу, у систему. 

Крок 2: Ми визначаємо
Після випробування можливого впливу різних інтервалів обслуговування на експлуатаційну готовність вашої вантажівки, ми визначаємо ідеальний рівень технічного обслуговування.

Крок 3: Ми плануємо
Ми використовуємо ваші дані для розробки індивідуального плану обслуговування, який враховуватиме, коли вашій вантажівці необхідне обслуговування і на що саме необхідно звернути увагу. Отже, ви завжди знатимете, на що очікувати.

Крок 4: Ми обслуговуємо
Через планування підключених послуг ми віддалено перевіряємо фактичне використання вашої вантажівки та потреби в обслуговуванні. Потім ми звертаємося до вас, щоб заздалегідь забронювати обслуговування вашої вантажівки.

Крок 5: Ми уточнюємо
При кожному відвідуванні майстерні ми повторно перевіряємо потреби вантажівки й оптимізуємо ваш план, аби ви завжди отримувати максимум від вашої вантажівки або автопарку.

Давайте планувати разом

Дилер Volvo Trucks безкоштовно допоможе Вам скласти план обслуговування і відповість на будь-які питання стосовно надання сервісних послуг.