Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Розроблене спеціально для вашої вантажівки та бізнесу

Планування обслуговування Volvo

Поломки та негайна потреба у ремонті коштують вам прибутку та зменшують експлуатаційну готовність. Профілактичне обслуговування та завчасний сервісний огляд допомагають заощадити кошти. Отже, планування виправдовує себе. І гарна новина в тому, що ми робимо це для вас. Послуга планування обслуговування від Volvo спеціально створена для вашої вантажівки та бізнесу. Час відвідування майстерні розписаний по графіку, час простою мінімізовано, гарантована оптимальна експлуатаційна готовність. І все це повністю безкоштовно.

Volvo trucks services servicing planning man black shirt

У відповідності до потреб вашої вантажівки

Суворі умови експлуатації дорівнюють більшому зносу. Менший пробіг дорівнює більшому інтервалу обслуговування. Отже, що підходить одній вантажівці, не обов'язково підійде вашій. Дослідивши особливості вашого бізнесу й експлуатації вантажівки, а також ваших потреб, ми розробляємо план обслуговування, який забезпечить необхідний рівень обслуговування вашої вантажівки — не більше, не менше.

Планування обслуговування – як це відбувається

Крок 1: Ми вводимо дані

Безкоштовна сесія планування обслуговування починається з введення точних специфікацій вашої вантажівки, умов експлуатації та річного пробігу, а також особливостей вашого бізнесу, у систему. 

Крок 2: Ми визначаємо
Після випробування можливого впливу різних інтервалів обслуговування на експлуатаційну готовність вашої вантажівки, ми визначаємо ідеальний рівень технічного обслуговування.

Крок 3: Ми плануємо
Ми використовуємо ваші дані для розробки індивідуального плану обслуговування, який враховуватиме, коли вашій вантажівці необхідне обслуговування і на що саме необхідно звернути увагу. Отже, ви завжди знатимете, на що очікувати.

Крок 4: Ми обслуговуємо

При наближені запланованої дати обслуговування ми заздалегідь зв'яжемося з вами та допоможемо спростити розподіл автопарку. 

Крок 5: Ми уточнюємо
При кожному відвідуванні майстерні ми повторно перевіряємо потреби вантажівки й оптимізуємо ваш план, аби ви завжди отримувати максимум від вашої вантажівки або автопарку.

Давайте планувати разом

Дилер Volvo Trucks безкоштовно допоможе вам скласти план обслуговування і відповість на будь-які питання стосовно надання сервісних послуг.