Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×

Не втратьте свій шанс

ВСЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Чого ви очікуєте від своєї роботи техніком? Ми поки не знайомі, але вважаємо, що ви оціните роботу з високотехнологічними технологіями, яка сприятиме вашому розвитку. А також з гордістю будете представляти бренд з передовими в галузі інноваціями. До того ж ви бажаєте мати можливість побудувати кар'єру. Не кажучи вже про можливість належати до команди професіоналів та друзів. Якщо ви поділяєте нашу думку, тоді Volvo Trucks саме для вас. Вже зараз відгукніться на вакансію техніка, щоб не втратити свій шанс. 

Познайомтесь із Реза зі Швеції

Він справжній першовідкривач і має чітке уявлення своїх амбіцій, а також розуміє, що навчання є складовою розвитку. Він шукав навколишнє оточення та компанію, які допоможуть йому розвиватися та займатися улюбленою справою.

Коротка біографія Реза

Ім'я: Реза Ібрагімі
 

Вік: 21
 

Сім'я: мати та брати й сестри
 

Місце проживання: Лунд, Швеція
 

Місце роботи: технік дилера Volvo Trucks в Мальме, Швеція
 

Насолоджується: футбол, подорожі
 

Професійні захоплення: високі технології, вирішення проблем, розвиток

Познайомтесь із Даніелем з Німеччини

Він фанатик двигунів з пристрастю до швидкості та продуктивності. Також він відповідальний сім'янин, який планує майбутнє.

Коротка біографія Даніеля

Ім'я: Даніель Фреліх
 

Вік: 30
 

Сім'я: дружина та дочка
 

Місце проживання: Берггайм, Німеччина
 

Місце роботи: технік дилера Volvo Trucks у Фрехені, Німеччина
 

Насолоджується: мотоцикли, сімейне життя
 

Професійні захоплення: двигунобудування, екологія, розвиток

Познайомтесь із Річі з Великобританії

Він товариський хлопець з великими планами на життя. Зробив свідомий вибір для руху вперед, і готовий працювати, щоб досягти задуманого. Завжди підтримує зв'язок зі старими друзями.

Коротка біографія Річі

Ім'я: Річі Барлоу
 

Вік: 24
 

Сім'я: батьки, сестра та її родина
 

Місце проживання: Саутгемптон
 

Місце роботи: технік одного з дилерів Volvo Trucks у Лондоні, Великобританія
 

Насолоджується: їздою на гірському велосипеді, спілкуванням з друзями
 

Професійні захоплення: потужні авто, командна робота, конструювання

Познайомтесь з Ладіславом зі Словаччини

Він сім'янин з чіткими життєвими пріоритетами. Серед яких будівництво будинку для своєї родини та кар'єра, яка тримає його, як техніка на передових позиціях. Він постійно намагається вдосконалити себе та свої результати.

Коротка біографія Ладіслава

Ім'я: Ладіслав Плиска
 

Вік: 36
 

Сім'я: дружина, син і дочка
 

Місце проживання: Ж'яр-над-Гроном
 

Місце роботи: технік сервісного центру Volvo Truck у Зволені, Словаччина
 

Насолоджується: сімейне життя, робота над новим будинком
 

Професійні захоплення: телематичні-системи, діагностика, розвиток

Ласкаво просимо до Volvo Trucks — ознайомтеся з найважливішою інформацією

Ми знаємо, що ви серйозно ставитеся до своєї кар'єри, так само, як і ми. Ознайомтесь з нашою пропозицію та дізнайтесь найважливішу інформацію.

Переглянути зліва

Приєднуйтесь до лідерів галузі 

Volvo Trucks є одним з найбільших виробників важких вантажних автомобілів у світі, і на протязі не одного десятиліття ми залишаємося лідерами розвитку транспортної галузі за допомогою наших передових інновацій. Разом з вами ми ще більше зможемо розширити горизонти. 

 

Робота над новітніми вантажівками 

Вантажівки Volvo відомі своєю видатною якістю та робочими характеристиками. Приєднуйтесь до нашої команди та одним з перших отримуйте інформацію про технологію, яка зробить майбутнє перевезень ще безпечнішим, чистішим та ефективнішим. 

 

Працюйте в сучасному сервісному центрі 

Сервісні центри в дилерській мережі Volvo Trucks приділяють величезну увагу потребам своїх співробітників. Тут ви будете працювати з найсучаснішими аналітичними даними, інструментами та обладнанням. Ми прагнемо забезпечити максимально професійну та приємну робочу атмосферу в бізнесі. 

 

Побудуйте кар’єру у відділі конструкторських розробок 

Незмінним у Volvo Trucks залишається лише розвиток. Будучи нашим працівником, ви зможете приймати участь у нашій програмі безперервного навчання. А точніше, ми очікуємо, що ви будете приймати в ній участь. Тому що наші успіхи безпосередньо залежать від вас. 

Переглянути справа

Справедливе відношення 

Ми у Volvo Trucks віримо у заохочення професіоналізму та відданості справі. Також ми знаємо, що задоволені співробітники працюють краще, і тому пропонуємо конкурентоспроможні зарплати, а також широкий соціальний пакет, який захищає та покращує ваше життя. 

 

Насолоджуйтеся балансом між роботою та особистим життям 

Ми цінуємо, що у вашому житті є щось більше, ніж робота. Тому ми робимо все можливе, щоб запропонувати вам умови праці, які не зважають вашому сімейному життю та допомагають підтримувати здоровий спосіб життя. Наше екологічне мислення стосується не лише вантажівок. 

 

Розвиток за допомогою прогресивних цінностей  

Ми хочемо, щоб ви брали активну участь у розвитку нашій компанії, тому докладаємо всіх зусиль, щоб створити середовище, яке надихне вас внести свій вклад. Ми хочемо, щоб ваш голос був почутий, а ваші ідеї мали значення. У Volvo Trucks взаємоповага — це даність. 

 

Приєднуйтесь до чудової команди 

У Volvo Trucks ви будете працювати разом з дивовижними людьми з усіх верств суспільства. Разом ви будете використовувати свої навички та досвід для виконання завдань. Ділитися надихаючими викликами та фантастичною єдністю. 

Приклади стимулювання прогресу автотранспортної галузі

Volvo подарував світу триточковий ремінь безпеки, безпечну кабіну та прославлену коробку передач I-Shift. Завдяки нашому постійному розвитку технологій ми продовжуємо просувати автотранспортну галузь.

Заснована у Швеції

Volvo Trucks родом з півночі, де клімат суворий, а для виживання необхідна рішучість і наполеглива робота.

Дізнайтеся більше від людей, які знають


Наші дилери вантажівок Volvo знають все про компанію та її ключові цінності. Чому б не поспілкуватися з ними у чаті?