Trucks

Volvo FM — ваш мобільний офіс

Напружений графік вимагає правильних інструментів, щоб зробити ваше повсякденне життя ще більш упорядкованим. Volvo FM — робоче місце активного водія, яке поєднує в собі чудовий комфорт з гнучкістю, зручністю та видатною оглядовістю. Замовте своє — пристосоване до вашого робочого дня.

Пристосовано до ваших потреб

Ваш Volvo FM створений для ваших потреб

Потужність з урахуванням ваших задач

Детальніше про силову лінію Volvo FM

Наступний крок еволюції

Новий сучасний профіль — у кращій формі, ніж будь-коли

Volvo FM у цифрах і фактах

Потужність двигуна: 330–500 к. с.
Шість розмірів кабіни
Дизель, біодизель, ГРО, ЗПГ та електрика
Тягач або кузовна вантажівка
Детальна інформація в технічних характеристиках

Налаштовані під вашу продуктивність

Шасі, створене для ваших робочих потреб

Широкий ряд послуг

Отримайте ще більше від своєї роботи

Get an overview of the Volvo FM in the interactive product brochure 

Варіанти кабіни Volvo FM

Ключові особливості Volvo FM

Що кажуть люди про Volvo FM?

Зараз ми повністю перейшли на Volvo, оскільки відчуваємо, що їх основні цінності дуже схожі з нашими.

Послуги, які підтримують ваш бізнес

Аксесуари для вашої вантажівки

Зробіть її своєю

Часті питання про Volvo FM

Він може бути пристосований для різних транспортних задач. Разом з широким вибором кабін та силових агрегатів є можливість оптимізувати шасі для різних видів перевезень, починаючи з перевезень містом до перевезень контейнерів, сипучих матеріалів та конструкцій. Нова кабіна Volvo FM пропонує комфорт преміального рівня на довгих відстанях, при цьому до неї зручно потрапити.

Якщо бажаєте, можете придбати Volvo FM з витривалою тандемною ведучою задньою віссю. Він пропонує чудове поєднання вантажопідйомності, тягового зусилля та паливної економічності — особливо з підйомним тандемним мостом. З ним ви проїдете вдосталь у жорстких умовах. Однак якщо вам справді потрібен ведучий передній міст, радимо придивитися до Volvo FMX.

Це залежить від того, яку версію ви оберете. Денні кабіни покликані надати вам простір, необхідний для водіння та ведення справ, і забезпечити оптимальну довжину вантажної платформи. Спальні кабіни та кабіни Globetrotter пропонують вдосталь місця та чудовий комфорт для ночівлі.

Volvo FM вирізняється зручним входом — чудовий вибір, якщо ви часто заходите та виходите з кабіни. Ви також сидите низько над землею та маєте дуже хорошу оглядовість поруч із вантажівкою. У кабіні Volvo FH ви сидите вище та маєте більше місця та рівну підлогу. Вибір залежить від вас і того, чому ви надаєте пріоритет.

Так, може! Всі наші двигуни D11 і D13 можуть працювати на ГРО, а деякі з них працюють на біодизелі. Крім цього, ми пропонуємо два двигуни, які можуть працювати на зрідженому природному газі або біогазі (ЗПГ), що значно зменшить ваш екологічний вплив.

Познайомтеся з Volvo FM у свого дилера

Маєте запитання? Хочете поговорити з ким-небудь про вашу майбутню вантажівку? Або готові оновитися до нового Volvo FM?