Trucks

Volvo FH16 — ідеальний баланс потужності й комфорту

Коли ваше життя в дорозі не вимагає нічого, крім найкращого. Volvo FH16 дає вам потужність, необхідну для ефективної роботи, і рівень комфорту, який робить її менш напруженою. Це — еталон галузі та надійний інструмент, і тепер ще кращий, ніж будь-коли. Якщо потрібно, він упорається з комбінованою вагою до 325 тонн.

Безкомпромісний комфорт

Навіщо погоджуватися на менше, ніж найкраще?

Потужність з урахуванням ваших задач

Силові агрегати потужністю до 750 к. с. у вашому розпорядженні

Сила еволюції

Наступний виток потужності та надійності

Короткі факти

Потужність двигуна: 550–750 к. с.
П'ять розмірів кабіни
Дизель і ГРО
Тягач або кузовна вантажівка
Детальна інформація у специфікаціях

Налаштовані під вашу продуктивність

Шасі, створене для ваших робочих потреб

Широкий ряд послуг

Оптимізуйте свою роботу ще більше

Варіанти кабіни Volvo FH16

Ключові особливості Volvo FH16

Що кажуть люди про Volvo FH16?

Майже 50 років співпраці з Volvo допомогли нам досягти успіху. У мене практично ідеальна вантажівка-лісовоз. Якщо Господь створив кращу, він, певно, залишив її собі.

Послуги, які підтримують ваш бізнес

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ВАШОЇ ВАНТАЖІВКИ

Зробіть її своєю

Часті питання про Volvo FH16

Його потужність і здатність перевозити дійсно важкі вантажі зробили Volvo FH16 популярним для транспортування лісоматеріалів, перевезення великотоннажних вантажів та гірничих перевезень. Але він також може бути побудований як швидка та комфортабельна вантажівка для дальніх перевезень, і це лише один із прикладів.

Для дійсно важких умов, коли вам потрібен повний привід, ми рекомендуємо Volvo FMX. Однак ви можете придбати свій Volvo FH16 з міцною тандемною ведучою задньою віcсю, який пропонує чудове поєднання вантажопідйомності, тягового зусилля і економії палива.

Це залежить від того, наскільки ви високі. Наша кабіна Globetrotter пропонує максимальну висоту в повний зріст 205 см, але якщо ви надаєте пріоритет простору, вам слід обрати кабіну Globetrotter XL або Globetrotter XXL. Вони обидві пропонують висоту в повний зріст 220 см. Остання пропонує ширше ліжко і є нашим найбільш просторим вибором.

Найкомфортніша серед вантажівок. У вас буде багато місця, зручне ліжко та приємний клімат незалежно від зовнішньої температури. Навіть якщо ви користуєтеся великою кількістю енергоспоживаючого обладнання, не потрібно турбуватися про стан акумулятора вранці, оскільки ви можете придбати свій Volvo FH16 із системою здвоєних батарей та окремими ланцюгами для функцій життєзабезпечення та двигуна.

Так, може! Всі наші двигуни D16 можуть працювати на ГРО, а деякі з них працюють на біодизелі. Залежно від вашого вибору, ви можете значно зменшити свій екологічний вплив.

ОЗНАЙОМТЕСЯ З VOLVO FH 16 У ВАШОГО ДИЛЕРА

Маєте запитання? Хочете поговорити з ким-небудь про вашу майбутню вантажівку? Або готові оновитися до нового Volvo FH16?