Trucks

Дізнайтеся більше про наші рішення для цього сегменту у відповідній інтерактивній брошурі

Проїде всюди, де потрібно

ТРАНСПОРТНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЛІСНИЦТВА ТА ЛІСОЗАГОТІВЛІ

Обмежений простір, мінімальні зазори, погані дорожні покриття та складні перепади висоти — ви це все бачили. Транспортування деревини, деревної стружки та лісоматеріалів вимагає майстерності та акуратності від вас та вашого обладнання. Ми пропонуємо вам рішення, які допоможуть зробити більше за менший час та Рішення, які створені для суворих умов експлуатації та ніколи не підведуть вас.

Volvo FH16

Відмінний комфорт і неймовірна потужність

 

Основна інформація про продукт

Потужність: 550–750 к.с.

Просторі та зручні кабіни п'яти розмірів. Оптимізовано для важких вантажів і далеких відстаней. Гнучке шасі для установки надбудов.

 

Види палива

Дизель, ГРО.

 

Головні особливості

Динамічне кермування від Volvo з особистими налаштуваннями та системою підтримки курсової стійкості. I-Shift з тихохідними передачами. Багатоступінчаста передача заднього ходу. Тандемний підйомний міст Потужний бампер.

Volvo FH

Відмінний комфорт та ефективність

 

Основна інформація про продукт

Потужність: 420–540 к.с.

Просторі та зручні кабіни п'яти розмірів. Оптимізовано для перевезень на далекі відстані.

Гнучке шасі для установки надбудов.

 

Види палива

Дизель, ЗПГ, біодизель, ГРО.

 

Головні особливості

Динамічне кермування від Volvo з особистими налаштуваннями та системою підтримки курсової стійкості. I-Shift з тихохідними передачами. Багатоступінчаста передача заднього ходу. Тандемний підйомний міст Потужний бампер.

Volvo FMX

Створений для пересіченої місцевості

 

Основна інформація про продукт

Потужність: 330–540 к.с.

Безпечні та зручні кабіни шести розмірів. Оптимізовано для високої вантажопідйомності в складних умовах. Гнучке шасі для установки надбудов.

 

Види палива

Дизель, ГРО, біодизель.

 

Головні особливості

I-Shift з ультраповільними низькими передачами. Тандемний підйомний міст.

Функції Volvo Trucks для вашої роботи

Дізнайтеся про рішення, покликані спростити вам життя та ще більше покращити роботу.

До 750 кінських сил — приборкані з легкістю
З Volvo ви завжди матимете необхідну потужність у себе під рукою. За кермом Volvo FH16 ви матимете до 750 к.с. потужності і 3550 Н·м крутного моменту. Потужність доступна завжди, коли потрібна, і це робить Volvo FH16 легким в управлінні.

I-Shift із понижуючими передачами
Чудова здатність рушати навіть при повній завантаженості — та надійний і повний контроль над своєю потужністю на дуже низьких швидкостях. Завдяки I-Shift із понижуючими передачами вам не доведеться жертвувати ані паливною економічністю, ані здатністю рушати.

Безпечний рух вниз по схилу з гальмівною функцією Stretch Brake
Рух повністю завантаженої вантажівки з причепом униз схилом. Гальмівна функція Stretch Brake підключає колісні гальма на причепі, щоб випрямити вантажівку з причепом та уникнути складення навпіл.

Керування тяговим зусиллям
Інтерфейс водія дає змогу точно контролювати навантаження на кожний міст, функцію підтримання тиску в задній вісі та всі диференціали. Просто поверніть регулятор тягового зусилля за годинниковою стрілкою для кращого зчеплення.

Оптимізація з I-See
I-See використовує дані про топографію для оптимізації швидкості та перемикання передач на ваших маршрутах для економії палива.

Посилений бампер
Міцний перед з посиленим бампером і захисною пластиною захищає життєво важливі деталі та робить вашу вантажівку придатною для експлуатації в жорстких умовах.

Система динамічного управління від Volvo відповідно до ваших уподобань
Бажаєте отримати оптимальну стабільність і контроль на всіх швидкостях, з меншим навантаженням на плечі? Придивіться до системи динамічного управління від Volvo.

Зовнішнє кермування
Система динамічного управління від Volvo забезпечує можливість дистанційного кермування. Тобто, ви можете управляти вантажівкою, не сидячи за кермом.

Комфортні кабіни
Усі наші кабіни забезпечують високий рівень комфорту, низький рівень шуму та пропонують багато місця. Для вас і речей, які вам потрібні.

Маневреність
Ми полегшили управління довгими зчіпками. Середній та задній додаткові неведучі мости мають чималі кути повороту. А тандемний підйомний міст дозволяє управляти вантажівкою з тандемним приводом так само легко, як з приводом на один міст.

Оглядовість
Велика площа вікон та добре продумані дзеркала сприяють відмінній оглядовості. Крім цього, ви можете встановити до восьми камер, зображення з яких виводиться на боковий дисплей. Усе буде під вашим контролем.

Передній привід за необхідності
Автоматичне керування тяговим зусиллям підключає ведучий міст за необхідності. І відключає, коли в цьому немає необхідності.

Місце для встановлення крана
Оберіть одну із наших низьких спальних кабін та звільніть місце для крана вгорі.

Гарантія безперебійної роботи з Volvo Gold Contract
Найкращий спосіб гарантувати безперебійну роботу — це Volvo Gold Contract, який включає в себе все профілактичне обслуговування і ремонт вантажівок за фіксованою щомісячною платою. Ваша вантажівка також дистанційно спілкується з сервісною станцією, щоб зробити ваші відвідування максимально ефективними. Ваша вантажівка утримується в найкращій формі, і ви маєте повний контроль над своїми витратами. Якщо ваш пробіг змінюється, підпишіться на Flexi-Gold Contract, який пропонує таке саме покриття, але за плату, адаптовану до ритму вашого бізнесу.

Посилання на клієнта

Нам необхідно постійно стежити за паливною ефективністю й оптимізувати споживання палива, оскільки ми завжди повністю завантажені.

Ваша робоча конячка чекає

Поговоріть зі своїм місцевим дилером Volvo Trucks, щоб знайти найкраще рішення для вашого бізнесу, пов'язаного з транспортом для лісництва і лісозаготівлі.